NASA avastas Maa magnetväljas varjatud portaalid

Allikas: www.collective-evolution.com
Me imestame tihti, kuidas võiksid maavälised olendid planeetidevahelisi suuri vahemaid läbida. Nüüd on NASA teinud enneolematu avastuse Maa magnetväljas olevate varjatud portaalide ehk ussiaukude kohta, mis oleks otsetee läbi aegruumi.
Kommentaare: 10
Nn ussiauk ehk otsetee läbi aegruumi

Meie planeet on teaduslike läbimurrete ja avastuste poolest läbi käinud pika tee. Peavoolu teadus on alustanud reaalsuse uute kontseptsioonide avastamist, millel on potentsiaal muuta igaveseks inimeste ettekujutust meie planeedist ja maavälisest keskkonnast, mis seda ümbritseb. Täheväravad ehk nn ussiaugud (ingl k wormholes) ja portaalid on aastakümneid olnud vandenõuteooriate ja teoreetilise füüsika uurimisvaldkond, kuid sellest on saamas ajalugu, sest meie arusaam reaalsuse tegelikust olemusest jätkab muutumist ja kasvamist.

Füüsikas nimetatakse nn ussiauku aegruumi hüpoteetiliseks tunnuseks, mis oleks nagu otsetee läbi aegruumi. Me imestame tihti, kuidas võiksid maavälised olendid suuri vahemaid läbida - ja see võiks olla üks paljudest seletustest. Kuigi teadlased ei saa ikka veel tõeliselt aru, mida nad täpselt avastanud on, avab see siiski mõistuse paljudele võimalustele.

Tänapäeval esineb fantastika muutumist teaduslikuks tõeks üsna tihti. NASA rikastas Maa magnetväljas olevate varjatud portaalide avastamisega seda nimekirja veelgi. NASA nimetab neid portaale X-punktideks või elektroni difusiooni piirkondadeks. Need on kohad, kus Maa magnetväli ühendub Päikese magnetväljaga. See loob omakorda katkematu tee meie planeedilt Päikese atmosfääri, mis on umbes 149,6 miljoni kilomeetri kaugusel.

Selle fenomeni uurimiseks kasutas NASA oma kosmoselaeva nimega THEMIS, lisaks ka Euroopa klastri sondi. NASA avastas, et need portaalid avanevad ja sulguvad iga päev kümneid kordi. See asjaolu on aga naljakas, sest on palju tõendeid, mis viitavad sellele, et Päike on üks hiiglaslik tähevärav, mille kaudu erinevad "jumalad" liiguvad edasi-tagasi meie ja teiste dimensioonide ning universumite vahel. Need NASA avastatud portaalid asuvad tavaliselt Maast kümnete tuhandete kilomeetrite kaugusel ja enamik neist on lühikese elueaga; teised aga on hiiglaslikud, ääretud ja püsivad.

Teadlased on suutnud kindlaks teha, et läbi nende portaalide voolab Päikeselt tonnide viisi magnetiliselt laetud osakesi, mis põhjustavad virmalisi ja geomagnetilisi torme. Need portaalid aitavad Päikese magnetväljal kanduda Maale. 2014. aastal käivitab USA kosmoseagentuur uue missiooni nimega Magnetospheric Multiscale Mission (MMS). See hõlmab nelja kosmoselaeva, mis hakkavad portaalide asukohtade määramiseks ja nende uurimiseks tiirlema ümber Maa. Kõnealused portaalid asuvad seal, kus Maa ja Päikese magnetväljad ühinevad.

NASA rahastas antud uuringu läbiviimiseks Iowa Ülikooli teadlasi, kes pole ikka veel selgusele jõudnud selles, millega nende portaalide näol tegemist on. Siiani on nad läbi portaalide vaadelnud laetud osakeste voolamist, mis põhjustab Maa atmosfääris elektromagnetilist fenomeni.

"Magnetilised portaalid on nähtamatud, ebapüsivad ja tabamatud. Nad avanevad ja sulguvad eelneva hoiatuseta ning neil puuduvad teeviidad, mis meid nende juurde juhataksid." – Dr Scudder, Iowa Ülikoolist.

NASA video kõnealustest varjatud portaalidest:

Peavoolu teadus jätkab küll arenemist, kuid tihti võib tekkida segadus peavoolu teaduse ja selle teaduse vahel, mida tehakse nn musta eelarvega maailmas. Tundub, et informatsioon ja avastus vajavad eeltingimuseks inimkonna poolt nõutavat teatud tüüpi "tõestust". Eeldades, et inimkond nõuab ja omab teatud tüüpi "tõestuse" kriteeriumit, mida on meile õpetanud akadeemiline maailm, saab informatsiooni kergesti alla suruda selle "tõestuse" varjamisega.

Ei ole mingi saladus, et kaitseministeerium saab triljoneid dollareid, mis jäävad ametlikult arvele võtmata. Kõik USA õhujõudude kosmoseagentuuri sees väljatöötatu on salastatud. Seda informatsiooni saab salastada "rahvusliku julgeoleku" nimel. Viimastel aastatel on ilmunud välja tõendusi mitmete fenomenide kohta, mis võiksid viidata hoopis teisele teaduslikule maailmale, mis on tegutsemas eraldi peavoolu teadusest.

"Meil on olemas tehnoloogia, et tuua maavälised olendid meie planeedile. Kõigeks, mida võib ette kujutada, on meil juba tehnoloogia olemas, aga need tehnoloogiad on lukustatud nn musta eelarvega projektidesse. Oleks vaja vääramatut jõudu, et neid tehnoloogiaid avalikustada ja inimeste heaks kasutada." – Ben Rich, endine LockHeed Skunk Works tegevdirektor.

Teemat toetav video endisest NASA töötajast:
Allikad:

http://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2012/29jun_hiddenportals/
http://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html

Artikli autor: arjun@collective-evolution.com

Allikas: http://www.collective-evolution.com/2013/03/08/nasa-discovers-hidden-portals-in-earths-magnetic-field/

Tõlkis: Eeva-Liisa Vahtra

 

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2021-07-30 03:58:41
I want to testify about TD Ameritrade who helped me invest my bitcoin and made me who I am today, I never believe in investing in bitcoin until I met TD Ameritrade. I saw so many testimonies about him helping people to invest their bitcoin. I decide to contact him and invested $500 and, after 72 hours, I get my $ 5,000 profit in my bitcoin wallet. Since I invested with them and I always receive my profit without delay, so if you want to invest your bitcoin, TD Ameritrade is the best deal with which you can invest and make profit is a guarantee. So, if you want to invest, just contact him and he will guide you on how to start your investment. Email: tdameritrade077@gmail.com
Alkeemik
2014-09-22 12:05:23
ME POLE UNIVERSUMIS ÜKSI
Alkeemik
2014-05-02 02:04:09
Olge tasa! Kosmilisemaatriksi välised jõud saavad haisu ninna ja meiega on krõška!
Kõik kommentaarid