Liigeste puhastus

Allikas: www.elumuutjad.ee
Paljude inimeste probleemiks on valutavad liigesed. Liigeste puhastamiseks on täiesti looduslik ja turvaline viis - puhastamine loorberilehe tõmmise abil.
Kommentaare: 2
Loorber aitab puhastada liigeseid ja vabastab valust

Protseduuri päevadel on soovitav taimetoit ja teha igapäevaselt klistiiri -1,5-2 liitrile jahutatud keedetud veele lisada supilusikatäis sidruni mahla (pigistada välja poolikust sidrunist). Valada saadud lahus klistiirikotti ning teha klistiir. Protseduur viia läbi küünarnukk-põlvili asendis. Protseduur teha enne magamaminekut või hommikul k 5-7 paiku, kuidas mugavam.

Puhastuseks läheb vaja:

5gr loorberilehti
300g vett

Loorberilehti keeta vees 5 minutit. Seejärel lasta segul termoses 3-4 tundi tõmmata. See kogus juua lonkshaaval 12 tunni jooksul. Protseduur kestab 3 päeva (igaks päevaks teha uus tõmmis).

Vajadusel võib protseduuri 2-3 nädala pärast korrata. Liigeste puhastamist teha esimesel aastal kord kvartalis, hiljem piisab kord aastas.

Olen ise sellel viisil oma õlaliigestes olnud valust täielikult vabaks saanud, see tõepoolest aitab hästi igasuguste liigesehädade puhul. Tõsisemate liigeseprobleemide puhul pea enne protseduuri tegemist nõu arstiga.

Autor: Jaana Kuus

Allikas: www.elumuutjad.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2014-05-09 20:11:01
Selle puhastuskuuri autoriks ei ole küll Jaana Kuus. Aee on peaaegu sõna-sõnaline tõlge. Ja mul on see venekeelne raamat kodus olemas. Tegin prof.puhastust selle järgi juba 25 aastat tagasi. Korrektne oleks alati juurde panna, kust materjal pärit.
Alkeemik
2014-05-08 21:20:51
Kõik kommentaarid