Oil-Pulling - ajurveeda praktika tervete hammaste ja tervise heaks

Allikas: www.elumuutjad.ee
Me kõik soovime, et meil oleks ilusad terved hambad, hea suuhügieen ja korras seedimine. Hambad, igemed ja suu on kogu seedesüsteemi alguspunkt. Kui suus on liiga palju toksiine, siis on seda ka kogu seedesüsteemis.
Kommentaare: 3
Oil-pulling on taskukohane ja äärmiselt kasulik meetod, et aidata nii oma suuhügieenil paraneda, kui ka kehal puhastuda

Võibolla oled juba kuulnud sellisest iidsest ajurveeda praktikast nagu Oil-pulling, kuid pole seda veel enda peal proovinud. Eesti keeles võiks see kõlada siis õliga kiskumine. Kõlab kuidagi veidralt? See pole nii hirmus, kui esialgu tundub. Sa võid seda isegi nautima hakata kui märkad ja näed, millist kasu see lihtne protseduur kogu sinu tervisele avaldab.

Olen ise teinud seda protseduuri 2 korda päevas, 20 minutit hommikul ja õhtul ja võin öelda, et see tõesti toimib. Olen seda teinud nüüdseks juba aasta ja suuhügieen on selle ajaga väga palju muutunud - hambad on valgemad, säravamad ja igemed on terved, heleroosat värvi.

Oil-pulling aitab ka seedimise paremini tööle panna ja küllap oled hommikul ärgates märganud, et keel on ööga valgeks läinud - need on toksiinid, mis on ööga suhu tõusnud, Oil-pulling aitab suurepäraselt seda eemaldada. Võid ka märgata, et hommikul on kergem ärgata, seedimine korrastub ja sul on rohkem energiat.

Millist õli kasutada?

Mina alustasin rafineerimata ökoloogiliselt puhta päevalilleõliga ja see on siiamaani minu lemmik kuna on mõnusa maheda päevalilleseemne maitsega. Sobivad ka seesamiõli, kookosõli, linaseemneõli, avokaadoõli jne. Milline õli sulle kõige paremini sobib - testi erinevaid ja märka vahet selles, kuidas üks või teine õli mõjub, kuid loomulikult on oluline järgida ka oma maitse-eelistusi, peaasi et kogu protseduur oleks sulle ikka meeldiv ja sa suudaksid seda järjepidevalt teha.

Kuidas oil-pullingut teha:

1. Võta suhu 1 supilusikatäis õli. Kui see tundub palju siis võid veidi kogust ka vähendada.
2. Hakka õli suus loksutama. Ole kohal ja keskendu. Jälgi, et õli käiks kõikjal sinu suus. Tee seda 15-20 minutit vähemalt esimese nädala. Edasi oleneb sellest, milline on sinu tervis ja suuhügieen, kui on probleeme igemetega (veritsevad, põletikulised) siis võiksid jätkata 2 korda päevas a´20 minutit. Kui aga kõik on korras, siis piisab 10 minutist päevas, et hambaid tugevamaks muuta ja kiskuda nendest välja parkaineid (kohvi, punane vein, punapeet jne.)
3. Sülita õli alati tualetipotti - see peaks olema piimja, vesise kontsistentsiga. Kui see on selline, siis järelikult tegid seda piisavalt kaua ja protseduur on korda läinud. Kui su suu tundub pärast välja sülitamist õline või õli oli selge, siis kestis protseduur liiga vähe aega.
4. Loputa suud sooja, kergelt soolase veega ja pese hambaid oma tavalise hambapastaga.

Tähtsad asjad, mida meeles pidada:

- Kasuta alati külmpressitud, rafineerimata, ökoloogiliselt puhast õli.
- Tee oil-pullingut alati tühja kõhuga, hommikul kõige esimese asjana kui sa ärkad.
- Ära kunagi neela seda õli, sest õli tõmbab endasse mürkaineid ja see on mürgine!
- Aeg-ajalt muuda õli mida kasutad - igas õlis on erinevad kasulikud ained, nii saad sellest protseduurist maksimaalselt kasu.
- Võimalusel proovi istuda rahulikult ja mediteeri, kuni õli suus loksutad.

