Moses Somananda Maimon esitleb oma uut raamatut Tantrafestivalil

Täna algab Viljandimaal Veneveres Baltimaade esimene Tantrafestival, kus laupäeval esitleb oma uut raamatut "Tantra ehk seks hingele" jooga- ja tantraõpetaja Moses Somananda Maimon.
Raamatuesitlus toimub laupäeval, 6. juulil kell 18.30 Tantrafestivalil Shiva telgis

"Raamatust leiavad vajalikke teadmisi ja praktilist nõu nii need, kes alles alustavad tantra uurimist kui ka juba teemaga tuttavad spirituaalsuse ja seksuaalsuse huvilised. Nii vallalised kui paarid. Püüdsin saavutada tasakaalu tantra metafüüsiliste õpetuste ja igapäevaste praktiliste tehnikate vahel. Kes iganes on teada tahtnud, et mis see tantra siis on, saab raamatust hea ja huvitava ülevaate õpetusest, mis võiks olla rakendatud igas lähisuhetes, et jõuda tõelise naudingu, õnne ja eduni," avab tuntud tantraõpetaja Moses Somananda Maimon oma raamatus tantristliku seksi vapustavaid saladusi.

Tema sõnul on seksuaalsus tänapäeval tihtipeale valesti mõistetud ja teatud keskkondades isegi alla surutud. "Iidsed õpetused pakuvad sellele intiimsele teemale ülendatud vaatenurka. Tänu efektiivsetele tantristilikele meetoditele on tuhanded inimesed avastanud viise oma lähisuhtes uue ja sügavama kvaliteedi ja meeliülendava seksuaalsuse loomiseks ning naise ja mehe vahelise ühenduse harmoniseerimiseks. Tantra on fantastiline võimalus muuta oma armuelu multiorgastiliseks ning tuua sinna tagasi armastus, austus ja teineteise hindamine," räägib viisteist aastat teemat põhjalikult õppinud tantrist, spirituaalse nimega Somananda.

Iisraelis sündinud Mose Maimonile pakkusid spirituaalsus ja vaimu jõud huvi juba väga noores eas, mil ta süvenes võitluskunstide õppimisse. Avastades, et tema kirg peitub spirituaalsuses, jättis ta juristikarjääri ning alustas Indias ja Taimaal oma õpetaja, Agama Joogakooli rajaja Swami Vivekananda Saraswati käe all jooga, tantrismi ja meditatsiooni õppimist ning seejärel ka õpetamist. Alates 2008. aastast on ta õpetanud tantrismi, joogat ja meditatsiooni üle kogu Euroopa. Moses ja tema eestlannast kallim Liisa Vask juhivad jõudsalt laienevat Bhairava Yoga keskust ning on Tantrafestivali ellukutsujad ja korraldajad.

Moses Somananda Maimon esitleb kirjastuse Pilgrim poolt välja antud raamatut "Tantra ehk seks hingele" sel laupäeval, 6. juulil kell 18.30 Shiva telgis Tantrafestivalil, kus peaesinejaks on tema kauaaegne guru Swami Vivekananda Saraswati.

Sel nädalavahetusel, 5.-7. juulil Viljandimaal Veneveres toimuval Baltimaade esimesel Tantrafestivalil on ligi poolsada vaimsuse ja seksuaalsuse teemalist loengut, õpituba, rituaali, praktikat ning muud huvitavat ettevõtmist nagu näiteks vaba keha ala, bazaar ja tantrapidu. Lisaks Mosesele ja Swamile jagavad tantristlikke teadmisi Ananda Maha Taist, Marika Tamm, Thule Lee, Peeter Liiv ja paljud teised.

Loe Nädala Alkeemiku intervjuud raamatu autoriga

Uuri lähemalt:

http://www.bhairavayoga.com/

http://tantrafestival.ee/

http://www.pilgrimbooks.ee/product/13083/?cid=3762

Kuula R2 saadet "Hallo, Kosmos!", kus külaliseks Moses Somananda Maimon.

Lisa kommentaar

Kommentaarid