Mobiiltelefonid võivad mõjutada meeste viljakust

Püksitaskutes mobiiltelefone kandvad mehed võivad sel moel tahtmatult alandada oma isaks saamise võimalusi. Nimelt võib mobiiltelefonidest tulenev elektromagnetkiirgus kahjustada meeste viljakust.
Kommentaare: 1

Unepuudus võib alandada meeste viljakusnäitajaid

Kehv uni seostub suurenenud südamehaiguste ja vähiriskiga. Seost viljakusega polnud aga siiani enne näidatud. Nüüd leidsid teadlased, et sperma tootmine väheneb oluliselt nendel meestel, kes kannatavad unepuuduse all, ning on võimalik, et vähene uni mõjutab testosterooni tasemeid.

4 soovitust meestele: millal minna tervisekontrolli?

Paljudel meestel on komme lükata tervisekontrolli minekut edasi. Meestearst dr Margus Punab annab neli nõuannet, millal ja millises vanuses peaks mees kindlasti arsti külastama.

Meeste vähk on seotud naiste rasedusvastaste tablettidega

Mida rohkem naisi kasutab piirkonnas pereplaneerimiseks hormonaalseid vahendeid, seda enam kasvab seal kohalike meeste suremus eesnäärmevähki. Sellise sõltuva seose avastas Kanadas Ontarios asuva Toronto ülikooli teadlaste rühm.
Kommentaare: 2

Suguhaiguste ABC

Siit leiad seksuaalsel teel levivate nakkuste ülevaate
Kommentaare: 2

HIV ja müüdid

Kas nakkuse võib saada tualetist? Või hambaarsti käest? Või sääsehammustusest? Ehk hoopis koera- või kassihammustusest? Siit leiad HIV'ga seotud enimlevinud müüdid ja vastused neile.

Meeste üleminekuiga

Meeste üleminekueaks ehk andropausiks nimetatakse meessuguhormooni taseme langusest tingitud mehe elujõu vähenemist ja tervise halvenemist.

Targad mehed, mõttetud eksimused

Veebileht mehedliikuma.ee on üles lugenud 10 olulist asja, millega mees peaks alati arvestama.

Mäluprobleemid vaevavad sagedamini mehi?

Kliinik.ee avaldas artikli uurimusest, mille kohaselt meestel võib esineda kerget kognitiivset häiret sagedamini kui naistel.

Erektsioonihäire ja süda

Erektsioonihäire on tekkiva südame ja veresoonkonna haiguste üks esmaseid tunnuseid. Erektsioonihäire tekkimisel peaks kindlasti kontrollima oma südame tervist.

Meeste viljakuse langetajad

Mehe elustiil, alustades suitsetamisest ja napsitamisest ning lõpetades ebatervisliku toiduvalikuga ja liiga kuuma vanniga, mõjutab spermide tervist. On hulk põhjusi, miks mehel isaks saamisega probleeme võib tekkida.