Proovi järele, see pole üldse raske. Väga taskukohane ja äärmiselt kasulik meetod, et aidata nii oma suuhügieenil paraneda, kui ka kehal puhastuda.

Edu katsetamisel!

Autor: Jaana Kuus

Allikas: www.elumuutjad.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-02-18 20:00:25
EFFECTIVE LOVE SPELLS TO GET EX HUSBAND/BOYFRIEND OR EX WIFE/GIRLFRIEND AND CURE INFERTILITY THAT WORKS WITHIN 24 HOURS.  Contact Dr. Odunga at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/CALL +2348167159012
I got my ex husband back to me and also got fertile and gave birth to twins girls after 12 years of marriage.
When I came online last year, I met a testimony about Doctor ODUNGA how he has been helping people with marriage issues and I decided to contact him. We spoke on email at odungaspelltemple@gmail.com and later he gave me his Whats App number which is +2348167159012. He assured me he would help me get my ex husband back after 3 years of no contact. Doctor Odunga is the best spell caster I must say. My husband called me after 24 hours of contact. The third day, I received natural herbs for fertility and after using it, I became fertile and conceived. I and my husband reconnected, had sex and I was pregnant. Presently I am happy to say I am the mother of twins girls and this is ALL THANKS TO DOCTOR ODUNGA. I came online to say this If you need help, I believe you are saved with this man. Contact his email at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/Call +2348167159012 and you too will give a testimony too to help others
Alkeemik
2018-01-12 11:53:43
My Name is jennifer am from London..I never believed in Love Spells or Magics until I met this special spell caster when i contacted this man called .Dr akhere.He is really powerful..My husband divorced me with no reason for almost 5 years and i tried all i could to have him back because i really love him so much but all my effort did not work out.. we met at our early age at the college and we both have feelings for each other and we got married happily for 4 years with two kids and he woke up one morning and he told me he is going on a divorce..i thought it was a joke and when she came back from work she tender to me a divorce letter and he packed all his properties from our house..i ran mad and i tried all i could to have her back but all did not work out..i was lonely for almost 5years.So when i told the spell caster what happened he said he will help me and he asked for his full name and her picture..i gave him that..At first i was skeptical but i gave it a try cos have tried so many spell casters and there is no solution.so when he finished with the readings,he got back to me that she’s with a man and that man is the reason why she left me.The spell caster said he will help me with a spell that will surely bring her back.but i never believe all this.he told me i will see a positive result within 24 hour..24 hour later after the spell has been casted,he called me himself and came to me apologizing and she told me she will come back to me..I cant believe this,it was like a dream cos i never believe this will work out after trying many spell casters and there is no solution..The spell caster is so powerful and after that he helped me with a pregnancy spell and my wife got pregnant again ..we are now happy been together again and with lovely kids..This spell caster has really changed my life and i will forever be thankful to her..he has helped many friends too with similar problem and they are happy and thankful to her..This man is indeed the most powerful spell caster have ever experienced in life..Am Posting this to the Forum in case there is anyone who has similar problem and still looking for a way out.

Get your scam money back
Bring back lost lover, even if lost for a long time
Remove bad spells from homes, business & customer attraction etc.
Get promotion you have desired for a long time at work or in your career.
Read all your problems before you even mention them to him
Remove the black spot that keeps on taking your money away
Find out why you are not progressing in life and the solution
Eliminate in family fights
Ensure excellent school grades even for children with mental disabilities
Stop your marriage or relationship from breaking apart
I destroy and can send back the Nikolos if requested
heal barrenness in women and disturbing menstruation
Get you marriage to the lover of your choice
Guarantee you win the troubling court cases & divorce no matter how what stage
Ensure success in work and business
Mental illness & bewitched
Can?t sleep at night or walking at night
Recover stolen property and whereabouts of people that hurt you.
Bring supernatural luck into
Pregnancy spell to conceive baby

you can reach him here... AKHERETEMPLE@gmail.com
Alkeemik
2014-04-25 18:35:29
Kõik kommentaarid