Kuidas vabaneda kurnavatest mõtetest ja tunnetest

Allikas: www.elumuutjad.ee
Milliseid tehnikaid kasutada, kui soovid vabastada end pingeid ja ebamugavust tekitavatest emotsioonidest? Kuidas saavutada sisemine vaikus ja tasakaal?
Kommentaare: 7
Mida rohkem oma teadvust puhastada, seda võimsamaks muutub meie energiaväli

Üks ja peamine võimalus enda isikliku ajaloo ja kaasasündinud nõrkustest tulenevate sundmõtete ja tunnete läbistamiseks ning kaotamiseks, on lihtsalt suurendada enda energiavälja. See tähendab: Kasvatada oma vaimset ja psüühilist potentsiaali, puhastada enda keha ja energiasüsteem, hoida see puhtana ning toimivana ja keskenduda sellele, mis toimib ja mis on hästi, mitte vastupidi. Paljud ületamatuna tunduvad takistused võivad selle tulemusena kaduda.

Töö enesega algab teadvustamistest, et kuni 95% meie mõtetest, tunnetest, uskumustest, hinnangutest, hirmudest, vajadustest, tahtmistest, valudest ja isegi unistustest! ei pruugi kuuluda meile. Olen seda teadvustades taibanud, et ka mõned suured isiklikud projektid, mille kunagi olen ette võtnud, polnudki minu tahtmised, vaid minu üle energeetilist mõjuvõimu omava lähedase inimese soovitusest, kasvõi ühest mõjusast väljaöeldud lausest lähtuvad. Enda omaks võib sedasi saada kasvõi mõne ajaleheartikli sisu, mis hakkab edaspidi meie tahtmisi juhtima. Selliseid mõtteid korjame teadmatult endasse läbi elu.

Tegelikult on väga vabastav teada saada, et paljud materiaalsed unistused ei viigi meid oma sisemisele õnnele lähemale ja võivad kuuluda kellelegi teisele. Kõige hõlpsam on külluse kogemiseni välja jõuda oma vajaduste allapoole viimisega, siira minimeerimisega, õppides lihtsust armastama. Eriliselt peaks seda silmas pidama asjade ja vajaduste puhul, mis pealtnäha on unistused, aga ei toimi, ei edene ega vii edasi . Sel juhul puudub selle tagant enese südame siiras soov. Selle väeta ei taha asjad pahatihti üldse edeneda. Raskused on võimalik loomulikult ületada, asjad puhta tahtega liikuma panna, aga võib juhtuda, et siiski ei paku tulemus soovitud rõõmu. Kogu protsess mõjub pigem kurnavalt.

Egomaailma spektrist seondub selle teemaga sõna prestiiž. Mõne inimese jaoks võib olla prestiiž nii tähtis, et kui talt see ära võtta, ei jäägi talle enam mitte midagi. Võib vaid kujutleda seda energiahulka, mis kõrge prestiiži hoidmiseks panustatakse. Kuid tegelikult… mis tähtsust sel on? Kellele see vajadus kuulub?

Kõigil on võime lähedaste ja ka kaugete inimeste mõtteid ja emotsioone tunnetada. Iseäranis kehtib see keskmisest tundlikumate inimeste puhul. Neil on tihtipeale raske enda mõtteid, tundeid, meeleolu, väsimust ja valusid mõista. Isegi tavaeluga toimetulemine võib olla häiritud, kuna nii palju asju lihtsalt sõidab sisse.

Paljudele on harjumuspärane teiste muredele emotsionaalselt kaasa elada. Püüda nende raskuseid ja väljakutseid oma energia arvelt tasakaalustada ning lausa enda omaks võtta. Selle tulemus on jällegi, et me kipume ennast teadmatult teiste tunnete, soovide ja raamidega samastama. See on konkreetne isiklik energiakadu. Sellega kaasa minemisest on kasu väga vähe, kergem ei hakka eriliselt kellelgi, vaid tekkiv emotsioon hoopis kasvab ja paljuneb ühisteadvuses, mis võib edasi teadmatult kaugele kajada.

Teistega kaasamuretsemine pole tegelikult hoolimine, see on lihtsalt käitumismuster. Ja tegelikult üsna tarbetu. Tõeline kõrgesageduslik kaastunne on täielik mõistmine, mida teine tunneb ning oma kannatuses läbi elab, kuid südametasandil sarnaneb see pigem pehme armastustundega. Kaastunne pole haletsus, see on hoolimine. Õige kaastunne on ülendav ja tervendav. See on teadmine, et teist inimolendit läbiv käesolev kurbus ja raskus on looja heaks vajalik, et ta mõistaks läbi meie vastandlike tunnete oma loomingu täiust. Terve kaastunne on umbes selline tunne, mida võib tunda kui vaatad mõnda looma- või linnupoega, ta on alguses äbarik ja kohmakas, aga sa tead, et temaga saab kõik korda. Tegelikult on ta täielikult armastatud, kaitstud ja hoolitsetud.

