Mõtle end terveks: 15 iseloomujoont, mis põhjustavad haigusi

Allikas: www.telegram.ee
Läbi aegade on teatud inimesi, kes on elanud väga vanaks. Miks osa inimesi ei jää peaaegu kunagi haigeks ja kuidas ennast mõtte jõul terveks ravida – märksõnaks on holistiline meditsiin, inimkonna kolme aastatuhande jooksul kogunenud kogemused.
Kommentaare: 5
Mõtle asjade peale, mis teevad sind õnnelikuks ja sünnib positiivse mõtlemise ime
Hiina ravitseja, kes elas 256-aastaseks

Ametlikel andmetel sündis ravitseja Li Ching-Yuen Hiinas 1677. aastal (ta ise väitis, et on sündinud 1736). Ta tegeles terve oma imeliselt pika elu jooksul taimedega ravimise ja võitluskunstidega. Aastal 1930 ilmus ajalehes New York Times artikkel, mis põhines Hiina valitsuse ametlikel dokumentidel. 1827. aastaga dateeritud dokumendid sisaldasid ametlikku õnnesoovi Li Ching-Yueni 150. sünnipäeva puhul ja 1877. aastast pärit dokumentides oli kirjas riigipoolne õnnitlus mehe 200. sünnipäevaks.

Li Ching-Yuen võttis oma pikaealisuse saladuse kokku ühte lausesse: "Hoia süda külmana, istu nagu kilpkonn, liigu väledalt nagu tuvi ja maga nagu koer."

Selle looga seoses on teada veel mõned huvitavad ajaloolised faktid. Kui Hiina armee kindral Yang Sen kutsus Li endale külla ja tegi talle ettepaneku õpetada Hiina sõduritele võitluskunste, imestas ta eaka, oma sõnul 250-aastase külalise noorusliku väljanägemise üle.

Kui Li Ching-Yuen 6. mail 1933 suri, olla ta oma sõpradele öelnud: "Kõik mu tegemised siin maailmas on tehtud, ma lähen nüüd koju." Pärast Li surma uuris kindral Yang Sen ravitseja tausta ja mehe väiteid oma vanuse kohta ning kirjutas ettekande, mis hiljem avaldati.

On võimalik leida veel palju huvitavaid lugusid lääne ülieakatest imelastest ja idamaade joogidest, kes on elanud üle 100-aastaseks. Peale selle, et nad elasid väga kaua, oli neil ka märkimisväärselt hea tervis – nad olid nooruslikud, tegusad ja elurõõmsad. Mida neilt saab õppida?

Holistiline meditsiin annab vastuseid

Tänapäeval on enamik meditsiiniteooriaid ühel meelel selles, et 70% kõikide haiguste põhjustest tuleneb negatiivsetest mõtetest või emotsionaalsest stressist. Sel põhjusel tekkinud haigusi nimetatakse psühhosomaatilisteks ja need on tavameditsiini suurimad valulapsed.

Vaid mõnepäevane tugev stress võib põhjustada maohaavad ja ainult paari aastaga võib stressist välja areneda suhkru- või südamehaigus, rääkimata kehvast üldisest tervisest, vähenenud tegutsemisvõimest ja pidevast õnnetuolemisest. Arstid ja teadlased on üksmeelselt nõus sellega, et meie mõtted mõjutavad otseselt elundite tööd ja keha üldseisukorda.

Iidne meditsiin klassifitseerub holistilise meditsiini alla, kuna see hoolitseb peale keha ka vaimu eest, võttes arvesse ka inimese elustiili. See meetod võimaldab eemaldada haiguse põhjuse, mitte ei ravi vaid sümptomeid, peatades haiguse uuesti avaldumise. Kuna moodne meditsiin tegeleb vaid haiguse tagajärgede – kehaliste tervisehäiretega –, tuleb haigus tihti tagasi, sest selle põhjust pole tegelikult välja ravitud.

Meie mõtted suudavad meid tervendada

Siinkohal tulebki mängu tervise üks suuremaid saladusi – meie mõtted suudavad meid tervendada. On hulgaliselt registreeritud lugusid, kus inimene on olnud pöördumatult haige ja paranenud mõttejõul hoolimata sellest, et arstid ei andnud talle enam mingit lootust.

Üks selliseid muljetavaldavaid lugusid räägib Morris Goodmanist, kes sattus 1981 aastal lennuõnnetusse ja oli suremas ravimatu selgroovigastuse ja diafragma rebendi tõttu. (Morris E. Goodman kirjutas oma kogemustest raamatu "The Miracle Man: An Inspiring Story of Motivation and Courage"- toim.).

