Midagi hingele: Pärast lapse rääkima õpetamist tutvusta talle vaikimist. Ja endale ka

Allikas: http://perejalaps.delfi.ee/
Kas mäletad kui pikalt sa pärast rääkima õppimist järjest vait oled olnud? Istu maha ja tuleta meelde. Paljudele ei meenu päevagi, mil poleks suud lahti tehtud. Kui õpid koos lastega vaikima, lood oma pereellu imelise uue mõõtme.
Kommentaare: 17
Laste puhul võiks juba eos mõelda, et miks lasta nende peadel ja psüühikal nii prügi täis minna, et nad peavad läbi suurte elumõõnade hakkama ise otsima lahendust, mil moel oma mõtetest tulvil pead tühjaks saada

Niipea, kui inimlaps on õppinud kõnest aru saama ja ise rääkima, kipub praegusel infoajastul tema aju ja psüühikat tabama verbaalselt edasi kanduva teabe laviin. Selle kõige seedimisega toimetulematus päädib hiljem keskendumishäirete, liigse emotsionaalsuse ning võimetusega adekvaatselt maailma tunnetada. Me ei soovi seda ei endale ega oma lastele. Sestap võiks pereellu tuua aeg ajalt täiskasvanutelegi väljakutsena võetava kõnepaastu.

Kõnepaast aitab segadusel settida

Muidugi võib küsida, et milleks üldse selline kunstlik vaikimine või kõnevaba suhtlemine peres üldse vajalik on. Elu ju toimib - vanemad käivad tööl, kodu on soe, toit laual, lapsed koolitatud. Paraku ei suuda järjest suurem hulk inimesi nimetatud oluga rahulduda ning hinges närib mingi rahutus, millele ei osata isegi nime anda. Lihtsalt on nii, et uni on kehva ja lapsed ajavad närvi ja väsimus on kallal, teised pereliikmed tüütavad. Vahel me isegi ei pane tähele mida nad meile öelda tahavad või ei teki argielus ideaalset pinnastki, et aru saada mis meie sees ja pereliikmete vahel toimub. Või vastupidi, mida enam ei toimu, mis on kaduma läinud.

Sellisel juhul on hea, kui juba lapsepõlves oleks meile tutvustatud ja harjumuseks kujundatud komme võtta aega vaikimiseks, mõtete ja tunnete settimiseks, ümbruse tajumiseks. See ei pea olema meditatsioon või ühine letargiline mittemidagitegemine. Piisab, kui lihtsalt jätta pereelus välja üks element - antud juhul kõne - ning teised koostoimimise osised saavad kirkamalt välja paistma hakata.

Vaikimine aitab elumuutusi näha

Kas keegi seab küsimuse alla näiteks Fred Jüssi elu mõttekuse, kes on oma pikkades tasastes loodusega olemise hetkedes pannud tähele, et pilved on sel suvel hoopistükkis teise kujuga või et lindudel on võrreldes mõne aastakümne taguse ajaga lühem jutt. Rasvatihane laulab "sitsikleit, sitsikleit, sitsikleit" asemel linnaoludes nüüd "püksid, püksid, püksid"! Kui palju on tema hoidnud enda suu kinni ja kuulanud ning me ei sea seda kahtluse alla, vaid imetleme tasakaalu ja rahu, mis ühe inimese seest õhkub. Kui oleksime tasa, näeksime ka seda, kuidas meie pereelu on aja jooksul muutunud.

Loba meie peas ja ümber segab hingerahu

Mis aga toimub paljude linnaelanike askeldustes mööduvate peade sees. See on miski, mis paneb antidepressantide ja rahustite müüginumbrite statistilised tulbad aasta-aastalt kõrgemale taeva poole sirutuma. See miski mõjutab ka pereelu.

Inimpsüühika asjatundjad on väitnud, et skisofreenia ja tavalise inimese argise mõttetulva vahel on väga õhuke piir. Nagu hullumeelsuse ja geniaalsuse vahel. Inimest, kes tänaval ringi käies pidevalt omaette räägib, peame me hulluks. Ometi vatrab meie kõigi peas pidevalt üks hääl, korrates enamjagu mustriks kujunenud sundmõtteid. Kuna me peame seda omaenese hääleks, on meditsiiniliselt nagu kõik korras. Kui me aga sedasama teksti kõva häälega pobisema hakkaks, saaksime ümbritsevatelt diagnoosi. Kuid milline oleks meie maailmatunnetus, oma laste ja pereelu tajumine siis, kui liigne loba peast kaoks?