Teiste südamevalu kopeerimine, peegeldamine ja omistamine on lihtsalt valukeha toit. Tundeteisikute loomine. Palju rohkem on kasu tugeva väljaga inimeset, kes teiste muredesse ei murdu, paanikaga kaasa ei lähe. Kes suudab jääda keskmesse ning oskab vajadusel tekkinud tasakaalutuse oma südamevalguse, rahu ja armastuse toel lahendada.

Teiste tunnete tundmise vastu aitab sõltumatus teiste inimeste energiast, nende heakskiidust, hinnangutest ja üleüldse ühisteadvusest välja kasvamine. Kuid kuidas saavutada selline energeetiline iseseisvus? Küsimus: "Kellele see tunne või mõte kuulub?" on üks hea tööriist oma mõttevälja risust puhastamiseks. Seda võiks küsida iga teadvustatud mõtte, hinnangu, hirmu, uskumuse jms kohta, mis millal iganes pähe tuleb. Seda tasub teha üsna pika perioodi vältel ja tõesti IGA mõtte peale. Kuna paljud mõtteharjumused, mustrid on väga kaua kedranud peame seda juba enda pärisosaks, ega teadvustagi endale, et see on üle võetud. Või esialgu isegi ei märka, et see üleüldse peas keerleb.

Tuleks püüda hoida sisemist vaikust ja kui mõni mõte tuleb, siis kohe küsida: Kellele see kuulub? Sama kehtib ka tunnete, valude ja kõige muu kohta. Ja kui selgub, et see ei kuulu sulle, vaid mõnele teisele inimesele, on osa ühisteadvusest või on tegemist kellegi poolt pealesunnitud, ründava mõttega, siis tuleb see tagasi saata.

Miks sisemine vaikus tähtis on? Kui on ette võetud enda energiavälja suurendamine, et saavutada tõeline vabadus, siis tasub teatud perioodi vältel püüelda laitmatuse poole. Siis on edusammud suuremad. Tundub, et iga kord kui mõtleme mõne inimese peale, meenutades seika kellegi teise minevikust, mida keegi on oma elust ning asjadest rääkinud, siis anname sellele inimesele enda energiat ära.

Üks tähtis asi, mis tuleks enda puhastamise ja korrastamise ette võtmisel selgeks teha, on see, et tekkinud tühimik, kust soovimatu energia vabaneb tuleb koheselt millegi uue ja paremaga täita. Muidu on igasugune vabastamine ja puhastamine peaaegu et asjata. Tekkinud tühimikku tahab tagasi tulla sarnase sagedusega energia, mis seal oli ja see juhtubki kui koht jääb vabaks. See harjumus tasub endasse kinnistada!

Lihtne vabastamistehnika, kui seda õigesti teha, saab sellega vabastada ükskõik mida. Välja hingates ütle: "Lasen lahti kõik musta, haigust ja pinget tekitava, kõik ebakõlalise ja seiskunud energia, (kõik hirmu, valu, soovimatuid mõtteid, tundeid, meeleolu tekitava energia) ja saadan selle algallika puhastustulle". Seda tehes suuna käed allapoole, hoia sõrmed sirged ja suuna see endast eemale.

Peale millegi vabastamist tasub aeglaselt sisse hingates endamisi öelda: "Täidan ennast algallika armastuseenergiaga… (mis täidab kõik minusse tekkinud tühimikud ja transformeerib kõik ebakõlalise, nii et mitte miski väline, kellelegi teisele kuuluv, madalasageduslik või soovimatu energia ei saa minu tundeid, mõtteid ega tahet moonutada ega mõjutada.)"

Eelnev käib muidugi ainult teatud ajaperioodi kohta. Mida rohkem oma teadvust puhastada, seda võimsamaks muutub energiaväli ja asjad ei sõida enam sisse. Ühel hekel ei pea enam nii tihti midagi küsima ja lahti laskma. Sinu tegelik potentsiaal saab hakata avalduma. Saad täiesti uue, võimsa, rõõmsama ja täielikuma inimesena asuda igapäevaelu nautima.

