Kuidas luua täiuslikku päeva? V osa. 7 põhimõtet prioriteetse elu loomiseks - 4 põhimõtet oma produktiivsuse parandamiseks

Allikas: www.success.com
Sa oled juba lugenud, kuidas suurendada endas kirge, vähendada asjade edasilükkamist ning vabastada oma võimeid. Need on tähtsad sammud prioriteetseks eluks. Selles artiklis on veel 4 prioriteetse elu põhimõtet, mis on samuti väga olulised täiusliku päeva loomiseks.
Kommentaare: 6
Loo endale täiuslik päev

Põhimõte 4: Täiusta oma sooritust!

Raamatus "High Trust Selling, the Law of Dress Rehearsal" öeldakse: "Harjutatud sooritus on kõrgendatud sooritus". Kogenud profid võtavad harjutamist mänguna. Täiustamaks oma sooritust, pead sa tegelema uue, hea harjumuse harjutamisega. Sinu eesmärk on luua endale selline süsteem, et sa teeksid õigeid asju õigel viisil.

Henry Wadsforth Longfellow on öelnud: "Millegi õigesti tegemine võtab vähem aega kui hiljem seletamine, miks sa tegid seda valesti".

Siin on neli asja, mida sa saad teha kohe, kindlustamaks, et sa teed õigeid asju õigel viisil.

- Õpi selgeks vaatlemise kunst. Vaatle ja pane tähele, mis toimib ja mis mitte. Küsi endalt: "Kas ma olen nii hõivatud sellega, et olen hõivatud ja mul ei jää aega, et olla loov ja tootlik?"

- Kaardista oma suurepärased omadused.

- Arenda välja uued strateegiad. Kui olemasolev strateegia ei tööta, ära jää selle külge kinni, vaid proovi midagi uut.

- Pea aruandlust oma soorituste kohta. Pühendu täielikult, et olla parim kohe praegu.

Põhimõte 5: Suurenda oma püsivust!

Pea meeles endale sisendada: "Ma suudan, ma suudan, ma suudan". Küsimus pole, KAS sa saavutad edu, vaid küsimus on: MILLAL? Jää endale ja oma eesmärkidele kindlaks ka siis, kui seisad vastamisi raskeimate väljakutsetega. Ära anna kunagi alla!

95% inimestest käivad läbi 95% oma ettevõetud teest eesmärgi saavutamiseks ja saavad vaid 5% sellest, mille järgi nad läksid. Sul on võimalus olla väike osa tõelistest tegijatest, kes käivad läbi 100% oma ettevõetud teest ja saavad kõik, mille järgi nad läksid.

Peamine on meeles pidada, et sa edened samm-haaval. Kui sa oled püsiv ja visa iga oma ettevõetud sammu, iga muutuse läbi tegemiseks, iga ettetuleva väljakutse vastuvõtmiseks, siis jõuad ka edu ning oma täiusliku päevani.

Põhimõte 6: Anna endale uued lubadused. Vii oma prioriteedid ellu.

Lubadused on prioriteetse elu jaoks kriitilise tähtsusega kolmel viisil:

- Lubadused kõrvaldavad sinus sisemise segaduse. Kui sa lubad endale midagi, siis see aitab sul keskenduda. Sul on siis vähem probleeme nägemaks, mida ja miks sa peaksid tegema, et enda lubadust ellu viia. Endale lubamine juhib sind loomulikumalt tegevusteni, mis aitavad sul jõuda eluni, mida ihaldad.

- Lubadused kõrvaldavad kompromisside tegemise. Lubamine toob sind alati tagasi keskendunud käitumise ja tegevuseni, mis on edu saavutamiseks kriitilise tähtsusega. Sa kaldud siis vähem kõrvale aja kasutamisel ning viisidest, kuidas asju ellu viia. Sa toimid efektiivsemalt.

- Lubamine kasvatab su pühendumist. Kui sa annad väärtusliku ja tähtsa lubaduse, siis on lihtsam pühenduda selle lubaduse täitmisele. Mida enam sa täidad oma lubadusi, seda enam kasvab ka su innukus oma ülesannete täitmiseks.

