Obama nimetas valitsuse liikmeks UFO-saladuse avalikustamise pooldaja: on see märk millestki eesootavast?

John Podesta määrati hiljuti Barack Obama nõunikuks. 64-aastane Podesta, kes töötas president Clintoni valitsuse ajal Valge Maja personaliülemana, hakkab tegelema küsimustega, mis ulatuvad energiast toiduohutuse ja piirikaitseni – ning kes teab, ehk isegi UFO-saladuse avalikustamiseni?
"Käes on aeg selgeks teha, mis tõde meid kõiki tegelikult ootab. Me peaksime seda tegema, sest see on õige tegu; me peaksime seda tegema, sest nii ameeriklased kui ka kõik teised inimesed üle kogu maailma suudavad tegelikult tõde taluda; me peaksime seda tegema, sest selline on seadus," arvab Obama uus nõunik John Podesta

Ajalehe Washington Post andmeil on Podesta "üks demokraatliku partei kõige kogenenumaid liikmeid poliitika korraldamise alal."(2) Ta on ka asutanud juhtiva demokraatliku avaliku poliitika organisatsiooni nimega Center for American Progress (CAP). Paljud inimesed on jõudnud arvamusele, et demokraadid ja vabariiklased on lihtsalt sama linnu kaks tiiba ning kummagi valimine tegelikult lennuteed ei mõjuta. Ma nõustun selle arvamusega, aga see ametissemääramine köitis mu tähelepanu, sest John Podesta on tugevalt UFO-alaste andmete avalikustamise poolt.

2002. aastal kõneles Podesta pressikonverentsil, mis peeti Washingtonis riiklikus pressiklubis, kus ta kutsus Ühendriikide valitsust üles avalikustama kõiki UFO-sid käsitlevaid dokumente, mis on enam kui 25 aastat vanad.
"Ma olen skeptiline paljude asjade suhtes, sealhulgas ka arvamuse, et valitsus teab alati kõige paremini ja kodanikele ei või tõtt usaldada. Juba ammu on käes aeg selle teema pealt saladuseloor kergitada. Meil on olemas avaldused kõige usaldusväärsematelt allikatelt – kes on sellest fenomenist teadmiseks piisavalt kõrgel positsioonil – põneva nähtuse kohta, mille olemust ei ole veel määratletud." – John Podesta (võetud Leslie Keani 2010. aasta New York Timesi bestsellerist pealkirjaga "UFOs: Generals, Pilots, And Government Officials Go On The Record", millele Podesta kirjutas eessõna.)

"Ma arvan, et on käes aeg avada need toimikud, mis aitaksid vastata küsimustele seoses valitsuse uurimistööga UFO-de alal, mis on seni püsinud varjatuna. Käes on aeg selgeks teha, mis tõde meid kõiki tegelikult ootab. Me peaksime seda tegema, sest see on õige tegu; me peaksime seda tegema, sest nii ameeriklased kui ka kõik teised inimesed üle kogu maailma suudavad tegelikult tõde taluda; me peaksime seda tegema, sest selline on seadus." – John Podesta (võetud järgnevast videolõigust)

"Valitsusel on käes aeg avaldada dokumendid, mis on enam kui 25 aastat vanad, ning teha teadlastele kättesaadavaks andmed, mille abil võiks määrata selle fenomeni tõelise olemuse." – John Podesta (3)

Järgnevas videos nähtava konverentsi korraldas infovabaduse ühendus nimega Coalition for Freedom of Information. Möödunud kuul loetleti ajakirjas TIME viis olulisimat punkti, milles Podesta ja Obama pole ühele nõule jõudnud. Nende hulka kuuluvad droonirünnakutega salatsemine, NSA luuretegevus, olukord Afganistanis, Ameerika poliitiline süsteem ja UFO-d.

Podesta toob eelpool mainitud tsitaatides välja mõned huvitavad faktid. Üheks neist on väide, et meil on olemas avaldused kõige usaldusväärsematest allikatest, kes on piisavalt kõrgel kohal sellest fenomenist "teadmiseks". Ta viitab siinkohal kindralitele, pilootidele ning muudele kõrgetel poliitilistel ja sõjaväelistel ametikohtadel olevatele inimestele, teadlastele ja teistelegi. Vaid mõni aeg tagasi ütles endine Kanada kaitseminister Paul Hellyer, et "Maad on tuhandeid aastaid külastanud meile teadaolevalt vähemalt neli eri tulnukaliiki." See on vaid üks avaldus sadade inimeste seast, kes on töötanud kõrgetel positsioonidel, kus neil on sellisele teabele ligipääs.

UFO-de olemasolu avalikustamine Ühendriikides ei pruugi olla enam kauge tulevik. Kümned valitsused üle kogu maailma on juba tunnistanud UFO-de fenomeni ehtsust. Nad on tunnistanud radarite abil UFO-de jälgimist ning reaktiivlennukite saatmist neist lähema vaatepildi saamiseks. Näiteks siin on hulk toimikuid, mis on seotud Suurbritannia valitsuse osalusega UFO-de uurimises. Siin on ka hulk dokumente, mille NSA on avalikustanud.

Ma sooviksin ühtlasi ära märkida, et kui Obama valitsus peakski sellist liiki infot avaldama, ei tähenda see tingimata, et nad sealjuures tõtt räägivad. Inimeste arusaama manipuleerimine tõeliste sündmuste suhtes on olnud terve ajaloo jooksul inimkonna läbivaks jooneks. Sõda on sellest vaid üks näide. Iga fenomeni taga peituv tõeline lugu on tavaliselt midagi sootuks erinevat sellest, mille meediakanalid meile on ette söötnud. Me ei pea ka sõltuma info saamiseks neist inimestest, kelle oleme ametisse valinud. Igaüks meist on täiesti võimeline infot ise otsima. Pole midagi halba selles, kui aeg-ajalt ise pisut kriitiliselt mõelda. Samal ajal on "eliidi" hulka kuuluvad inimesed läbimas ka omaenda väikest ärkamist. Millegi kohene ründamine hukkamõistuga ei ole kunagi õige tegu ning mõned inimesed, kes tegelevad süviti poliitika ja valitsustega, võivad samuti tahta informatsiooni täielikku läbipaistvust.

Avalikes andmebaasides on tuhandeid huvitavaid avalikustatud dokumente – ja sa võid kindel olla, et salastatud dokumente on veelgi rohkem. Siin on esitatud video Richard Dolanilt, kus esitatakse UFO-de varjamise kohta väga põgus ja lühike sissejuhatus nende inimeste heaks, kes selle teemaga alles esimest korda kokku puutuvad.

Autor: Arjun Walia, collective-evolution.com

Allikad: Bloomberg (1), Washington Post (2), Time (3), Huffington Post, Collective Evolution

Tõlkis: Joonas Orav

Loe ka "Bill Clinton: Ma poleks üllatunud kui tulnukad meid külastaks"

 

Lisa kommentaar

Kommentaarid