Goodman oli hingamisaparaadi küljes ja suutis ainult silmi pilgutada. Aga ta oli teadlik mõtete tervendavast jõust ja suutis mõne päevaga parandada oma diafragma ja hakata ilma aparaadita hingama. Ta suutis mõttejõu abil tervendada oma seljakeeliku (lülidevaheliste ketaste säsituum – toim.) ja hakkas liigutama käsi ja jalgu. Arstid ei saanud aru, kuidas see võimalik oli, sest seda "ei saanud juhtuda".

Mõne kuu pärast hakkas Morris Goodman jälle käima ja paranes täielikult. See on vaid üks paljudest sarnastest juhtumitest, mis meie ümber toimuvad. Mõtted võivad meie keha haigeks teha, aga ka terveks ravida.

15 iseloomujoont, mis põhjustavad raskeid haigusi

Iidne ajurveeda terviseteadus mitte ainult ei tõestanud psühhosomaatiliste haiguste olemasolu, vaid esitas nimekirja konkreetsetest haigustest, mille põhjuseks on teatud iseloomujooned. Ja millest muust siis meie mõtted tulenevad, kui mitte iseloomust…

Järgnevalt mõned loomujooned, mis võivad seletada sinu või su lähedaste haiguste põhjusi:

1. Armukadedus põhjustab onkoloogilisi haigusi ja nõrgestab immuunsüsteemi.

2. Kättemaksuhimulisus põhjustab unetust ja kõrihaigusi.

3. Võimetus olukordi lahendada põhjustab kopsuhaigusi.

4. Moraalipõhimõtete puudumine põhjustab kroonilisi haigusi, nakkushaigusi ja nahahaigusi.

5. Liigne kategoorilisus või põikpäiselt oma uskumustest kinnipidamine põhjustab suhkruhaigust, migreeni ja põletikke.

6. Valetamine põhjustab alkoholismi, seenhaigusi ja nõrgestab immuunsüsteemi.

7. Agressiivsus põhjustab maohaavu, kõrvetisi ja soolatüükaid.

8. Kinnisus põhjustab skisofreeniat ja neeruhaigusi.

9. Õelus põhjustab epilepsiat, astmat ja aneemiat.

10. Konfliktsus põhjustab kilpnäärme laienemist.

11. Loidus põhjustab suhkruhaigust.

12. Vastuolulisus või tujukus põhjustab viljatust.

13. Julmus ja kalduvus teisi solvata põhjustab suhkruhaigust ja südamehaigusi.

14. Ärevus, muretsemine põhjustab seedimisprobleeme, südame- ja nahahaigusi.

15. Ahnus põhjustab onkoloogilisi haigusi, rasvumist ja südamehaigusi.

Huvitav fakt on see, et kui sa suudad oma iseloomu parandada, siis kaovad jäljetult ka vastavad haigused. Seda on tähtis teada just suhkruhaiguse ja vähi puhul, mida moodne meditsiin ei suuda ravida.

Kolm viisi, kuidas elada tervena ja tunda end hästi

Selleks tuleb enda kallal tööd teha, aga pikas perspektiivis tasub see end kuhjaga ära. Alljärgnevalt on esitatud kolm viisi, mida on kasutatud kolme aastatuhande vältel.

1. Alusta oma mõtete jälgimist. Võta igal õhtul viis minutit aega, kirjutades üles tunded, mida sa päeval tundsid. Tuleta meelde läbielatud olukorrad ja emotsioonid, mida sa tundsid. Milliseid negatiivseid iseloomujooni need peidavad? Mida sa kavatsed teha homme, et parandada neid loomujooni. Väga tähtis on see kõik kirja panna.

2. Mõtle asjade peale, mis teevad sind õnnelikuks ja sünnib positiivse mõtlemise ime. Kui keskendud asjadele, mis sulle meeldivad, liigud justkui teistsuguste võngete sagedusalasse ja su keha hakkab ennast ise tervendama. Enamgi veel – su ellu tuleb veelgi rohkem positiivseid asju, sest kõik, millest sa mõtled, muutub reaalsuseks – ka probleemid, mis sind vaevavad. Keskendu asjadele, mida sa naudid, ja näed, kuidas kõik hakkab muutuma.

3. Tegele mediteerimisega. Meditatsiooni ajal keha ja vaim puhkavad ja tervendavad end. Mediteerimisest saad lugeda rohkem artiklist "How To Own A New Ferrari And Be As Smart As Einstein, Just By Calmly Sitting On Your Couch" (Kuidas saada uus Ferrari ja olla sama tark nagu Einstein lihtsalt mõnusalt diivanil lebades).

Haigus on meie keha signaal ebaõigest (või pigem kasutust) elustiilist. Kõigepealt annab see aimu muretsemisest, hirmust ja negatiivsetest mõtetest. Keha saadab sulle tugevaid signaale, et sa hakkasid mõtlema selle peale, mida sa valesti teed, muutes need kehalisteks sümptomiteks. Jäta oma ellu ainult kasulikud ja tähenduslikud asjad – see, mis on kasulik sulle, on kasulik ka teistele.

Allikas: www.telegram.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-02-17 19:12:58
EFFECTIVE LOVE SPELLS TO GET EX HUSBAND/BOYFRIEND OR EX WIFE/GIRLFRIEND AND CURE INFERTILITY THAT WORKS WITHIN 24 HOURS.  Contact Dr. Odunga at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/CALL +2348167159012
I got my ex husband back to me and also got fertile and gave birth to twins girls after 12 years of marriage.
When I came online last year, I met a testimony about Doctor ODUNGA how he has been helping people with marriage issues and I decided to contact him. We spoke on email at odungaspelltemple@gmail.com and later he gave me his Whats App number which is +2348167159012. He assured me he would help me get my ex husband back after 3 years of no contact. Doctor Odunga is the best spell caster I must say. My husband called me after 24 hours of contact. The third day, I received natural herbs for fertility and after using it, I became fertile and conceived. I and my husband reconnected, had sex and I was pregnant. Presently I am happy to say I am the mother of twins girls and this is ALL THANKS TO DOCTOR ODUNGA. I came online to say this If you need help, I believe you are saved with this man. Contact his email at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/Call +2348167159012 and you too will give a testimony too to help others
brianna
2018-10-04 22:32:35
Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my husband after three(3) years of marriage just because another woman had a spell on him and he left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address gbojie spiritual temple , have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a woman had a spell on my husband and he told me that he will help me and after 2 days that i will have my husband back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my husband. Thanks for Dr,gbojie . His email: gbojiespiritualtemple@gmail.com OR.His WhatsApp Number:+2349066410185 or check out his website: http://gbojiespiritualtemple.website2.me
Alkeemik
2018-01-12 11:52:30
My Name is jennifer am from London..I never believed in Love Spells or Magics until I met this special spell caster when i contacted this man called .Dr akhere.He is really powerful..My husband divorced me with no reason for almost 5 years and i tried all i could to have him back because i really love him so much but all my effort did not work out.. we met at our early age at the college and we both have feelings for each other and we got married happily for 4 years with two kids and he woke up one morning and he told me he is going on a divorce..i thought it was a joke and when she came back from work she tender to me a divorce letter and he packed all his properties from our house..i ran mad and i tried all i could to have her back but all did not work out..i was lonely for almost 5years.So when i told the spell caster what happened he said he will help me and he asked for his full name and her picture..i gave him that..At first i was skeptical but i gave it a try cos have tried so many spell casters and there is no solution.so when he finished with the readings,he got back to me that she’s with a man and that man is the reason why she left me.The spell caster said he will help me with a spell that will surely bring her back.but i never believe all this.he told me i will see a positive result within 24 hour..24 hour later after the spell has been casted,he called me himself and came to me apologizing and she told me she will come back to me..I cant believe this,it was like a dream cos i never believe this will work out after trying many spell casters and there is no solution..The spell caster is so powerful and after that he helped me with a pregnancy spell and my wife got pregnant again ..we are now happy been together again and with lovely kids..This spell caster has really changed my life and i will forever be thankful to her..he has helped many friends too with similar problem and they are happy and thankful to her..This man is indeed the most powerful spell caster have ever experienced in life..Am Posting this to the Forum in case there is anyone who has similar problem and still looking for a way out.

Get your scam money back
Bring back lost lover, even if lost for a long time
Remove bad spells from homes, business & customer attraction etc.
Get promotion you have desired for a long time at work or in your career.
Read all your problems before you even mention them to him
Remove the black spot that keeps on taking your money away
Find out why you are not progressing in life and the solution
Eliminate in family fights
Ensure excellent school grades even for children with mental disabilities
Stop your marriage or relationship from breaking apart
I destroy and can send back the Nikolos if requested
heal barrenness in women and disturbing menstruation
Get you marriage to the lover of your choice
Guarantee you win the troubling court cases & divorce no matter how what stage
Ensure success in work and business
Mental illness & bewitched
Can?t sleep at night or walking at night
Recover stolen property and whereabouts of people that hurt you.
Bring supernatural luck into
Pregnancy spell to conceive baby

you can reach him here... AKHERETEMPLE@gmail.com
Kõik kommentaarid