Enamjagu oleme argielus nagu transis. Tegutseme, räägime ja mõtleme, ilma et suudaks hiljem täie selgusega meenutada, mida me teatud kindlal hetkel peas mõlgutasime ja samal ajal kehaga tegime. Täpselt teame vaid seda, mis antud momendil selgelt tähelepanu tõmbas - punane auto keeras ette, keegi loksutas kohvi mulle varruka pihta, või sai ette võetud mingi tõesti tugevat keskendumist vajav toiming.

Mõtete, tegemiste ja jutu kokteil on meie argielus selgelt liiga suure hulga komponentidega, et nimetada seda puhaste maitsenüanssidega nektariks. Lase baarmannil sada, või piisab vaid kui ka kümme peent napsu kokku segada ja kokteil on juba lääge surrogaat. Ei pea olema kunstnik teadmaks, et palju värve koos on pruun. Pruun meenutab jääkprodukti - fekaali - kui lubate. Vahel on pruun küll tore, kuid kui kogu elu kannab sellist tooni, hakkame igatsema midagi kirkamat. Elimineerides mõned osised värvide gammast, hakkavad meid oma ilu ja kirkusega võluvad spektrid eredamalt välja tulema. Tulemus on pingutust väärt, kasvõi senisega kogetuga võrdluse saamiseks.

Vaikimine muudab teadlikuks

Erakluses vaimseid praktikaid teinud inimesed teavad, et päev-paar, aga ka mõned nädalad või kuud vaikselt olles ning mitte liigselt uusi tundeid loovat infot peale lastes, hakkavad mõtted vaibuma. Rahus olles hakkad tähele panema, mis peas üldse toimub. Mitmed kihid kaovad ning kui siis kuskilt mõnda heli või kellegi juttu kogemata kuuled, tuleb see su teadvusesse tohutu pahvakana nagu öövaikuses järsult mängima pandud raadio. Isegi kui mõtetest täiesti vaba ja kirgast olekut pole veel saabunud, siis mürast puhastatud peas olevad vähesed esilekerkivad mõtted on sageli väga puhtad ja geniaalsedki. Siis tulevad sageli välja parimad lahendused vastuseta probleemidele, uued äriideed, mis varem olid segaste argimõtete sees peidus. Siis leiad vastused ka  sellele, kuidas oma pereeluga edasi minna.

Ka emotsioonid, mis tavaelus mõtetest läbipõimununa meid reaktsiooniliselt käituma panevad, vaibuvad. Tunded, mis veel ilmnevad on selged, teadvustatud ning reedavad palju kirkamalt meie tüüpprobleemide olemust. 

Ka igapäevaelus kogevad paljud meist just hommikuste mõtete ja ideede erilist selgust ja kirkust - just siis, kui meel on 7-8 tundi kõnest ja mõtetest puhanud.

Laste puhul võiks juba eos mõelda, et miks lasta nende peadel ja psüühikal nii prügi täis minna, et nad peavad läbi suurte elumõõnade hakkama ise otsima lahendust, mil moel oma mõtetest tulvil pead tühjaks saada. Kust kergendust leida.

Koos vaikimine laseb välja areneda peenel intuitsioonil ja maailmatunnetusel. Fantaasiatel ja ideedel. Emotsioonide tajumisel ja kaaslase mõtete ja tunnete tabamise oskusel.

Vaikimine annab rääkimisele kaalu

Siinkohal võib tekkida õigustatud mõte, et kas vaikimise asemel ei peaks me oma lastele juba maast madalast õpetama just oma tunnetest, mõtetest ja probleemidest rääkimist. Üldteada on pereeludes aset leidvad sasipuntrad, kus juba lapsena eneseväljendamist mitte harjutanud inimesed täiskasvanuna suhetes läbi kukuvad, sest asjad jäid lahti rääkimata. Mees on tumm, tuim ja mühakas ning naine tuututab ja tänitab niisama, ilma et tal midagi asjalikku öelda oleks. Seda mõlemat muidugi vastavalt vastassoo pilgu läbi vaadatuna. Lapsed on kogu kupatuse tunnistajad ning võtavad automaatselt mustrid üle, oskamata neid hiljem kuskilt otsast välja kangutada.

