Kuidas luua täiuslikku päeva? V osa. 7 põhimõtet prioriteetse elu loomiseks - 4 põhimõtet oma produktiivsuse parandamiseks

Allikas: www.success.com
Sa oled juba lugenud, kuidas suurendada endas kirge, vähendada asjade edasilükkamist ning vabastada oma võimeid. Need on tähtsad sammud prioriteetseks eluks. Selles artiklis on veel 4 prioriteetse elu põhimõtet, mis on samuti väga olulised täiusliku päeva loomiseks.
Kommentaare: 4
Loo endale täiuslik päev

Põhimõte 4: Täiusta oma sooritust!

Raamatus "High Trust Selling, the Law of Dress Rehearsal" öeldakse: "Harjutatud sooritus on kõrgendatud sooritus". Kogenud profid võtavad harjutamist mänguna. Täiustamaks oma sooritust, pead sa tegelema uue, hea harjumuse harjutamisega. Sinu eesmärk on luua endale selline süsteem, et sa teeksid õigeid asju õigel viisil.

Henry Wadsforth Longfellow on öelnud: "Millegi õigesti tegemine võtab vähem aega kui hiljem seletamine, miks sa tegid seda valesti".

Siin on neli asja, mida sa saad teha kohe, kindlustamaks, et sa teed õigeid asju õigel viisil.

- Õpi selgeks vaatlemise kunst. Vaatle ja pane tähele, mis toimib ja mis mitte. Küsi endalt: "Kas ma olen nii hõivatud sellega, et olen hõivatud ja mul ei jää aega, et olla loov ja tootlik?"

- Kaardista oma suurepärased omadused.

- Arenda välja uued strateegiad. Kui olemasolev strateegia ei tööta, ära jää selle külge kinni, vaid proovi midagi uut.

- Pea aruandlust oma soorituste kohta. Pühendu täielikult, et olla parim kohe praegu.

Põhimõte 5: Suurenda oma püsivust!

Pea meeles endale sisendada: "Ma suudan, ma suudan, ma suudan". Küsimus pole, KAS sa saavutad edu, vaid küsimus on: MILLAL? Jää endale ja oma eesmärkidele kindlaks ka siis, kui seisad vastamisi raskeimate väljakutsetega. Ära anna kunagi alla!

95% inimestest käivad läbi 95% oma ettevõetud teest eesmärgi saavutamiseks ja saavad vaid 5% sellest, mille järgi nad läksid. Sul on võimalus olla väike osa tõelistest tegijatest, kes käivad läbi 100% oma ettevõetud teest ja saavad kõik, mille järgi nad läksid.

Peamine on meeles pidada, et sa edened samm-haaval. Kui sa oled püsiv ja visa iga oma ettevõetud sammu, iga muutuse läbi tegemiseks, iga ettetuleva väljakutse vastuvõtmiseks, siis jõuad ka edu ning oma täiusliku päevani.

Põhimõte 6: Anna endale uued lubadused. Vii oma prioriteedid ellu.

Lubadused on prioriteetse elu jaoks kriitilise tähtsusega kolmel viisil:

- Lubadused kõrvaldavad sinus sisemise segaduse. Kui sa lubad endale midagi, siis see aitab sul keskenduda. Sul on siis vähem probleeme nägemaks, mida ja miks sa peaksid tegema, et enda lubadust ellu viia. Endale lubamine juhib sind loomulikumalt tegevusteni, mis aitavad sul jõuda eluni, mida ihaldad.

- Lubadused kõrvaldavad kompromisside tegemise. Lubamine toob sind alati tagasi keskendunud käitumise ja tegevuseni, mis on edu saavutamiseks kriitilise tähtsusega. Sa kaldud siis vähem kõrvale aja kasutamisel ning viisidest, kuidas asju ellu viia. Sa toimid efektiivsemalt.

- Lubamine kasvatab su pühendumist. Kui sa annad väärtusliku ja tähtsa lubaduse, siis on lihtsam pühenduda selle lubaduse täitmisele. Mida enam sa täidad oma lubadusi, seda enam kasvab ka su innukus oma ülesannete täitmiseks.

Põhimõte 7: Ole eesmärgipärane kõiges, mida sa teed!

Kui sa oled kõiges, mida elus ette võtad, eesmärgipärane, siis su elu muutub. Sa võid kohtuda müügimeestega, kellele varem oled öelnud "Jah", kuid nüüd ütled "Ei". Võid kohtuda inimestega, kes on sinult laenu küsinud ja oled ka neile "Jah" öelnud, kuid nüüd ütled neile "Ei". Su ette võib tulla 50 asja, millele oled varem "Jah" öelnud, kuid nüüd ütled "Ei". Pigem võid sa öelda "Jah" 17.00 koju jõudmisele, kuigi lubasid olla kodus alles 18.00, kusjuures kunagi minevikus jõudsid sa hoopis 19.00.

Ära kunagi tee müügikõnet oma kliendile, küsimata endalt küsimust, "Mis on selle kõne eesmärk?". Mitte kunagi ära helista oma kliendile, küsimata endalt: "Mis on selle kliendiga kohtumise eesmärk?". Mitte kunagi ära saada mingit turundusnuppu välja, küsimata endalt: "Mis on selle turundusnupu eesmärk?". Mitte kunagi ära värba kedagi küsimata endalt: "Mis eesmärki täidab selle isiku värbamine?". Tee valikud, mida sa teed, millal teed, miks sa teed ja kuidas sa teed. Püstita eesmärgid. Selline filtreerimine aitab su isikliku ja tööelu teha täisväärtuslikuks.

Sa võid saada oma täiusliku päeva. Hakka juba täna rakendama neid 7 põhimõtet oma prioriteetse elu loomiseks ja su täiuslik päev koos võimega teenida rohkem raha vähema aja ning väiksema stressiga saabub kiiremini kui arvata oskad.

Allikas: http://www.success.com

Tõlkis: William Cerveza

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Loanoffer
2021-03-13 22:50:35
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Alkeemik
2020-12-16 01:14:29
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
brianna
2018-10-05 15:25:00
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid