Õnn on meie valik

Õnn on see miski, mida otsib terve inimkond - püsivat head tunnet, nautimaks oma unistuste elu. Ükskõik, kui palju on sel teemal raamatuid kirjutatud või seminare korraldatud, ei oska inimesed seda ikka veel leida. Võib-olla see jääbki müstiliseks otsinguks või ehk me siiski leiame selle õnne valemi?
Kommentaare: 4
Sul on valik - sa kas valid hea elu (õnne) või halva elu (õnnetuse)

Nagu te kõik, nii ka mina otsisin õnne. Otsisin seda maagilist valemit, mis paneks mind igal hommikul erksana toimetama ja naeratama kuni hilisõhtuni. Mõttes ja südames tahtsin ka magades naeratada. Mõni päev tundsin, et olen õnnestunud ja valem on leitud. Teisel päeval tundsin, et mul pole õrna aimugi, mis see õnn on, või kust ma selle valemi leiaksin.

Siis aga tegin otsuse - ma pean oma elus midagi muutma. See ei ole selline muutus, et otsin uued sõbrad või teen kodus remonti. Ma pean midagi kogema, sest ma olen veendunud, et kui ma kogen midagi uut ning muud, võin ma leida otsitava tõe. Kuid ma pean selleks eemale minema.

Sülitan kolm korda üle õla ja ütlen, et ma olen leidnud õnne valemi. Selle valemi nimi on VALIK.

Sul on valik - sa kas valid hea elu (õnne) või halva elu (õnnetuse).

Meie elus on palju olulisi valikuid. Me peame hommikust õhtuni tegema valikuid, olgu need siis suured või väikesed. Elu võiks teise nimega nimetada ka valikuks. Kuid kõige olulisem valik, mis loob meie elu, on valik olla õnnetu või õnnelik. Valik, kas elada head, või halba elu.

Me võime tükk aega elada mingisugust elu uskudes, et see ongi elu. Võime olla halvas suhtes ja tõsimeeli arvata, et kogu selline elu on piisav. Me lepime sellega, kui elukaaslane meile halvasti ütleb. Me lepime sellega, kui teine ei ole piisavalt armastusväärne. Me harjume tööga, mida me ei armasta ja usume, et see ongi normaalne. Me usume, et me ei saavuta rohkem, kui meil juba on. Me lepime isegi sellega, kui meid halvasti koheldakse. Kuidas me saame leppida halvasti kohtlemisega? Kuidas me saame lasta endale halvasti öelda?

Olete kuulnud, et armudes kellegisse on meil justkui silmaklapid silmadel? Nii on ka selle halva eluga. Me ei märka enne, et midagi on valesti, kui me hakkame nägema. Kui me proovime midagi uut, kui me läheme mujale, kui me kogeme teistsugust elu. Me märkame, et see, mis ma varem kogesin, ei olnud õige. Ma tunnen end siin paremini. Ma olen õnnelikum. See ongi õige.

Seega selleks, et leida head elu, on vaja esmalt proovida midagi uut.

Kui sa oled mõistnud, et see ongi elu, mida sa soovid elada, hakkad sa endalt nii palju asju küsima.

Mida ma siiani tegin?

Kuidas ma olen lasknud endale nii palju halvasti öelda?

Kuidas ja miks ma lasin endaga nii käituda?

Miks ma ei lasknud endale head teha?

Miks mu elus polnud piisavalt häid inimesi?

Miks ma end halvasti tundsin, kui keegi mulle head tahtis?

Su peas jookseb miljoneid küsimärke. Kuid need küsimärgid on vajalikud ja aitavad sul mõista, et nüüd oled sa leidnud üles õige teeotsa, kust edasi minna.

Seega, igal hommikul kui sa ärkad, on sul valik.

Kas vaatad väljas olevat hallust ja hakkad nutma, või peidad pea teki alla ja ootad, et päike välja tuleks. Või sa naeratad hallusele ning tood ise päikese välja.

Iga kord, kui sa tunned, et sa justkui ei vääriks neid imelisi häid asju, mis su elus juhtub, siis korda endale:

Ma olen väärt parimat.

Ma väärin häid inimesi.

Ma väärin head elu.

Ma väärin armastust. Igal hetkel oma elus.

Ma väärin õnne ja parimat, mis elul mulle pakkuda on.

Autor: Tuuli Mäemat

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-12-16 01:20:20
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
Margaret
2020-05-14 23:14:48
I'm Margaret. I am happy to share my testimony. My husband and i have been having lots of problem living together, he never gives me attention or make me happy because he was fallen in love with another man outside our marriage. I tried my best to make sure that my husband leaves this woman but the more i talk to him about it the more he makes me feel sad and unhappy, My marriage started leading to divorce because he no longer gives me attention. i love him so much, lost integrity , all my project stopped , i was sick for 2 months . I wanted to forget him but i love him and dint want to loose him, we've married for 5 years and he is all i could call a true best friend and best in all , the man that handle my problems perfectly , the man that sacrifices for my happiness . I wanted him back in my life . I was so confused . My Friends told me to buy books about relationships, so i went online for relationship books while i came across a spell caster called "DR APOGANA". I read about him, reviews and testimonies so i contacted him immediately, explained my problems to him. Same day, He casted a spell for me and assured me of 48 hours that my husband will return to me and to my greatest surprise after 48 hour my husband came knocking on my door and begged for forgiveness. I am so happy that my love is back again, I wouldn't stop talking about him. Contact him today if you need his help via: email apoganalovespell@gmail.com

Email;apoganalovespell@gmail.com
websit http://apoganablackmagic.com
whatssap +2348067268474
brianna
2018-10-05 15:30:16
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid