Puhas kuld

Echkart Tolle: "Kuula vaikust igalpool, see on kõige lihtsam viis olla olevikus. Isegi kui sind ümbritseb müra, on selle taga ja müra vahel alati kusagil vaikus."

Rännakumeetodi looja Brandon Bays: "Iga tõeline tervenemine algab andestamisest"

Kakskümmend aastat tagasi pandi enesearendamise ja tervisliku toitumise spetsialist Brandon Bays keerulisse olukorda. Tema kõhust avastati korvpallisuurune veritsev kasvaja. Võttes end kokku suutis naine kasvajast ise jagu saada ning selle kuue nädalaga täielikult taanduma panna.
Kommentaare: 2
Brandon on kirjutanud enesetervendamise teemal mitmeid raamatuid, aidanud sadu tuhandeid probleemidega inimesi ning reisib ka täna väga tiheda graafiku alusel ühest riigist teise

Elu enese tööriist

Brandoni jaoks on Rännaku protsessi levitamine sügav sisemine kutse. "Teadvustan, et iga mu praegu tehtav hingetõmme võinuks olemata olla. Kui kasvaja oli taandunud, oli mulle selge, et edaspidi on mu kohuseks teenida inimesi ja nende äratamisprotsesse. Olen 60aastane ja mu töögraafik ei ole leebemaks muutunud, sest ma ei saa teha midagi muud kui alistuda sellele kutsele enda sees. See on mu hinge kutse, minu dharma."

Rännaku läbimine võimaldab inimesel ühineda oma sügavama olemusega ja eemaldada kõik blokeeringud, mis temasse elu jooksul on salvestunud. Meetod võimaldab pääseda rakumälusse ning emotsionaalsetesse mustritesse, mis rakkudesse on salvestunud. "Rännakumeetodi abil on võimalik vanad mustrid vabastada ja lahti lasta, et uued rakud sünniksid ilma selle koormata. See on sügavalt raviv ja emotsionaalselt vabastav ning ei nõua mingeid eelteadmisi ega spirituaalseid kogemusi. Teatud juhtudel võivad need vahetu kogemuse saamist isegi takistada," kinnitab ta.

Brandon Baysi fenomen seisneb tema vahetus siiruses ja lihtsuses. Ta tunnistab, et prohvetlike võimete puudumise tõttu ei saa ta kuidagi ennustada meie koduplaneedi tulevikku. "Tean vaid, mida mu enda paarikümneaastane mööda maailma rändamise kogemus on mulle öelnud – inimkond tõepoolest on avanemas sügavamatele tasanditele ja saavutanud kõrgema teadlikkuse astme. Kasutan mulle antud aega selle protsessi teenimiseks. Olen "Rännaku" töötubasid või seminare teinud 44 riigis ja absoluutselt igal pool olen inimestes kogenud tohutut janu ärkamise ja tervenemise järele."

Tervendaja eelistab võimalike katastroofide ennustamisele praegusesse hetke jäämist. "Mul on väga lihtne visioon – viibida olevikus ja olla elu enese tööriistaks," märgib ta.

Mida igaüks kohe teha saab?

Brandon ütleb, et oma argipäevas ja tegemistes kohal viibimine võib olla igaühe rahulolu ja hea elu aluseks. "Kui te ei sukeldu alatasa minevikku ega püüa minna ka tulevikku, muutub teie aeg väga ajatuks. Kõik, mis peab teie igikestvas hetkes juhtuma, juhtub just õigel ajal. Ja tegelikult ongi kõik muu, mis juhtub väljaspool teie praegust hetke, vaid emotsioon, mille kujundab teie mõtlemine. Olge siin, olge kohal."

Teine, mida kõik inimesed oma elu parandamiseks kohe teha saavad, on oma emotsioonidega sõbraks saamine. "Ärge jooge ja suitsetage nendest pääsemiseks. Ärge põgenege nende eest järgmisse asendustegevusse ega Facebooki. Olge oma emotsioonide sõbrad. Kui te end neile avate, kannavad nad teid teie hinge lõpmatu avaruse juurde. Soovitaksin kõigil leida igal õhtul veidike aega endasse vaatamiseks. Üks ajukasvajaga naine paranes aastaga ainult seetõttu, et igal hommikul ja õhtul tänulikkuse ning leppimise jaoks aega võttis."

Lisaks igapäevasele tööle on Brandon alati sõitnud ka kriisikolletesse. Aidanud maavärinate ohvreid, 11. septembri rünnakutes kannatanuid, suuri üleujutusi ja Fukushima tuumakatastroofi üle elanuid. "Selles mõttes vast polegi need mustad tulevikustsenaariumid mulle võõrad, et olen oma töös korduvalt kokku puutunud isikutega, kelle terve senine elu on ühekorraga mõne sellise juhtumi tagajärjel minema pühitud."

Brandoni raamatutest koorub selgelt välja, et kõik saatuselöökidena näivad takistused ja katsumused teenivad arengut. Need on ülesanded, mis tuleb lahendada.

Lapsed tervenevad kiiremini

Kas probleemide rohkus meie ümber viitab sellele, et suur osa inimkonnast püsib ikka veel uinuvas olekus? "Me kõik saabume siia planeedile valgustatud ja teadlike olenditena – teame sündides, et kõik mis toimub, toimub meis endis. Kuid teadmine, et oleme kõigega üks ning väljaspool meid ei asu midagi, hajub inimese sirgudes. Selle katavad erinevatest kogemustest saadud blokeeringud ja šokid. See on keemiline protsess. Meid blokeeritakse rakutasandil ära."

Rännak on Brandoni kinnitusel disainitud selliselt, et selle läbi tegija olemuses puhastatakse ära kõik, mis teda elus ükskõik millisel tasandil tagasi hoiab. "Nii saab igaüks rakendada seda potentsiaali, mida ta siia väljendama tuli. Kõik inimesed on oma olemuselt vabad. Nad on tegelikult vabad juba praegu, kuid "ostes" igapäevaselt valesid, mis seda vabadust varjutavad, pole nad sellest teadlikud. Rännak aitab valedest lahti lasta. Mitte keegi ei saa kellelegi vabadust anda. Vabadus on meie oma loomuses olemas."

Räägitakse, et loomuliku loovuse tapavad kaasaegsed levinumad haridussüsteemid, mis süstivad väikesesse inimesse konkurentsi-iha ning panevad ta teadmisi omandama valedel alustel. Kuid Brandon väidab, et kõik algab tegelikult varem.

"Märkasin hiljuti oma tuttavate nelja-aastase poja juures mustreid, mis näitavad teadvuse tasalülitamise algust. Olen seda poissi tundnud ajast, mil ta oli poolteist aastat vana, seega on võrdlusmoment olemas. Meile pole kahjuks antud sündides kaasa manuaali, mis ütleks, kuidas tugevate emotsioonidega toime tulla. Seega me lülitame end välja olukordades, millega ei oska muudmoodi toime tulla. Kaotame kontakti armastuse väljaga, mis meie ümber voolab, ja oma sünnipärase vabadusega. Siin ei saa muidugi süüdistada vaid koolisüsteeme, protsessis osaleb kahjuks terve ühiskond."

Lapsed vaimustuvad Brandoni Rännakust. Oma veel vähese rikutuse tõttu seisavad nad selle olemuse mõistmisele lähemal kui täiskasvanud. Lapsed armastavad lugusid ja olukordade läbi mängimist ning nende jaoks kulgeb see väga loomulikult. Seega leiavad nad Brandoni sõnul täiskasvanutest kiiremini üles oma loomuliku elurõõmu, tervenevad kiiremini ja ka andestavad palju kergemini kui täiskasvanud.