Autor: Taavi Kolk (Rahuleidja)

Allikas: www.elumuutjad.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Vivian
2023-05-05 01:34:01
Hello my name is Vivian Marcus from the United State, i'm so exciting writing this article to let people seek for help in any Break up Marriage and Relationship, Dr Kachi brought my Ex Boyfriend back to me, Thank you Sir Kachi for helped so many Relationship situation like mine to be restored, i was in pain until the day my aunt introduce me to Dr Kachi that she got her husband back with powerful love spell with help of Dr Kachi So i sent him an email telling him about my problem how my Boyfriend left me and cheating on me because of her boss lady at work i cry all day and night, but Dr Kachi told me my Boyfriend shall return back to me within 24hrs and to me everything he asked me to do the next day it was all like a dream when he text me and said please forgive me and accept me back exactly what i wanted, i am so happy now as we are back together again. because I never thought my Ex Boyfriend would be back to me so quickly with your spell. You are the best and the world greatest Dr Kachi. if you're having broke up Ex Lover or your husband left you and moved to another woman, You do want to get Pregnant do not feel sad anymore contact: drkachispellcast@gmail.com his Text Number Call: +1 (209) 893-8075 You can reach him Website: https://drkachispellcaster.wixsite.com/my-site
Wayneadams23
2023-02-17 02:50:50
Hey everyone I bring to you good news.. Have been playing lottery for years now and unable to win I even came to conclusion that I won't play lottery again, last Monday I came online and I saw a post about Dr dominion spell lottery number I doubted but decided to give a last try and I reach out to him, we chatted to my greatest surprise on Thursday he cast a spell and gave me a winning number and i tried the numbers, guess what guys I won the lottery, my retired mom has be playing too and I have asked her to reach Dr dominion and I know soon she is going to win, if you want to win this lottery I will advice u reach on Dr dominion he has all it requires to make u win
Email: dominionlottospelltemple@gmail.com
website: https://dominionlottospell.wixsite.com/dr-dominion
WhatsApp: +16574277820
Call: +12059642462
khulusum
2022-10-23 14:45:14
ONLINE LOST LOVE SPELLS EXPERT +27732318372 MAMA KHULUSUM IN THE USA, LOWA, KANSAS, KENTUCKY, LOUISIANA


A same-day emergency psychic reading by mama khulusum and Prof Abdu Rahman in South Africa
+27732318372 GREAT SKILLS FROM EXPERIENCE AND POWERFUL NATURAL FORCES FROM THE FOREFATHERS WITH PRIVATE READINGS FOR CONSULTATIONS AND HEALING WHENEVER YOU ARE TO ENABLE YOU TO TAKE CONTROL OF YOUR DESTINY.CALL, THE GREATEST RECONFIGURED AND REFERRED HEALER, THE GREAT.
THE GREATEST HERBALIST HEALER WITH DISTANCE HEALING POWERS
PURE TRADITIONAL HERBS WHICH ADHERE TO THE INTERNATIONAL NORMS
1 Finding new love.
2 Bring back your lost lover Now.
3 Love binding.
4 Financial problems.
5 Troubled relationships.
6 Win court case.
7 Want or don’t want a divorce?
8 Control cheating lovers.
9 Bring back stolen property.
10 Job promotion/ finding a job.
11 Business attraction/ be liked at work.
12 Find out why you are not processing in life and find a solution.
13 We remove tokoloshe and evil witches from home/ business.
14 Protect your body/ family from being bewitched.
15 Stop smoking/alcohol and many more problems. DON’T GET DISAPPOINTED ANYMORE. IT DOESN’T NEED TO BE TOMORROW OR NEXT TIME, DO IT IMMEDIATELY, JUST ONE CALL, OR EMAIL CAN MAKE IT HAPPEN. ALL IMPOSSIBLES CAN BE POSSIBLE WITH A WORLD RE-KNOWN TRADITIONAL HEALER WITH PROF MAMA KHULUSUM CALL OR WHAT'S APP +27732318372
Don’t let time nor distance stand in the way of making your life fabulous! , welcome to gifted love psychic and traditional healer, PROF MAMA KHULUSUM Specializing in Love and Relationships, Marital Problems, Family Affairs, Business and Career Guidance, Dream Interpretation, Strange Happenings, Recognising and helping to Remove with many years of experience, I have helped many from around the Region and I can help you as well. Don’t put off till tomorrow what you can change today! Make the connection like never before. I am Gifted to Help Lead, Guide and Direct You — No matter your problem. Call Me Now! Your call Is important and will Be answered with sincere care and my undivided attention! FOR MORE INFORMATION Visit, https//www.strongspellcaster.us.com, Email: mamakhulusum@gmail.com
Kõik kommentaarid