Kuidas luua täiuslikku päeva? IV osa. 7 põhimõtet prioriteetse elu loomiseks – kirg, võimekus ja asjade edasilükkamine. Ela kooskõlas koos nende 3 põhimõttega

Allikas: www.success.com
Prioriteetne elu leiab aset siis, kui su töö- ja isiklik elu toimivad koos. See on asjade teostamise muster, mis teeb sinust nii eduka organisaatori kui ka eduka isa või ema ja abikaasa.
Kommentaare: 6
Sa ei pea olema suurepärane, et millegagi alustada, kuid sa pead alustama millegagi, et saada suurepäraseks!

Eesmärgistatult elamine on 360-kraadine meetod elamaks oma elu ja tegemaks oma tööd mõtestatult ning eesmärgistatult.

Lõpptulemusena, järgides neid põhimõtteid, teed sa kõik vajaliku, et teenida rohkem rikkust vähema aja ning väiksema stressiga. Järgnevaks toome ära 3 põhimõtet 7st:

Põhimõte 1: Kasvata oma kirge!

Kirg ongi edu alus. Sa pead armastama seda, mida sa teed. Ole põnevil väljavaatest luua omale täiuslik päev, minnes iga päev koju rahuolevalt, teades, et sa suudad kahekordistada oma sissetulekut ning vaba aega, elades samal ajal mõtestatult ning pühendudes oma unistuste täitmisele..

Põhimõte 2: Vähenda asjade edasilükkamist!

Sa ei pea olema suurepärane, et millegagi alustada, kuid sa pead alustama millegagi, et saada suurepäraseks!

Alusta kohe! Ära lase hirmul end peatada. Jookse oma kliendi juurde, kes on ärritunud, tuttava maakleri juurde, kellega sa ei saa kohtumist kokku leppida, käivita ärimudel, mida oled ammu tahtnud käivitada või võta tööle assistent, keda sa oled ammu plaaninud värvata. Kui sul on usk oma tulevikku, teadmised ja oskused tegemaks seda, mida on vaja teha ja impulss tegevuse kordamiseks, nii et sellest saab sinu uus harjumus, siis sul pole vaja enam asju edasi lükata.

Põhimõte 3: Vabasta oma võimekus!

Sa oled võimekam, kui sa ise arvata oskad. Nagu Norman Vincent Peale ütleb: "Igaüks suudab endaga teha just nii palju, kui palju ta tõeliselt seda tahab ja vaimselt otsustab teha. Me kõik oleme võimelised suuremateks tegudeks, kui ise suudame mõista."

Varsti tulemas: 4 järgmist põhimõtet prioritiseeritud eluks, mis on samuti väga olulised, loomaks omale täiuslikku päeva.

*Prioriteetne Elu – elamine korra järgi, kus kõik on tähtsuse järgi paigas.

Allikas: http://success.com

Tõlkis: William Cerveza

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2022-06-09 14:56:56
I suffered from what they called peripheral artery disease (PAD). I have been suffering for years, Me and my wife searched for a medical cure, and then we came across a testimony of a man who suffered the same and was cured by Dr Chief Lucky. So my wife and I contacted Dr Chief Lucky via an email and thank God he replied. I explained what was wrong and he sent me herbal medicines that helped heal me completely. I am happy to say that herbal medicine is the ultimate and Dr Chief Lucky I am grateful. You can contact him on his email: chiefdrlucky@gmail.com or whatsapp: +2348132777335, Facebook page: http://facebook.com/chiefdrlucky or website: https://chiefdrlucky.com/. Dr Chief Lucky said that he also specializes in the following diseases: LUPUS, ALS, CANCER, HPV, HERPES, DIABETES, COPD, HEPATITIS B, HIV AIDS, And more.
Loanoffer
2021-03-13 22:51:01
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Alkeemik
2020-12-16 01:15:05
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
Kõik kommentaarid