Mida sa tegelikult teha tahad?

Mida sa teeksid oma eluga siis, kui ei peaks tegutsema raha teenimise eesmärgil? Milline elu sulle meeldiks? Mis sind sütitab ja rõõmustab? Mil viisil naudiksid oma elu siis?
Kommentaare: 7

Kui sa tead, mida sa tegelikult oma elus teha tahad - siis tee seda ja unusta raha! Muidu raiskad terve oma elu, tehes asju, mis sulle ei meeldi, selleks, et edasi elades teha taas asju, mida sulle ei meeldi teha ja nii lõputult - see on rumalus!

Parem lühem elu täis seda, mida sa tõeliselt naudid, selle asemel, et elada pikalt aga armetul moel. Ja tehes midagi, mida sa armastad, saad selles meistriks. Siis saad selle eest ka väärilist tasu.

Ära muretse selle pärast, sest igaüks on milleski hea. On täielik rumalus kulutada oma elu asjade peale, mida meile ei meeldi teha ja õpetada sama ka oma lastele! Oluline on endale teadvustada: mida ma tegelikult oma elus teha tahan?

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2012-11-27 11:08:45
Kui pingutades mõelda, et mis see võiks olla, mis nii väga meeldib, siis seda ei leia. See tuleb ise kui lasta vabaks ja unistada, siis mingi aeg tärkab südames tunne, mis näitab teed :).

Algus kõlas nagu Mai Agate :D, aga tegelt nii on. Ma olen selle teekonna läbinud, tegelen praegu ainult sellega, mis mulle meeldib. ELu on nauditav. Kuigi see ei tähenda et ei ole tõkkeid teel, aga neid ületada on palju kergem, kui lihtsalt mingit tööd rügades.

On 2 võimalust, kas leida selles töös, mida praegu teed, endale meeldivaid asju ja mõelda rohkem nendele meeldivatele siis muutub ka töö meeldivamaks.
Teine võimalus on hakata praeguse töö kõrvalt proovima ühte ja teist, vaatama mida meeldib mänguliselt teha, siis on pingevaba otsing, kuna põhitöö toob elamiseks raha koju, aga kõrvaltegevus teeb hinge rõõmsaks, üks hetk avastad, et see kõrvaltegevus võib olla tulusam kui põhitegevus.

Edu leidmisel :)
Alkeemik
2012-11-25 23:15:18
Ja mida ma siis teha tahan?kui ma vaid ise teaks,mis on see miski,mis aitaks olla mul MINA ISE?Mis aitaks mul olla ema,keda armastatakse ka siis kui mind enam äkki ei ole..koos kõigi mu väikeste ja suurte vigadega?
Tahan olla oma lähedastele kõik mida nad vajavad ja rohkemgi veel,aga olen vaid inimene...tahan olla tütar,keda sooviti ja oodati...
Alkeemik
2012-11-24 10:11:28
Ettevõtluskursustel räägitakse sellest - oma praegust tööd kohe ei lõpeta kuid panustad oma vaba aja rohkem oma meelistegevusele ja naudid seda ning jagad ka teistega ning leides probleemi, mida on vaja antud alal lahendada, leiad lahenduse ja pakud seda kõigile. Nii tood turule toote, mida on paljudele sama asja huvilistele vaja. kuid hetkel seda ei ole või pole nii hea kui sinu toode(see võib ka teenus olla).

Enda poolne soovitus on, et leia oma praeguses töös ka meelepärast ja hakka seda nautima ja küll näed, et huvitavad-imelised asjad hakkavad peagi toimuma.

Edu kõigile!
Jan
Kõik kommentaarid