Platseeboefekt aitab demonstreerida mõistuse tervendavat väge

Allikas: www.naturalnews.com
Harvardi Meditsiinikooli eksperdid soovitavad platseeboefekti suhtuda positiivsemalt. Eksperdid on jõudnud järeldusele, et mõttejõud võib osutuda erakordselt tõhusaks vahendiks inimeste tervendamisel, keskendudes oma uurimuses füsioloogilistele muutustele, mida on seostatud platseeboefektiga.
Kommentaare: 2
Platseeboefekti võiks suhtuda positiivsemalt, selle asemel et näha seda kui petlikku meetodit tervise testimiseks

Platseeboefekt tähendab seda, et inimesele antakse rohtu, mis pole tavaliselt midagi enamat kui suhkrutablett ega sisalda mingeid aktiivseid koostisosi. Sageli ütlevad need patsiendid, kes on võtnud mingi probleemi raviks enda teadmata platseebot, et tunnevad end märkimisväärselt paremini või üldse täiesti tervena.

Harvardi eksperdid selgitavad, et enesetunde paranemise põhjuseks võib olla inimese enda eeldatav reaktsioon ravimi saamisele. Ülikooli kirjanduses seisab, et olemas on "tõendid selle kohta, et osa platseeboefektist seisneb positiivses reaktsioonis sellele hoolitsusele ja tähelepanule neilt inimestelt, keda patsiendid peavad võimeliseks oma kannatusi ja hädasid leevendama." (2) Kirjutatud on ka seda, et platseeboefekt "võib olla tõhusa arstiabi lahutamatu osa ning kasulik liitlane, mille peaksid omaks võtma nii arstid kui ka patsiendid."

Mõtete tervendav vägi

See kõik sillutab teed võimalikele muutustele tervise eest hoolitsemises ning kinnitab pealekauba inimmõistuse tähtsust tervenemise ja soovitud tulemuse saavutamisel, olgu siis tegemist inimese tervise või millegi muuga.

Kui asi puudutab kaalukaotust, on koolitusguru Esther Hicks samuti seda meelt, et mõistus on võimeline suuri muutusi teoks tegema. (3) Näiteks ütleb ta, et liigsete kilode kaotamise võib muuta lihtsamaks, kui inimene hakkab uskuma, et peab tõepoolest kaalu langetama ja teda saadab selle käigus edu.

Esther usub, et negatiivsed mõtted tekitavad vibratsioone, mis maailmaruumi pääsenuna ei kutsu esile head tulemust, vaid pigem suunavad inimese sellisele eluteele, mis ei anna iial soovitud tulemusi. "Pole võimalik süüa midagi sellist, mida sa usud end paksuks tegevat, ning samal ajal saledaks jääda... kõik seisneb vibratsioonide tasakaalus," ütleb Hicks.

Mõtete parandamine võib tekitada ka õnne

Positiivne mõtlemine mitte ainult ei aita parandada tervist, vaid võib ka edendada paremaid sotsiaalseid suhteid, mis omakorda suurendavad õnne. Üks hiljutine uurimus leidis, et kuigi inimesed on sotsiaalsed olendid, kes ihkavad teistega sideme loomist, on neil kombeks ühistranspordis võõraste seltsis sõites vaikida, sest nad eeldavad, et teised ei soovi nendega suhtlusse asuda. (4) Selline ootus taandub samuti pideva positiivse mõtlemise tähtsusele ning sellele, et negatiivsetel tunnetel ei tohiks lasta sekkuda soovitud tulemuste saavutamisse.

Kõnealuste võõraste hulgas läbi viidud uurimuse käigus leiti, et need, kes oma kaassõitjatega ka päriselt suhtlesid, tunnistasid, et tundsid end rõõmsamana.

Artikli allikate hulka kuuluvad:

(1) http://news.therawfoodworld.com
(2) http://www.health.harvard.edu
(3) http://rawandnaturalhealth.com
(4) http://psycnet.apa.org

Allikas: www.naturalnews.com

Tõlkinud: Joonas Orav

Lisa kommentaar

Kommentaarid

rafinnahmaria
2018-01-17 13:32:04
Hämmastav tunnistus ründaja kohta, kes aitab mind rasestuda, nii et mina ja minu partner on viimase 5 aasta jooksul proovinud beebi ja meil pole õnne. Mul pole regulaarset tsüklit, nii et mul on raske öelda, millal ma ovulating või mitte, kuid me peame alati seksi vähemalt kaks korda nädalas, mõnikord ka rohkem. Ma tean, et see võib kesta kuni ühe aasta, et ette kujutada, kuid kõik, kes ma tean, kes on lapsepõlves olnud, on 2-3 kuu jooksul proovinud ja see on tõesti minust. mu partneril oli aasta tagasi viljakustesti ja tema sperma oli hea. Ma arvan, et see võib olla minu probleem, kuid mul pole kunagi mingeid probleeme esinenud. Minu partner suitsub ja on aeg-ajalt Priest tint, ja ma suitsetan ja on ka aeg-ajalt Priest tint. Ma tean, et mul on veidi ülekaaluline, kuid see ei tohiks mõjutada meie liiga palju võimalusi, üks ustav päev, kui mu sõber rääkis mulle rääkijaga, et aidata tema täiskasvanu, siis võtan selle mehega ühendust meili teel: babaka.wolf@gmail. Com, kolme kuu pärast, arst kinnitab, et olen rase, tänan teid, Priest Babaka, et ta aitas mind lapsepõlves saada, olen tänulik kõigele, mida ta on teinud. võtke ühendust temaga e-posti aadressil: babaka.wolf@gmail.com või Facebook priestly.babaka, kui proovite lapsele jõuda või soovite oma väljavalitu tagasi. tal on volitused seda teha, ta on minu teinud
Marie
2017-11-26 17:32:39
Tere
Rohkem muresid te üksikisikute või eelkõige tuleb maksta oma võlga selleks, et taaselustada teile uuel aastal.
Finantsabi on võimalik teil anda laenu oma investeeringu projekti (kinnisvara, auto, võlgade konsolideerimise, krediidiliini, teine hüpoteek, laenu, isikliku laenu tagasimaksed) meiega ühendust saanud Ainult e-posti aadress:
E-post: hoebanxmarie@gmail.com

Tänan teid teie arusaam.
Kõik kommentaarid