Marika Tamm: ärata ürgne naiselikkus

Allikas: www.tantrafestival.ee
Üdini naiselik tantraõpetaja Marika Tamm räägib tantristlikust elustiilist ja ürgsest naiselikkusest, mis aitab panna oma elu voolama ning realiseerida unistused.
Kommentaare: 2
Marika Tamm Foto: erakogu

Mis on Sinu jaoks kolm põhilist leidu või avastust iseenda kohta, mida oled mõistnud pärast seda, kui hakkasid tantrat praktiseerima?

Rääkides tantra filosoofia ja praktika mõjust oma elule, on pea võimatu välja tuua lihtsalt 3 avastust enda kohta. Tantra andis mulle täiesti uue elutunnetuse ja enda "mina" tunnetuse ja kehatunnetuse:

Elutunnetus – Tantra praktiseerimisega koos on saabunud usaldus elu vastu ja enda sisemise tarkuse vastu, mis on üks osa suuremast makrokosmosest. See taju, et olen osake suurest, aitab hetkesse lõdvestuda, tunda, et ma olen toetatud ning koos elu energia vooga elust läbi voolata – ilma takistusteta.

"Mina" tunnetus - Tantra aitas mind välja nö programmeeritud ja hüpiknukuna käituvast olendist ning tõi mulle teadmise ja tõe, kes ma olen ning julguse olla ma ise – tervikuna – kõikide vastandlike külgedega – hea ja halvaga, vaimsuse ja seksuaalsusega. See toob rahu ja tasakaalu iseendaga.

Kehatunnetus – läbi tantra praktikate on tõusnud minu energiatunnetus ning võime minu enda energiaid ise juhtida ning suunata. Maailma ja enda tajumine läbi selle prisma annab elule palju, palju värve juurde.

Kas ja kuidas on Sinu meelest võimalik ühendada tänapäeva "läänelikku" elustiili (kus aeg tiksub kogu aeg kukil ja väga oluline on väline) ja tantristlikku eluviisi?

Mina jaoks ainuke viis siin hullumeelses lääne sigi-saginas ellu jääda ning säilitada kontakt iseendaga sügavamal tasandil, on kasutada mõnda vaimset praktikat, mis toob või siis säilitab tasakaalu. Kuna tantra praktika algab aeglustamisest, kohalolust ning ühendusest iseendaga ja ümbritsevaga, siis selle väikese distsipliini integreerimine oma igasse päeva on võti, et säilitada heaolu tunne.

Kõik on päeva lõpuks prioriteetide küsimus - tasub märgata, mille jaoks aja võtmisest sul ei ole kunagi kahju – kinno minek või õhtu sõpradega väljas. Siis jääb küsimus, kuivõrd suur prioriteet oled sa iseendale ja/või sinu suhe sulle. Kui see on oluline, siis ei ole ka selle jaoks aja planeerimine probleem, vaid puhas rõõm ja nauding.

Kui saaksid anda ühe soovituse naistele (tantristlikust vaatenurgast lähtudes), siis mis see oleks?

Naised on läbi viimaste sajandite proovinud end kohandada ja kalibreerida vastavalt meeste etalonidele ning enamus on kaotanud kontakti oma ürgse naiselikkusega ja naised kas põlevad läbi või on südamepõhjani õnnetud.

Soovitan naistel võtta aeg maha, et meenutada ja avastada, mida toob kaasa ja mida tähendab just eelkõige elamine kehas, kus voolab naise energia.

Soovitan naistel ürgse naiselikkuse ülesäratamiseks taasluua armastav suhe oma vaagnapõhjaga. Avades häbitult oma seksuaalsuse ning ühendades selle lõputu tingimusteta südamearmastusega avaneb naine oma müstilisuses, väes ja autentsuses kogu oma emotsioonide ning ka tumedate ja heledate külgedega, täpselt nii nagu tema loodud on.

Olles oma tões ja autentsuses ja tunnetades ümbritsevat maailma, hakkab elu voolama ning ühendus oma väega toob naisele magnetilised võimed luua omale selline elu, nagu tema unistustes.

Allikas: www.tantrafestival.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 18:56:29
"Ma olen põnevil, et jagada oma tunnistust! Me kirjutada tänada Baba-do-hea võimas Spellcaster jaoks suur asi Ta on teinud meie elu.
See on olnud raske teekond meie pere ja sõpradega nagu me oleme läbimas probleemi viljatuse üle 10 aasta.
Arstid ei suutnud meid aidata, vaatamata kõigile oma parima.
Meil oli jõudnud punkti, kus olime põhimõtteliselt loobunud lootuse lapsi koos.
Kuid mõne aja eelmisel aastal, minu poolõde meid külastanud ja tutvustas mulle Baba-do-hea Spellcaster kaudu oma e-posti aadress
Võtsin Baba läbi oma isikliku e-posti aadress baba2goody@gmail.com Ta elab Ogun-State, Nigeria.
Mina ja minu abikaasa sõnumi edastamisega Baba ja ta luban, et aidata meil on laps meie endi, Ta Kirjuta meile ühe pudeli vaimne püha-vesi.
Me kehtestada see Baba tegi meile seda rakendada kohe i ja mu abikaasa tehtud armastuse koos sel ööl,
Me manustada Õigekirja Charm Baba andis meile seejärel täidetud mehe ja naise.
"Et meie suurim üllatus, meie palve üle kümne aasta vastas, et väga kuu! On 11. aprillist 2017,
mu naine pidas kopsakas baby boy! Me tahame kasutada seda võimalust tänada Baba-Do-Hea,
andsite ise kasutab gods.-Tõesti, vahemaa pole takistuseks, see ei ole nii kaua aega võtab jooksul 42hours hakkame näha muudatusi
Nimi meie poeg on Bernard Emma Samuel, me lubame, et jagada seda tunnistust ning teavitada avalikkust, et on olemas lahendus igale perekonnaseisu probleeme
Dr.Oduduwa on volitused lahendada mõned muud probleemid, nagu:
Tooge tagasi ex armastus õigekirja, Õigekirja saada tagasi usaldust suhetes
Õigekirja lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
soovite sünnitada oma last, Õigekirja Peatus Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
Pay-tagasi Spell, GOOG-õnne õigekirja, õigekirja saada edendamine tööl kontoris.
Eksami edu Õigekirja. Õigekirja on tugev erektsioon.
 ..information on power..copy ja kleebi teiste blogisid. võite lihtsalt säästa kellegi suhe / abielu täna.
  Kontakt Baba nüüd läbi .. baba2goody@gmail.com
Alkeemik
2013-10-13 01:05:38
Naine ongi naiselik, imelikuks läheb asi siis, kui ta üritab meeste õpetuse järgi naiselik olla!
Kõik kommentaarid