Kuidas vabaneda kurnavatest mõtetest ja tunnetest

Allikas: www.elumuutjad.ee
Milliseid tehnikaid kasutada, kui soovid vabastada end pingeid ja ebamugavust tekitavatest emotsioonidest? Kuidas saavutada sisemine vaikus ja tasakaal?
Kommentaare: 5
Mida rohkem oma teadvust puhastada, seda võimsamaks muutub meie energiaväli

Üks ja peamine võimalus enda isikliku ajaloo ja kaasasündinud nõrkustest tulenevate sundmõtete ja tunnete läbistamiseks ning kaotamiseks, on lihtsalt suurendada enda energiavälja. See tähendab: Kasvatada oma vaimset ja psüühilist potentsiaali, puhastada enda keha ja energiasüsteem, hoida see puhtana ning toimivana ja keskenduda sellele, mis toimib ja mis on hästi, mitte vastupidi. Paljud ületamatuna tunduvad takistused võivad selle tulemusena kaduda.

Töö enesega algab teadvustamistest, et kuni 95% meie mõtetest, tunnetest, uskumustest, hinnangutest, hirmudest, vajadustest, tahtmistest, valudest ja isegi unistustest! ei pruugi kuuluda meile. Olen seda teadvustades taibanud, et ka mõned suured isiklikud projektid, mille kunagi olen ette võtnud, polnudki minu tahtmised, vaid minu üle energeetilist mõjuvõimu omava lähedase inimese soovitusest, kasvõi ühest mõjusast väljaöeldud lausest lähtuvad. Enda omaks võib sedasi saada kasvõi mõne ajaleheartikli sisu, mis hakkab edaspidi meie tahtmisi juhtima. Selliseid mõtteid korjame teadmatult endasse läbi elu.

Tegelikult on väga vabastav teada saada, et paljud materiaalsed unistused ei viigi meid oma sisemisele õnnele lähemale ja võivad kuuluda kellelegi teisele. Kõige hõlpsam on külluse kogemiseni välja jõuda oma vajaduste allapoole viimisega, siira minimeerimisega, õppides lihtsust armastama. Eriliselt peaks seda silmas pidama asjade ja vajaduste puhul, mis pealtnäha on unistused, aga ei toimi, ei edene ega vii edasi . Sel juhul puudub selle tagant enese südame siiras soov. Selle väeta ei taha asjad pahatihti üldse edeneda. Raskused on võimalik loomulikult ületada, asjad puhta tahtega liikuma panna, aga võib juhtuda, et siiski ei paku tulemus soovitud rõõmu. Kogu protsess mõjub pigem kurnavalt.

Egomaailma spektrist seondub selle teemaga sõna prestiiž. Mõne inimese jaoks võib olla prestiiž nii tähtis, et kui talt see ära võtta, ei jäägi talle enam mitte midagi. Võib vaid kujutleda seda energiahulka, mis kõrge prestiiži hoidmiseks panustatakse. Kuid tegelikult… mis tähtsust sel on? Kellele see vajadus kuulub?

Kõigil on võime lähedaste ja ka kaugete inimeste mõtteid ja emotsioone tunnetada. Iseäranis kehtib see keskmisest tundlikumate inimeste puhul. Neil on tihtipeale raske enda mõtteid, tundeid, meeleolu, väsimust ja valusid mõista. Isegi tavaeluga toimetulemine võib olla häiritud, kuna nii palju asju lihtsalt sõidab sisse.

Paljudele on harjumuspärane teiste muredele emotsionaalselt kaasa elada. Püüda nende raskuseid ja väljakutseid oma energia arvelt tasakaalustada ning lausa enda omaks võtta. Selle tulemus on jällegi, et me kipume ennast teadmatult teiste tunnete, soovide ja raamidega samastama. See on konkreetne isiklik energiakadu. Sellega kaasa minemisest on kasu väga vähe, kergem ei hakka eriliselt kellelgi, vaid tekkiv emotsioon hoopis kasvab ja paljuneb ühisteadvuses, mis võib edasi teadmatult kaugele kajada.

Teistega kaasamuretsemine pole tegelikult hoolimine, see on lihtsalt käitumismuster. Ja tegelikult üsna tarbetu. Tõeline kõrgesageduslik kaastunne on täielik mõistmine, mida teine tunneb ning oma kannatuses läbi elab, kuid südametasandil sarnaneb see pigem pehme armastustundega. Kaastunne pole haletsus, see on hoolimine. Õige kaastunne on ülendav ja tervendav. See on teadmine, et teist inimolendit läbiv käesolev kurbus ja raskus on looja heaks vajalik, et ta mõistaks läbi meie vastandlike tunnete oma loomingu täiust. Terve kaastunne on umbes selline tunne, mida võib tunda kui vaatad mõnda looma- või linnupoega, ta on alguses äbarik ja kohmakas, aga sa tead, et temaga saab kõik korda. Tegelikult on ta täielikult armastatud, kaitstud ja hoolitsetud.

Teiste südamevalu kopeerimine, peegeldamine ja omistamine on lihtsalt valukeha toit. Tundeteisikute loomine. Palju rohkem on kasu tugeva väljaga inimeset, kes teiste muredesse ei murdu, paanikaga kaasa ei lähe. Kes suudab jääda keskmesse ning oskab vajadusel tekkinud tasakaalutuse oma südamevalguse, rahu ja armastuse toel lahendada.

Teiste tunnete tundmise vastu aitab sõltumatus teiste inimeste energiast, nende heakskiidust, hinnangutest ja üleüldse ühisteadvusest välja kasvamine. Kuid kuidas saavutada selline energeetiline iseseisvus? Küsimus: "Kellele see tunne või mõte kuulub?" on üks hea tööriist oma mõttevälja risust puhastamiseks. Seda võiks küsida iga teadvustatud mõtte, hinnangu, hirmu, uskumuse jms kohta, mis millal iganes pähe tuleb. Seda tasub teha üsna pika perioodi vältel ja tõesti IGA mõtte peale. Kuna paljud mõtteharjumused, mustrid on väga kaua kedranud peame seda juba enda pärisosaks, ega teadvustagi endale, et see on üle võetud. Või esialgu isegi ei märka, et see üleüldse peas keerleb.

Tuleks püüda hoida sisemist vaikust ja kui mõni mõte tuleb, siis kohe küsida: Kellele see kuulub? Sama kehtib ka tunnete, valude ja kõige muu kohta. Ja kui selgub, et see ei kuulu sulle, vaid mõnele teisele inimesele, on osa ühisteadvusest või on tegemist kellegi poolt pealesunnitud, ründava mõttega, siis tuleb see tagasi saata.

Miks sisemine vaikus tähtis on? Kui on ette võetud enda energiavälja suurendamine, et saavutada tõeline vabadus, siis tasub teatud perioodi vältel püüelda laitmatuse poole. Siis on edusammud suuremad. Tundub, et iga kord kui mõtleme mõne inimese peale, meenutades seika kellegi teise minevikust, mida keegi on oma elust ning asjadest rääkinud, siis anname sellele inimesele enda energiat ära.

Üks tähtis asi, mis tuleks enda puhastamise ja korrastamise ette võtmisel selgeks teha, on see, et tekkinud tühimik, kust soovimatu energia vabaneb tuleb koheselt millegi uue ja paremaga täita. Muidu on igasugune vabastamine ja puhastamine peaaegu et asjata. Tekkinud tühimikku tahab tagasi tulla sarnase sagedusega energia, mis seal oli ja see juhtubki kui koht jääb vabaks. See harjumus tasub endasse kinnistada!

Lihtne vabastamistehnika, kui seda õigesti teha, saab sellega vabastada ükskõik mida. Välja hingates ütle: "Lasen lahti kõik musta, haigust ja pinget tekitava, kõik ebakõlalise ja seiskunud energia, (kõik hirmu, valu, soovimatuid mõtteid, tundeid, meeleolu tekitava energia) ja saadan selle algallika puhastustulle". Seda tehes suuna käed allapoole, hoia sõrmed sirged ja suuna see endast eemale.

Peale millegi vabastamist tasub aeglaselt sisse hingates endamisi öelda: "Täidan ennast algallika armastuseenergiaga… (mis täidab kõik minusse tekkinud tühimikud ja transformeerib kõik ebakõlalise, nii et mitte miski väline, kellelegi teisele kuuluv, madalasageduslik või soovimatu energia ei saa minu tundeid, mõtteid ega tahet moonutada ega mõjutada.)"

Eelnev käib muidugi ainult teatud ajaperioodi kohta. Mida rohkem oma teadvust puhastada, seda võimsamaks muutub energiaväli ja asjad ei sõida enam sisse. Ühel hekel ei pea enam nii tihti midagi küsima ja lahti laskma. Sinu tegelik potentsiaal saab hakata avalduma. Saad täiesti uue, võimsa, rõõmsama ja täielikuma inimesena asuda igapäevaelu nautima.

