Looduslikud vahendid masendusega võitlemiseks

Allikas: http://naturehacks.com
Tänapäevases kiires maailmas satuvad inimesed aeg-ajalt masendusse, sest nende töö, õpingud või perekonnaelu on pannud nad suure surve alla. Enne kui haarata apteegiravimi järgi, uuri, millised on looduslikud vahendid, mis leevendavad meeleolulangust.
Kommentaare: 2
Ka regulaarne liikumine on hea ravivahend. Jah, kallid lugejad – korrapärase trenni kasulikud küljed on lausa lõputud

Kuigi tehnoloogia areng võib näida lausa uskumatult kiirena, ei suuda see siiski ravida kõiki hädasid, mis inimese peas esile kerkivad. Teisisõnu võib ka öelda, et psühholoogilised probleemid on pahatihti inimestele järele jõudmas.

Iga inimene tunneb vahel kurbust, aga kui sinu tuju on rohkem kui paar nädalat pidevalt madal, siis võib see anda põhjust muretsemiseks. Sa võid kogeda rahutust, kurnatust, püsivat nukrust või keskendumisraskusi. Need on mõned märgid masendusest.

Milliseid ravimtaimi kasutada?

Üks võimalus masendust ravida on naturaalsete ja taimsete toidulisandite kasutamine. Mitmete maailma tunnustatuimate ülikoolide läbiviidud uuringud on leidnud tõendeid sellest, et naturaalsed ja taimsed toidulisandid on kasulikud inimeste emotsionaalsete probleemide vastu võitlemise puhul.

Kui otsustad selle sammu kasuks, peaksid esmalt rääkima ka arstiga, sest toidulisanditel võib olla ohtlik koostoime teatud ravimitega, mida sa ehk hetkel võtad. Küllaltki palju on selliseid taimseid toidulisandeid, mis on tõhusad abivahendid masenduse vastu võitlemisel, aga kõige kasulikumad neist on kibuvits, ginko, kannatuslill ja naistepuna.

Kaks aminohapet nimega L-histidiin ja L-glutamiin võivad lisaks ärrituvuse ja stressi ravimisele toimida ka antidepressantidena. SAMe ja 5-HTP on looduses esinevad ühendid, mis võivad mõjuda sama tõhusalt nagu mis tahes retseptiravimid.

Regulaarne liikumine

Ka regulaarne liikumine on hea ravivahend. Jah, kallid lugejad – korrapärase trenni kasulikud küljed on lausa lõputud. See mitte ainult ei aita hoida inimese keha tervislikuma ja veetlevamana, vaid parandab ka inimese mõtlemisvõime aktiivsust ja erksust.

Esialgu võid sa tunda end väsinuna, kui treeningut alustad; sa võid kergesti vihastuda, aga ajapikku hakkad end tundma tõeliselt hästi, kui oled oma päevase trenni lõpetanud. Põhjus on selles, et sinu keha harjub ära selle endorfiinide hulgaga, mis trenni käigus kehasse valla päästetakse.

Sinu keha jääb sõna otseses mõttes laksu alla! Endorfiinid on tuju tõstvad hormoonid, mis tekitavad sinus hea enesetunde ja rahulolu oma eluga, mis aitab parandada ka sinu tulemuslikkust nii töö- kui ka tudengielus. Trenn võib aidata vähendada sinu muretsemist, suurendada sinu armastust elu vastu ning isegi parandada sinu voodielu, sest regulaarse trenni tulemusena suureneb ka sinu vastupidavus. Loodus on tasuta. Mine kodust välja ja liiguta end.

Ära jäta toidukava unarusse

Õige toitumine on samuti tõhus viis enda masenduse vähendamiseks. Mitmed uuringud on näidanud, et kõrge suhkru-, süsivesiku- ja rasvasisaldusega toit võib langetada su energiataset ja tuju. Parem on selliseid toite süüa väikesel hulgal, et säilitada tasakaalustatud dieeti. Ära väldi neid täielikult, sest sa vajad tervislikuks eluks siiski kõiki toidukategooriaid.

Magneesiumi ja B6 vitamiiniga toidud võivad su tuju tõsta, sest need ained aitavad kehal eritada tuju parandavaid hormoone nimega dopamiin ja serotoniin. Sa võid süüa ka toite, milles on tervislik õli nimetusega omega-3, sealhulgas näiteks kreeka pähkleid, mis võivad väga ruttu sinu tuju tõsta.

Väldi alkoholi tarbimist, sest see mõjub eelkõige depressandina. Antidepressantide tõhusust võib aidata parandada ka foolhape, mida leidub täisteratoodetes, ubades ja juurviljades.

Allikas: http://naturehacks.com

Tõlkis: Joonas Orav

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Ajani
2020-12-04 06:29:45
Hello everyone. My name is Ajani from South Africa.  I want to give a testimony about my HIV virus that was cured by a great spell caster called Dr Sahabi. Since the last 6 months I have been HIV positive. I never think I will live long again and i wanted to kill myself because the problem is very too much for me. But I am so grateful about this great man called Sahabi who cured my HIV AIDS last 3 weeks. I was in great pain so a friend came to visit me. And I told her my problem; She told me that there is a great spell caster that can cure my HIV. I asked her if she had his email address, she gave me his email sahabinaannabi11@gmail.com, and I emailed him. He talked to me and he perform the necessary rituals and he told me that after one week I should go for a test and Which I did, when the doctor told me that am now an HIV negative, I couldn't believe myself, I went to see another doctor the result was still the same, I was human on planet earth again, so I emailed him and thanked him. Email sahabinaannabi11@gmail.com or you can also reach him through thanks whatsapp number (+2348104676647) Dr. Sahabi for helping me at this young age if you need help contact
him Here are some of the problems he can do also.
1) He has herbs to cure HIV cancer, kidney .
2) He fixes broken relationships, marriages.
3) He cures madness/stress/addictions/long illnesses.
4) He has mixtures of herbs for sexual weakness.
5) love spell portion to win games
6) Restore back Lost Love Spells
7) Divorce Spells
8) Spouses' trust spouses
9) binding spelling to living together forever
10) Breakup Spells (terminate relationship)
11) Magic roots and herbs for strong erection and long lasting sex
12) Magic spell promoted in your Job office
13) Magic spell to have a baby. (women fruit of womb)
Note: I was desperate to get back my ex love man, it worked faster only for desperate ones seeking an urgent result to restore back true love and peace in a marriage relationship.  Problems solved 100%
Alkeemik
2018-08-16 01:42:03


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid