Õpilaste teaduslik eksperiment leidis, et taimed ei kasva Wifi kiirguse läheduses

Allikas: www.oleteadlik.ee
Viis üheksanda klassi noort tütarlast Taanist, Hallerjupi koolist, tegid hiljuti teadusliku eksperimendi, mis põhjustab teadusringkondades segadust.
Kommentaare: 2
Kressi seemned, mis olid paigutatud ruuteri lähedale ei olnud kasvanud. Samal ajal kui need seemned, mis olid paigutatud teise ruumi, kasvasid jõudsalt

See algas tähelepaneku ja küsimusega. Tüdrukud märkasid, et kui nad magasid öösiti mobiiltelefon pea läheduses, siis olid neil järgmisel päeval koolis sageli keskendumisraskused. Nad tahtsid testida telefonikiirguse mõju inimestele, aga nende koolil ei olnud vajalikke vahendeid, et sellist katset läbi viia. Niisiis otsustasid tüdrukud testida kiirguse mõju taimedele.

Õpilased paigutasid kuus anumat täidetud kress-salatiga(Lepidium sativum) ruumi, kus ei olnud kiirgust ja kuus anumat seemnetega teise ruumi, kus oli kaks ruuterit, mis tüdrukute arvutuste kohaselt eraldasid umbes samasugust kiirgust nagu tavaline telefon.

Järgmise 12 päeva jooksul tüdrukud vaatlesid, mõõtsid, kaalusid ja pildistasid tulemusi. Eksperimendi lõpuks olid tulemused ilmselged – kressi seemned, mis olid paigutatud ruuteri lähedale ei olnud kasvanud. Paljud neist olid täiesti surnud. Samal ajal kui need seemned, mis olid paigutatud teise ruumi, kasvasid jõudsalt.

Eksperiment teenis tüdrukutele parima tunnustuse regionaalses teadusvõistluses ja teadlaste huvi kogu maailmas.

Kim Horsevad, õpetaja Hallerjupi koolis, kus eksperiment aset leidis, ütles et neuroteaduste professor Rootsis Karolinska Instituudis on huvitatud sama eksperimenti kordamast kontrollitud professionaalses teaduslikus keskkonnas.

Allikas: www.oleteadlik.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:21:23
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
Alkeemik
2013-11-18 11:45:59
Olen tundlik inimene ja tunnetasin samuti, et mobiili kiirgus on päris häiriv ja kui magama minna ja telefon välja lasta on kuidagi parem olla. Samuti on arvuti kiirguse ja ruuteriga, kui ruuter välja lasta, siis on nii hea olla.
Kõik kommentaarid