Ilmus seeniorarst Adik Levini elutööd käsitlev raamat

Kirjastuselt Pilgrim ilmus värskelt originaalraamat "Dr. Levini tervisenõuanded. Tervisest ja toitumisest kogu perele", milles hinnatud seeniorarst käsitleb oma elutöö kahte peamist suunda: ema ja beebi suhet ning tervislikku toitumist.
Kommentaare: 144

Seened on tervislikud

Minu metsaseene-vaimustus on üldtuntud. Tihti satun nii omade kui ka võõrastega arutama seenelkäimisest ja seenetoitudest. Üks tihemini kõlavaid väiteid seenepõlgurite ja -pelgurite poolt on "mis neist kasu, toiteväärtust on ju seentel sama palju kui kurgil?". Selle nõukaaegse müüdi kummutamise jaoks ma auru ei säästa.
Kommentaare: 10

Nick Ortner "Lahendused koputamise kaudu"

Nick Ortner tutvustab oma raamatus revolutsioonilist meetodi stressivabaks eluks. Koputamine ehk EFT on võimas tööriist, mis aitab muuta su elu paremaks nii vaimsel, emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil.

Toortoidu A ja O

Otsid head tervist ja pikka iga või oled kimpus allergite ja tervisehädadega? Või soovid lihtsalt veeta võimalikult vähe aega köögis aga sellest hoolimata toituda tervislikult? Siis tutvu Sille Poola uue raamatuga "Toortoidu A ja O".
Kommentaare: 3

Soovitused "Tänapäeva Kunksmoori koduapteegist" - külmetus

Milliste käepäraste ja koduste vahenditega turgutada organismi, kui oled külmetanud? Häid nippe selleks saab äsja ilmunud raamatust "Tänapäeva Kunksmoori koduapteek".

Soovitused "Tänapäeva Kunksmoori koduapteegist" - palavik

Jätkame katkendite avaldamisega äsja ilmunud raamatust "Tänapäeva Kunksmoori koduapteek", kus seekord vaatame, kuidas kõige tõhusamalt koduste ja looduslike vahenditega toime tulla palavikuga.
Kommentaare: 3

Soovitused "Tänapäeva Kunksmoori koduapteegist" - kurguvalu

Alustame katkendite avaldamisega peagi ilmuvast raamatust "Tänapäeva Kunksmoori koduapteek", mis on nagu tark nõid taskus – hoolitsev, salviv ja lohutav. Tarkused selle raamatu tarbeks on kogutud oma ala ­korü­feedelt.
Kommentaare: 1

Painava isu tagamaid uurides

Doreen Virtue, kes on töötanud aastaid alkohoolikute ning narkosõltlastega, on jälginud ka inimeste söömisharjumusi ning valmis saanud raamatu "Painav söögiisu", mis räägib sellest, et tegelikult on erinevatel isudel väga konkreetsed põhjused - enamasti emotsionaalsed.

Anita Moorjani "Minu imelise tervenemise lugu" II osa

Loe katkendit Pilgrim kirjastuselt äsja ilmunud Anita Moorjani raamatust "Minu imelise tervenemise lugu". Oma haiguse tõttu jõudis autor surmalähedasse seisundisse, milles mõistis enda tõelist väärtust ja oma haiguse tegelikku põhjust. Tänu teispoolsuses kogetule jõudis ta äratundmiseni, et universum kätkeb selliseid imesid, mida ta poleks iial osanud ettegi kujutada.
Kommentaare: 13

Anita Moorjani "Minu imelise tervenemise lugu"

Pilgrim kirjastuselt ilmub jaanuari lõpus tõsielulistel sündmustel põhinev raamat "Minu imelise tervenemise lugu", kus Anita Moorjani jutustab avameelselt sellest, mida ta vähki põdedes õppis oma haiguse, tervenemise, hirmude, armastuse ja igas inimeses leiduva võrratu olevuse kohta.
Kommentaare: 4

8 toiduainet, mis tõstavad tuju

Teada on, et erinevaid reaktsioone meie kehas tekitavad hormoonid ja organismis leiduvad keemilised ühendid. Nende reaktsioonide hulka kuuluvad ka meie head ning halvad tujud. Rõõm on teada, et looduses leidub aineid, mis mõjutavad meie tuju paremuse poole.
Kommentaare: 8

Tervenda oma keha II osa

Jätkame tõenäoliste seoste välja toomist mõttemustrite ja füüsiliste haiguste vahel. Selleks, et tekkinud haiguslikust olukorrast jäädavalt vabaneda, peame esmalt tegelema mentaalsete põhjustega.
Kommentaare: 1

EKSKLUSIIV! Neurokirurgi kogemused elust peale surma! II osa

Alkeemia jätkab lõikude avaldamist dr. Eben Alexanderi peatselt eesti keeles ilmuvast autobigraafilisest raamatust "Tõendid taeva olemasolu kohta", kus Ameerika neurokirurg jagab oma kogemust teekonnast teispoolsusesse.
Kommentaare: 4

Tervenda oma keha I osa

Sajad tuhanded inimesed üle kogu maailma on lugenud Louise L. Hay raamatut "Tervenda oma keha" ning see teos on muutunud neile asendamatuks kaaslaseks. Raamat aitab mõista, kuidas füüsilised haigused on põhjustatud inimese mõttemustrite poolt.

Koputamine - lihtne, tõhus ja imeline meetod mitmete hädade vastu

Aina rohkem õpitakse ka Eestis erinevaid koputamistehnikaid, näiteks EFT’d (Emotsionaalse vabaduse tehnikat). Kas põsele koputamine võib aidata stressi vastu? Me teame küll, et see kõlab hullumeelselt, aga uue raamatu põhjal parandab koputamine tervist ja isegi armuelu.

Naised, toit ja jumal

Geneen Roth’i raamat "Naised, toit ja jumal" on lihtsalt öeldes elu käsiraamat. See on jalustrabav rännak, mille käigus muutuvad teie suhtumised nii toidusse, oma kehasse, kui ka peaaegu kõigesse muusse.
Kommentaare: 3

10 tarkusetera naise tervise hoidmiseks holistiliselt terapeudilt ja rahvusvahelise bestselleri "Sa oled see, mida sööd" autorilt Dr. Gillian Mckeithilt.

Gillian McKeith’i raamat "Naise tervis“ on tervise teejuhiks naistele igas eluetapis, pakkudes retsepte tervise tugevdamiseks ja terviseprobleemide leevendamiseks.
Kommentaare: 7

Geneen Roth. Naised, toit ja Jumal. Ootamatu tee peaaegu kõige juurde

Ükskõik kui haritud või rikas või valgustunud te olete, ütlevad teie kohta palju rohkem teie söömistavad. Kui teil on söömisprobleeme – sööte liiga palju või liiga vähe, mõtlete pidevalt sellele, mida sööte või üritate sellele üldse mitte mõelda –, siis teadke, et võite neist probleemidest alati vabaneda. Lihtsalt vaadake oma taldrikule. Vastused ongi seal. Ärge põgenege. Vaadake. Sest kui lubame endal läbi tunnetada asju, mida kõige rohkem tahame vältida, siis astume ühendusse selle osaga iseendast, mis on värske ja elus. Saame ühenduse eluga, mida päriselt tahame elada.