Mari Metsallik: tingimusteta armastus kingib täieliku ja piiramatu vabaduse

Looduslaps Mari Metsallik kirjutab värskelt ilmunud raamatus "Metshaldja päevik", et vaid tingimusteta armastus ning vägivallatu suhtlemine suudavad tuua rahu ja harmoonia tagasi Maa peale.

Mehed ja naised

Mehe energia ja kirg elu vastu annavad naisele jõu ning tiivad, et lennelda oma unistuste suunas. Sellepärast ongi maailmas kaks sugu, et need teineteist täiustaksid. Mehe kirg ja sihikindlus ning naise unistused ja meelekindlus loovad jõu, mis suudab liigutada mägesid, luua elu, muuta maailma.

Õige valik

Mis on su esimene mõte, kui sind hoiatatakse paadunud naistemehe eest? Enamikul naistel tekib sellise mehe suhtes kohe kas tugev eelarvamus või vastupidi, tõsine huvi, sest naisedki ju tahaksid vallutada neid kõige taltsutamatuid isendeid.

Teadlik tutvumine – uus lähenemine õige kaaslase leidmisele

Suhtenõustaja Imbi Viirok’i poolt kirjutatud raamat tutvustab uudset lähenemist paarisuhte loomisele – teadlikku tutvumist.

Tiina Tiitus: Milline on õnnelik suhe?

Meie armastatud kolumnisti Tiina Tiituse raamat "Õnnelik suhe" ilmub 15. novembril. "See raamat räägib teekonnast ja armastuse äratundmisest. See on raa­mat­ minu teest, taipamistest, näge­mus­­test ja kogemustest selles elus," tutvustab Tiina Tiitus.
Kommentaare: 4

H. Hendrix "Teekond soovitud armastuseni"

Kadri Luik: "Minu jaoks oli see raamat järjekordne tõestus sellest, et kõik algab meist endist. Töö iseendaga, enese armastama õppimine ja seejärel siis väga aus kommunikatsioon partneriga. Meil kõigil on oma seljakott, kus on ohtralt viha, valu, hirme ja paljud neist on tekkinud lapsepõlves - eas, mida me ei pruugi väga selgelt isegi mäletada."

Kadri Luik ja Lauri Luik üllitasid ühisteose

Täna, 4. aprillil kell 17.30 esitlevad Eesti bloginduses oma avameelsete kirjatükkidega laineid löönud Kadri Luik ja parlamentääride maailmameister maratonis Lauri Luik Viru Keskuse Rahva Raamatus oma värskelt ilmunud ühist raamatut "Must ja valge luik".

EKSKLUSIIV! "MUST JA VALGE LUIK"

Alkeemia.ee ilmutab katkendeid nädala pärast ilmuvast tõsielulistel sündmustel baseeruvast raamatust "MUST JA VALGE LUIK", mille autorid on KADRI LUIK ja LAURI LUIK.

Erootiline menuromaan “Viiskümmend halli varjundit”

Kirjastuse Pilgrim vahendusel ja koostöös Eesti Ekspressiga jõuab lugejateni maailma raamatuturgude überhitt – E. L. Jamesi erootiline menuromaan "Viiskümmend halli varjundit". ETTETELLIMINE ON ALANUD!

Teekond soovitud armastuseni. Käsiraamat paaridele. Harville Hendrix

Kas sina oled leidnud armastuse, mida soovid? See esimest korda 1988. aastal ilmunud raamat on aidanud miljonitel paaridel maailmas oma suhet parandada. Siin tutvustatav Imago suhteteraapia õpetab, kuidas teadvustada paarisuhtes toimuvat. Suhteravi nõuab kummagi kaaslase head tahet ja tööd iseendaga, tulemusena võite aga nautida armastavat ja toetavat suhet. Imago dialoogid õpetavad mõistma kaaslase käitumise alateadlikke põhjusi.