Platseeboefekt aitab demonstreerida mõistuse tervendavat väge

Allikas: www.naturalnews.com
Harvardi Meditsiinikooli eksperdid soovitavad platseeboefekti suhtuda positiivsemalt. Eksperdid on jõudnud järeldusele, et mõttejõud võib osutuda erakordselt tõhusaks vahendiks inimeste tervendamisel, keskendudes oma uurimuses füsioloogilistele muutustele, mida on seostatud platseeboefektiga.
Platseeboefekti võiks suhtuda positiivsemalt, selle asemel et näha seda kui petlikku meetodit tervise testimiseks

Platseeboefekt tähendab seda, et inimesele antakse rohtu, mis pole tavaliselt midagi enamat kui suhkrutablett ega sisalda mingeid aktiivseid koostisosi. Sageli ütlevad need patsiendid, kes on võtnud mingi probleemi raviks enda teadmata platseebot, et tunnevad end märkimisväärselt paremini või üldse täiesti tervena.

Harvardi eksperdid selgitavad, et enesetunde paranemise põhjuseks võib olla inimese enda eeldatav reaktsioon ravimi saamisele. Ülikooli kirjanduses seisab, et olemas on "tõendid selle kohta, et osa platseeboefektist seisneb positiivses reaktsioonis sellele hoolitsusele ja tähelepanule neilt inimestelt, keda patsiendid peavad võimeliseks oma kannatusi ja hädasid leevendama." (2) Kirjutatud on ka seda, et platseeboefekt "võib olla tõhusa arstiabi lahutamatu osa ning kasulik liitlane, mille peaksid omaks võtma nii arstid kui ka patsiendid."

Mõtete tervendav vägi

See kõik sillutab teed võimalikele muutustele tervise eest hoolitsemises ning kinnitab pealekauba inimmõistuse tähtsust tervenemise ja soovitud tulemuse saavutamisel, olgu siis tegemist inimese tervise või millegi muuga.

Kui asi puudutab kaalukaotust, on koolitusguru Esther Hicks samuti seda meelt, et mõistus on võimeline suuri muutusi teoks tegema. (3) Näiteks ütleb ta, et liigsete kilode kaotamise võib muuta lihtsamaks, kui inimene hakkab uskuma, et peab tõepoolest kaalu langetama ja teda saadab selle käigus edu.

Esther usub, et negatiivsed mõtted tekitavad vibratsioone, mis maailmaruumi pääsenuna ei kutsu esile head tulemust, vaid pigem suunavad inimese sellisele eluteele, mis ei anna iial soovitud tulemusi. "Pole võimalik süüa midagi sellist, mida sa usud end paksuks tegevat, ning samal ajal saledaks jääda... kõik seisneb vibratsioonide tasakaalus," ütleb Hicks.

Mõtete parandamine võib tekitada ka õnne

Positiivne mõtlemine mitte ainult ei aita parandada tervist, vaid võib ka edendada paremaid sotsiaalseid suhteid, mis omakorda suurendavad õnne. Üks hiljutine uurimus leidis, et kuigi inimesed on sotsiaalsed olendid, kes ihkavad teistega sideme loomist, on neil kombeks ühistranspordis võõraste seltsis sõites vaikida, sest nad eeldavad, et teised ei soovi nendega suhtlusse asuda. (4) Selline ootus taandub samuti pideva positiivse mõtlemise tähtsusele ning sellele, et negatiivsetel tunnetel ei tohiks lasta sekkuda soovitud tulemuste saavutamisse.

Kõnealuste võõraste hulgas läbi viidud uurimuse käigus leiti, et need, kes oma kaassõitjatega ka päriselt suhtlesid, tunnistasid, et tundsid end rõõmsamana.

Artikli allikate hulka kuuluvad:

(1) http://news.therawfoodworld.com
(2) http://www.health.harvard.edu
(3) http://rawandnaturalhealth.com
(4) http://psycnet.apa.org

Allikas: www.naturalnews.com

Tõlkinud: Joonas Orav

Kommentaarid

eve ves
2018-05-11 15:49:19
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist

mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul
aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja
individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele
õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust.
Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks
pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega.

Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie
moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me
pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot.
Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.

 Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.

   Palun, kui olete huvitatud meie teenusest
Täida taotleja vorm ja saatke see meile
e-posti aadress allpool

Teie täielik nimi: ....................
Aadress: ................................
Riik: ................................
Laenu summa: .......................
Laenu kestus: ......................
teie e-posti aadress: ..............


Leppige meiega kokku evexves@gmail.com

FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
Camila Rodela
2018-05-09 12:47:43
Hello friends my name is Camila Rodela and i am from Michigan, United State.I am out here to testify of the good works of DR.OGAGA KUNTA in My life.My husband and I have been married for 27 years with two children.Just two years ago everything came to end.I wanted my husband back and I begged him but he never listened, so, I came across several testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb and cure cancer,and other sickness, some testified that he can cast a spell to stop divorce and also spell to get a good paid job so on. He is amazing, i also came across one particular testimony, it was about a woman called Vera, she testified about how he brought back her Ex lover, and at the end of her testimony she dropped his email.After reading all these, I decided to give him a try. I contacted him via email and explained my problem to him.and he told me what i need to do, I did it and my husband came back to me. We resolved our issues, and we were even happier than ever before DR.OGAGA KUNTA you are a gifted man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. If you have any problem and you are looking for a real and genuine spell caster, Try him anytime, he is the answer to your problems. You can contact him via email: ogagakunta@gmail.com and get your problems solve like me.He can solve the following problems and lot more.
(1) IF YOU WANT YOUR EX-BACK
(2) YOU WANT TO CONVINCE YOUR HUSBAND TO STOP THE DIVORCE
(3) Cure diseases like cancer, HIV, Diabetes. ETC
(4) YOU WANT MEN AND WOMEN TO RUN FIND YOU ATTRACTIVE
(5) IF YOU WANT TO CONCEIVE OF A CHILD
(6) YOU WANT TO BE RICH
(7) YOU WANT YOUR HUSBAND TO LOVE ONLY YOU FOR THE REST OF HIS LIFE
(8) YOU NEED GOOD LUCK SPELL
(9) YOU NEED A LOTTERY SPELL
(10) YOU NEED A JOB
ogagakunta@gmail.com
rafinnahmaria
2018-01-17 13:32:04
Hämmastav tunnistus ründaja kohta, kes aitab mind rasestuda, nii et mina ja minu partner on viimase 5 aasta jooksul proovinud beebi ja meil pole õnne. Mul pole regulaarset tsüklit, nii et mul on raske öelda, millal ma ovulating või mitte, kuid me peame alati seksi vähemalt kaks korda nädalas, mõnikord ka rohkem. Ma tean, et see võib kesta kuni ühe aasta, et ette kujutada, kuid kõik, kes ma tean, kes on lapsepõlves olnud, on 2-3 kuu jooksul proovinud ja see on tõesti minust. mu partneril oli aasta tagasi viljakustesti ja tema sperma oli hea. Ma arvan, et see võib olla minu probleem, kuid mul pole kunagi mingeid probleeme esinenud. Minu partner suitsub ja on aeg-ajalt Priest tint, ja ma suitsetan ja on ka aeg-ajalt Priest tint. Ma tean, et mul on veidi ülekaaluline, kuid see ei tohiks mõjutada meie liiga palju võimalusi, üks ustav päev, kui mu sõber rääkis mulle rääkijaga, et aidata tema täiskasvanu, siis võtan selle mehega ühendust meili teel: babaka.wolf@gmail. Com, kolme kuu pärast, arst kinnitab, et olen rase, tänan teid, Priest Babaka, et ta aitas mind lapsepõlves saada, olen tänulik kõigele, mida ta on teinud. võtke ühendust temaga e-posti aadressil: babaka.wolf@gmail.com või Facebook priestly.babaka, kui proovite lapsele jõuda või soovite oma väljavalitu tagasi. tal on volitused seda teha, ta on minu teinud