Põhimõte 7: Ole eesmärgipärane kõiges, mida sa teed!

Kui sa oled kõiges, mida elus ette võtad, eesmärgipärane, siis su elu muutub. Sa võid kohtuda müügimeestega, kellele varem oled öelnud "Jah", kuid nüüd ütled "Ei". Võid kohtuda inimestega, kes on sinult laenu küsinud ja oled ka neile "Jah" öelnud, kuid nüüd ütled neile "Ei". Su ette võib tulla 50 asja, millele oled varem "Jah" öelnud, kuid nüüd ütled "Ei". Pigem võid sa öelda "Jah" 17.00 koju jõudmisele, kuigi lubasid olla kodus alles 18.00, kusjuures kunagi minevikus jõudsid sa hoopis 19.00.

Ära kunagi tee müügikõnet oma kliendile, küsimata endalt küsimust, "Mis on selle kõne eesmärk?". Mitte kunagi ära helista oma kliendile, küsimata endalt: "Mis on selle kliendiga kohtumise eesmärk?". Mitte kunagi ära saada mingit turundusnuppu välja, küsimata endalt: "Mis on selle turundusnupu eesmärk?". Mitte kunagi ära värba kedagi küsimata endalt: "Mis eesmärki täidab selle isiku värbamine?". Tee valikud, mida sa teed, millal teed, miks sa teed ja kuidas sa teed. Püstita eesmärgid. Selline filtreerimine aitab su isikliku ja tööelu teha täisväärtuslikuks.

Sa võid saada oma täiusliku päeva. Hakka juba täna rakendama neid 7 põhimõtet oma prioriteetse elu loomiseks ja su täiuslik päev koos võimega teenida rohkem raha vähema aja ning väiksema stressiga saabub kiiremini kui arvata oskad.

Allikas: http://www.success.com

Tõlkis: William Cerveza

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2022-07-01 19:09:27
I am here to spread this good news to the entire world on how Dr Emu helped me solve my infertility problem and i am so happy now that i am now a mother because for over 4 years i have been trying to get pregnant and needed help, i and my husband always go for medical check up and the doctor always say that the both of us are fine and i have nowhere else to get help from and all hope was almost lost until one day i visited a friend of mine and i told her what i was passing through and she introduce me to this great spell caster called Dr Emu who helped her when she was in need of help, so i took a try to contact Dr Emu through his email and i explain all my problem to him and after we have talked he perform an infertility spell for me and after that he told me what i should do, and i followed the instruction he gave and after that he instructed to sleep with my husband and also i followed the instruction and he said that the next week i should go for medical check up and the doctor confirmed that i was 4 months pregnant and i was so happy that all my sorrows were gone for ever, i am so very happy now and also if you need any kind of help or the same line with mine, contact Dr Emu on his email: emutemple@gmail.com or call/text his whatsapp phone number +2347012841542 visit facebook page: https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341
Alkeemik
2022-06-09 14:56:40
I suffered from what they called peripheral artery disease (PAD). I have been suffering for years, Me and my wife searched for a medical cure, and then we came across a testimony of a man who suffered the same and was cured by Dr Chief Lucky. So my wife and I contacted Dr Chief Lucky via an email and thank God he replied. I explained what was wrong and he sent me herbal medicines that helped heal me completely. I am happy to say that herbal medicine is the ultimate and Dr Chief Lucky I am grateful. You can contact him on his email: chiefdrlucky@gmail.com or whatsapp: +2348132777335, Facebook page: http://facebook.com/chiefdrlucky or website: https://chiefdrlucky.com/. Dr Chief Lucky said that he also specializes in the following diseases: LUPUS, ALS, CANCER, HPV, HERPES, DIABETES, COPD, HEPATITIS B, HIV AIDS, And more.
Loanoffer
2021-03-13 22:50:35
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Kõik kommentaarid