Nii, et rääkimine on tähtis. Muidugi on! Kuid enne rääkimist oleks mõistlik piltlikult öeldes maha istuda ja mõni aeg vaikida. Vaikida eneses selguse saamise nimel, et settiks välja materjal millest rääkida. Selleks, et saada aru, kust mul need lahti vestlemist vajavad tunded tulevad ja millised nad õigupoolest on. Võib-olla tekib tunnete ja mõtete virr-varri vaibudes arusaam, et meid häirivad teemad on olnud vaid illusioon. Oleme ringi sahmides ja kõikide arvamusi kokku liites üle mõelnud ning üle reageerinud.

Seega, isegi kui idee vaikimise mõttekusest kirjapildist lugedes segaseks jääb, tasub seda huvitava kogemuse saamiseks siiski proovida. Polegi mõtet loota või karta mingisugust esoteerikute poolt huvitavaks räägitud teadvuse nihet salapärases vaikimises. Vähemalt tunnete end kõnepaastu järel oluliselt puhanumana, sest kõne väsitab. Milleks muidu klienditeenindajad või telefonimüüjad, kes võibolla füüsiliselt midagi tööpäeva jooksul ei teegi, õhtul nii läbi on.

Vaata ka: www.tibetmed.ee

Allikas: http://perejalaps.delfi.ee

Vaikimise imelist ja tervendavat kogemust saad proovida 1. ja 2. novembril toimuvas hingedeaja meditatsiooni- ja vaikuselaagris.

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Rylee V.
2023-01-28 09:05:17
I want the world to know a great man that is well known as Dr. Zabaza ,he has the perfect solution to relationship issues and marriage problems. The main reason why I went to Dr. Zabaza was for solution on how i can get my husband back because in recent times I have read some testimonies on the internet which some people has written about Dr. Zabaza and I was so pleased and I decided to seek for assistance from him on his Email ( drzabazaspellhome@gmail.com ) Which he did a perfect job by casting a spell on my husband which made him to come back to me and beg for forgiveness. I will no stop publishing his name on the net because of the good work he is doing. I will drop his contact for the usefulness of those that needs his help. His Email is DRZABAZASPELLHOME@GMAIL.COM You can contact him today and get your problem solved.
Call/WhatsApp number: +1 (548) 457-0555
https://drogunzabazaspellherbalhome.wordpress.com ..
Velton
2023-01-23 10:06:46
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
khulusum
2022-10-23 14:44:17
[+27732318372 ] MOST EFFECTIVE LOST LOVE SPELLS CASTER IN THE USA, UK, BAHAMAS, BAHRAIN, NEW ZEALAND AND AUSTRALIA.


[+27732318372 ] Most Effective Lost Love Spells Caster IN USA, UK, +27732318372 BAHAMAS, BAHRAIN, NEW ZEALAND{{{ +27732318372 }}, AUSTRALIA, DUBAI, CANADA Effective Lost Love Spells in Brunei, USA, Australia, Kuwait, Lost Love Spells In Johannesburg, Lost Love spells in Kenya, Lost Love Spells In South Africa, Lost Love Spells in UK, Lost Love Spells USA, Lost Love Spells with no effects, Lost Love Spells in Switzerland, Egypt, Belgium, Love Spell Caster In Germany, New Zealand, Australia, Love Spell Caster In Switzerland, Love Spell In UAE, Love Spells in Austria, France, Germany, Love Spells And Charms, Love Spells And Rituals , Love Spells Are Real, Love Spells At Home, Love Spells Caster in BAHRAIN, SINGAPORE ,, Love Spells Caster In Durban, Love Spells Caster In Kenya, Love Spells Caster In USA, Love Spells Casting, Love Spells Chants, Love Spells Dark Magic , Love Spells Experience, Love Spells For Her, Love Spells For My Husband To Get Back in South Africa, Nigeria, Namibia, USA, Australia,Kuwait, Dubai, Love Spells For Your Ex To Get Back, Love Spells Guaranteed To Work, Love Spells In Australia, Love Spells In Canada, Love Spells In Durban, Love Spells In BERMUDA, LUXEMBOURG, Love Spells in UAE, Protection Spell To Protect Your Business in Saudi Arabia, South Africa, USA, Canada / Wealth / Protection Spell From Evil Spirts in SAUDI ARABIA, USA, KUWAIT, BAHRAIN, Powerful black magic love spells in Dubai, Powerful Spells Caster In the USA, Strong Love Spells In Norway , Lebanon, Quick Love spells in USA, Strong Binding Love Spells in IRELAND, GREECE, Voodoo Black Magic Spells in SAUDI ARABIA, KUWAIT, Binding Love Spell Caster in South Africa, America, Effective Lost Love Spells in USA, IRELAND, Instant Love Spells in CANADA, GREECE, Lost Love Spells In IRELAND, Lost Love Spells In South Africa, Lost Love Spells USA,Lost Love-spells in AUSTRIA, **bleep** Love Binding Spells in USA, AUSTRALIA, NEW ZELAND SINGAPORE, Love Magic, Love Potion Recipe, Love Psychic in AUSTRALIA, Love Spell Caster in USA, IRELAND, NORWAY, Love Spell Caster in BELGIUM, Online Spell Caster in FINLAND, Love Spell Casting, Love Spells Reviews, Love Spells that Work IN KUWAIT, USA, UK, DUBAI, QATAR, Spell Loves That Work Fast, Marriage Spells KUWAIT, DUBAI ,, Powerful Love Spells in DENMARK, Online Love Spell in FRANCE, GERMANY, UK, GEORGIA, Return A Lost Love Spell in USA, Bring Back Lost Love Spell in CANADA, UK, Return ex-lovers spell, Spells To Bring Back Online Spell Caster in FINLAND, Love Spell Casting, Love Spells Reviews, Love Spells that Work IN KUWAIT, USA, UK, DUBAI, QATAR, Spell Loves That Work Fast, Marriage Spells KUWAIT, DUBAI ,, Powerful Love Spells in DENMARK,Online Love Spell in FRANCE, GERMANY

+27732318372 Dr mama khulusum and Prof Abdu Rahman, is a gifted spiritual healer and spell casters who may sort out your issues and problems. “I Cast spells”. With the help of my happiness, It’s never too late for your problems to be solved, it’s time to have a change in life for the better and don’t just sit back and think your worst situation cannot be changed for the better because GOD helps those who help themselves, could submit to me your details I may be in a position to help you out. spiritual powers, my spell casting is done in a unique way to help with your problems. If you have been disappointed by other spell casters and healers who have failed to provide you with the results they promised you and you’re stuck with no option for happiness. It’s never too late for your problems to be solved, it’s time to have a change in life for the better and don’t just sit back and think your worst situation cannot be changed for the better because GOD helps those who help themselves, could submit to me your details I may be in a position to help you out. Email me at mamakhulusum@gmail.com

1) DO YOU HAVE A PROBLEM WITH YOUR LOVE, IS IT DETERIORATING?

I think your partner is no longer interested in you. -You might think that there is no other solution. I offer solutions for all love-related problems. I could strengthen bonds in all love relationships and marriages.

1) DO YOU WANT EVERLASTING LOVE WITH YOUR PARTNER?

2) I may restore love and happiness when relationships break up or down.

3) I may bring back your lost love.

4) I may help you look for and choose the best suitable partner when you can’t break the cycle of loneliness.

5) I may help to keep your partner faithful and loyal to you alone.

6) I may create an everlasting love between couples.

ARE YOU IN NEED OF THE FOLLOWING SERVICES

• I want him to marry me.

• I need to be loved alone by him/her.

• I want him to forget all his Ex-girlfriends.

• I want him to give me a lot of money.

• I want him to listen to me and agree with me.

• I want her to convert to my religion.

• I want to be loved by the parents of my Husband.

• I want him to put my Name on his Agreements and TITLES.

• I want him to buy me A car.

• I want him to divorce and marry me.

• I want him to buy me A House.

• I want him to trust in me alone.

• I want him to make his will for my firstborn/beloved child.

• I want him to focus on our family.

• I want her to accept my proposal.

• I want him to agree with my opinions.

• I want him to love my children.

• Magic Love Spells in SOUTH AFRICA,

• Protection Spells From Evil | Black magic,

• Powerful Love Spell That Works in Mauritius,

• True Love Spells That Rork in Kenya,

• Love Spell to Keep Your Lover,

• Stop A Divorce | divorce spells in Africa,

• Powerful Love Spell For the Cheating Lover,

• Real Love Spells That Work In East Africa,

• What to Know When Casting Love Spells,

• The Power of Love Spells That Work,

• Strongest and most Successful Love Spells in Dubai,

• Best Marriage Love Spells in Australia,

• Powerful Jobs Spells That Really

• Most Powerful Divorce Love Spells For You,

• Best and most Powerful Spells You Can Cast,

• The Best Binding Love Spell in Africa,

• Kenya’s Love Spells | Most Powerful Love Spells,

• Get Back Your Lost Lover Love Spell,

• Venus Attraction Love Spell That Work

Call / Watsapp : +27732318372 dr mama khulusum ,

WEBSITE: https://www.strongspellcaster.us.com
Kõik kommentaarid