Pendliraamat. Sig Lonegren

Pendliga töötamine loob seoseid aju loogilise vasaku poolkera ja intuitiivse parema poolkera vahel. Tõlgendades kõikuva pendli liikumist, võid teravdada oma intuitsiooni, saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele ning leida erinevaid objekte ja energiakeskusi.
Kommentaare: 1
www.koolibri.ee

Komplekt sisaldab kõike, mida pildamiseks vajad, sealhulgas nööriga pendlit ning 128-leheküljelist käsiraamatut harjutuste, pildamiskaartide, astroloogiliste kaartide ning joonistega, mis õpetavad, kuidas:

•tõlgendada iga pendli liigutust, isegi kui see ei liigu
•vastata tervist, armuelu ja karjääri puudutavatele küsimustele
•kasutada pildamisel PÄIKESEMÄRKIDE, PLANEETIDE ja ASTROLOOGILISTE MAJADE kaarte
•meisterdada ja kasutada teisi pildamisvahendeid, näiteks L-kujulisi vardaid ja kaheharulist vitsa
•ennustada ilma ja temperatuuri
•ennustada tulemusi ja tulevikusündmusi
•avastada energiakeskusi ja jõujooni
•valmistada õieessentse

Allikas: www.koolibri.ee

Sig Lonegreni pendliraamat on mõnus komplekt alustajale esoteerikahuvilisele.

Esmakordselt 90’ndate alguses USAs välja antud pendliraamat on jõudnud uues kuues ka eesti keelde. Raamat toob meieni uudissõna pildamine, mille seletuseks kirjutab raamat järgmist: pildamine on pendli või muu vahendi liikumise abil oma küsimustele vastuste leidmine.  Ja tegelikult sellest see raamat ongi – kuidas õppida kasutama oma intuitsiooni, saama infot „kusagilt ülevalt“.

Tõsi ta on, et tänasel päeval on meid õpetatud analüüsima, käsku täitma ja õigeid vastuseid andma, kuid vähesed õpetajad meie eluteel on näinud vaeva meie intuitiivse, tunnetusliku poole arendamiseks. Täna tähendab millegi teadmine suutlikkuses seda teaduslike meetodite abil tõestada, kasutada 5 meelt või google otsingut. Kuid ehk on võimalik, et teadmine peitub ka mujal, meie sees, meie ümber, kõiksuses?

Raamat kõneleb kuidas pildamine viib ratsionaalsest meelest kaugemale, kuid ei eelda selle kõrvalejätmist.
Lisaks väga konkreetsetele harjutustele ja samm-sammult kõikide pildamiseks vajalike tegevuste  lahtiseletamisele on raamatus ka lühikesi üldharivaid tekste ajupoolkeradest, universumi holograafilisest negatiivist, teaduslikest katsetest pildamise vallas, loodusmärkide lugemisest ja muust huvitavast.  Suurt tähelepanu on pööratud eneseuurimisele ja astroloogiale.  Raamat on varustatud mitmete väärt pendlikaartidega ja pendliga, mis võimaldab algajal huvilisel kohe loetu järgi proovida.

Eriti vajalikuks teeb raamatu see, et siin leiab praktilisi nõuandeid muulegi kui esoteerika-valdkonna küsimustele. Näiteks veesoonte otsimine vitste abil on ju olnud kasutuses palju kauem kui moodne pendliteadus.

Pendliraamatu näol on tegemist algajale esoteerikahuvilisele igati soovitava kirjandusega – jätkub lugemist ja katsetamist pikemaks ajaks!

www.alkeemia.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2012-05-12 21:05:50
Jaa- vaja see raamat osta. Tea, kas sel alal on ka mentorlust kombeks pidada ... ? Kuid eks õpetaja tuleb siis, kui õpilane ükskord valmis on.
Kõik kommentaarid