Autor: Taavi Kolk (Rahuleidja)

Allikas: www.elumuutjad.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

khulusum
2022-10-23 14:45:14
ONLINE LOST LOVE SPELLS EXPERT +27732318372 MAMA KHULUSUM IN THE USA, LOWA, KANSAS, KENTUCKY, LOUISIANA


A same-day emergency psychic reading by mama khulusum and Prof Abdu Rahman in South Africa
+27732318372 GREAT SKILLS FROM EXPERIENCE AND POWERFUL NATURAL FORCES FROM THE FOREFATHERS WITH PRIVATE READINGS FOR CONSULTATIONS AND HEALING WHENEVER YOU ARE TO ENABLE YOU TO TAKE CONTROL OF YOUR DESTINY.CALL, THE GREATEST RECONFIGURED AND REFERRED HEALER, THE GREAT.
THE GREATEST HERBALIST HEALER WITH DISTANCE HEALING POWERS
PURE TRADITIONAL HERBS WHICH ADHERE TO THE INTERNATIONAL NORMS
1 Finding new love.
2 Bring back your lost lover Now.
3 Love binding.
4 Financial problems.
5 Troubled relationships.
6 Win court case.
7 Want or don’t want a divorce?
8 Control cheating lovers.
9 Bring back stolen property.
10 Job promotion/ finding a job.
11 Business attraction/ be liked at work.
12 Find out why you are not processing in life and find a solution.
13 We remove tokoloshe and evil witches from home/ business.
14 Protect your body/ family from being bewitched.
15 Stop smoking/alcohol and many more problems. DON’T GET DISAPPOINTED ANYMORE. IT DOESN’T NEED TO BE TOMORROW OR NEXT TIME, DO IT IMMEDIATELY, JUST ONE CALL, OR EMAIL CAN MAKE IT HAPPEN. ALL IMPOSSIBLES CAN BE POSSIBLE WITH A WORLD RE-KNOWN TRADITIONAL HEALER WITH PROF MAMA KHULUSUM CALL OR WHAT'S APP +27732318372
Don’t let time nor distance stand in the way of making your life fabulous! , welcome to gifted love psychic and traditional healer, PROF MAMA KHULUSUM Specializing in Love and Relationships, Marital Problems, Family Affairs, Business and Career Guidance, Dream Interpretation, Strange Happenings, Recognising and helping to Remove with many years of experience, I have helped many from around the Region and I can help you as well. Don’t put off till tomorrow what you can change today! Make the connection like never before. I am Gifted to Help Lead, Guide and Direct You — No matter your problem. Call Me Now! Your call Is important and will Be answered with sincere care and my undivided attention! FOR MORE INFORMATION Visit, https//www.strongspellcaster.us.com, Email: mamakhulusum@gmail.com
Alkeemik
2022-06-24 12:18:35
My name is Patricia from the United Kingdom. I want to thank Dr. JB for the restoration of my marriage with his spell casting after 3 years of separation from my husband, with the help of the great spell caster Dr. JB my husband returned home and now we are happily together for good once again thanks to Dr. JB. He also cures all kinds of sicknesses.
unlimitedlovespellcast@gmail.com
WhatsApp him: (+220)-522-4120

1: LOVE SPELL
2: WIN EX BACK
3: FRUIT OF THE WOMB
4: PROMOTION SPELL
5: PROTECTION SPELL
6: BUSINESS SPELL
7: GOOD JOB SPELL
8: HIV AIDS
9: LOTTERY SPELL
10: COURT CASE SPELL
11: Instant Death Spell
Contact him for your help at:
unlimitedlovespellcast@gmail.com
WhatsApp him: (+220)-522-4120
Alkeemik
2020-12-01 09:02:07
Hello everyone. My name is Ajani from South Africa.  I want to give a testimony about my HIV virus that was cured by a great spell caster called Dr Sahabi. Since the last 6 months I have been HIV positive. I never think I will live long again and i wanted to kill myself because the problem is very too much for me. But I am so grateful about this great man called Sahabi who cured my HIV AIDS last 3 weeks. I was in great pain so a friend came to visit me. And I told her my problem; She told me that there is a great spell caster that can cure my HIV. I asked her if she had his email address, she gave me his email sahabinaannabi11@gmail.com, and I emailed him. He talked to me and he perform the necessary rituals and he told me that after one week I should go for a test and Which I did, when the doctor told me that am now an HIV negative, I couldn't believe myself, I went to see another doctor the result was still the same, I was human on planet earth again, so I emailed him and thanked him. Please if you are having a similar problem you can Email sahabinaannabi11@gmail.com or you can also reach him through Whatsapp number (+2348104676647) Dr. Sahabi for helping me at this young age if you need help.  Once again thank you Dr Sahabi..
Kõik kommentaarid