Kuidas luua täiuslikku päeva? IV osa. 7 põhimõtet prioriteetse elu loomiseks – kirg, võimekus ja asjade edasilükkamine. Ela kooskõlas koos nende 3 põhimõttega

Allikas: www.success.com
Prioriteetne elu leiab aset siis, kui su töö- ja isiklik elu toimivad koos. See on asjade teostamise muster, mis teeb sinust nii eduka organisaatori kui ka eduka isa või ema ja abikaasa.
Kommentaare: 5
Sa ei pea olema suurepärane, et millegagi alustada, kuid sa pead alustama millegagi, et saada suurepäraseks!

Eesmärgistatult elamine on 360-kraadine meetod elamaks oma elu ja tegemaks oma tööd mõtestatult ning eesmärgistatult.

Lõpptulemusena, järgides neid põhimõtteid, teed sa kõik vajaliku, et teenida rohkem rikkust vähema aja ning väiksema stressiga. Järgnevaks toome ära 3 põhimõtet 7st:

Põhimõte 1: Kasvata oma kirge!

Kirg ongi edu alus. Sa pead armastama seda, mida sa teed. Ole põnevil väljavaatest luua omale täiuslik päev, minnes iga päev koju rahuolevalt, teades, et sa suudad kahekordistada oma sissetulekut ning vaba aega, elades samal ajal mõtestatult ning pühendudes oma unistuste täitmisele..

Põhimõte 2: Vähenda asjade edasilükkamist!

Sa ei pea olema suurepärane, et millegagi alustada, kuid sa pead alustama millegagi, et saada suurepäraseks!

Alusta kohe! Ära lase hirmul end peatada. Jookse oma kliendi juurde, kes on ärritunud, tuttava maakleri juurde, kellega sa ei saa kohtumist kokku leppida, käivita ärimudel, mida oled ammu tahtnud käivitada või võta tööle assistent, keda sa oled ammu plaaninud värvata. Kui sul on usk oma tulevikku, teadmised ja oskused tegemaks seda, mida on vaja teha ja impulss tegevuse kordamiseks, nii et sellest saab sinu uus harjumus, siis sul pole vaja enam asju edasi lükata.

Põhimõte 3: Vabasta oma võimekus!

Sa oled võimekam, kui sa ise arvata oskad. Nagu Norman Vincent Peale ütleb: "Igaüks suudab endaga teha just nii palju, kui palju ta tõeliselt seda tahab ja vaimselt otsustab teha. Me kõik oleme võimelised suuremateks tegudeks, kui ise suudame mõista."

Varsti tulemas: 4 järgmist põhimõtet prioritiseeritud eluks, mis on samuti väga olulised, loomaks omale täiuslikku päeva.

*Prioriteetne Elu – elamine korra järgi, kus kõik on tähtsuse järgi paigas.

Allikas: http://success.com

Tõlkis: William Cerveza

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Loanoffer
2021-03-13 22:51:01
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Alkeemik
2020-12-16 01:15:05
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
Alkeemik
2019-01-19 00:07:59
URGENT AND EFFECTIVE LOVE SPELL CASTER TO HELP YOU GET BACK YOUR EX LOVER VERY FAST 2018 Contact LORD OJOKA
http://drojokaspelltemple.website2.me/love-spell WhatsApp @ +2348144172934

I am jessica roma from (ALABAMA), When I eventually found testimonies about this spell caster LORD OJOKA , how he helped many people to get their lovers and broken homes back, i contacted him too,because I was absolutely desperate to get my lover back. Life without my lover was a real mess for me and my kids. i wanted a dramatic change and I thought love spell could be the solution. After discussing the resolution with LORD OJOKA, he gave me hope that he will restore my relationship. I felt confident that he will actually make my lover to return home and he did! It’s fantastic what this great spell caster have done for me, his help is priceless! I don't know what I would have done without LORD OJOKA, He does his job so well he is organized and highly functional, i believe he is the best spell caster i can count on when it comes to all kinds of spell, I am so happy that my lover return back home. If you need help, contact him right now through these details below:

Email: dr.ojokaspelltemple@gmail.com
WhatsApp @ +2348144172934
Website: http://drojokaspelltemple.website2.me/love-spell
Kõik kommentaarid