"Lastega töötamine on alati puhas helgus, kui neid pole just väga halvasti koheldud," lausub ta mõtlikult. Ja jutustab Aafrika getotüdrukust, keda oli vägistatud. Ta ei tohtinud kellelegi rääkida, mis temaga oli juhtunud, sest selles ühiskonnas oleks ta automaatselt sattunud, olgugi et ohvrina, väljaheidetu rolli. Laps oli end blokeerinud punktini, kus ta ei suutnud enam üldse rääkida, kuna kartis, et võib midagi paljastada. "Me pidime palju tööd tegema, et ta uuesti rääkima panna ja rõhunud taagast vabastada."

"Rännakut" tehes ei pea paika sedastus – mida rängem trauma, seda pikem paranemine. Kuigi siin on lastel taas eelis, sest täiskasvanute umbusklikkus oma võimesse paraneda on palju suurem.

Blokeeringud on ka rahvastel

Brandon ütleb, et lisaks individuaalsetele uskumustele, mis inimesi tagasi hoiavad, on oma kollektiivsed hirmuvarjud veel igal rahval ja maal eraldi. Need on nagu tuhmistavad lambikatted, mis ei lase valgusel eredalt särada. Ta tõdeb, et alustas ränakumeetodite tutvustamisega inimeste ja perekondade tasandilt, kuid ootamatult on see jõudnud riiklikele tasanditele.

"Terved riigid ja rahvad hoiavad end tagasi ega rakenda oma potentsiaali, sest neid on nii uskuma õpetatud. Ka eestlastes on miski, mille taha te rahvana varjute ja see pole pelgalt tagasihoidlikkus või loomupärane alalhoidlikkus. See pole ka seotud viimaste suurte sõdade või kommunistliku režiimiga, vaid pärineb hoopis kaugemalt. Tunnetan eestlastes suurt sügavust ja armastust Jumala ning olemise vastu. Te olete kindlasti spirituaalselt kõige erksam rahvas, kelle juurde mind on kutsutud. Kuid loomulikult tuleb inimestel siingi teha tööd oma teadvuse ja emotsioonidega."

"Rännaku" meetodi loomiseks tuli Brandonil kõrvale heita kogu oma eelnev kogemus alternatiivse meditsiini kohta – mis, uskuge, oli juba tollal aukartust äratav. "Isiklikule kogemusele lisandus see, mis töötas teiste puhul. Kui ma ise seda protsessi läbisin, ei teadnud ma veel, mida teha tuleb. Seega sündis Rännak tervenemise palvest. Rännak on väga orgaaniline meetod ega põhine jäigal teoorial. Olen viimase kahekümne aasta jooksul töötanud sadade tuhandete inimestega ja meie meetodist on vormunud tõeliselt elav, pidevalt täiustuv õpetus, millest ka ise igapäevaselt õpime."

Haigus kehas tähendab Brandoni sõnul alati seda, et midagi on lahti inimese hingega. "Hing püüab nii inimesega suhelda, anda talle elulist õppetundi. See on õigupoolest kutse õppetund omandada ja lasta samal ajal lahti kogunenud pinged. Mulle endale tähendab haigus hinge kehasse saadetud üleskutset vabastada mustrid ja emotsioonid, mis meid enam ei teeni. On olnud valgustatud meistreid, kes on öelnud, et kõigi haiguste algpõhjus on võimetus andestada. Nende külge, kes suudavad elada oma elu pidevas andestamises ja vabaks laskmises, ei "kleepu" midagi sellist, mis neid tagasi hoiaks. Mina lisaksin, et iga tõeline paranemine algab samuti andestamisest."

Rännaku ("The Journey") metoodika lõi ameeriklanna Brandon Bays 1992. aastal, kui tema kõhust avastati korvpallisuurune kasvaja. 9.-11. mail juhendab ta Tallinnas isiklikult täispikka Rännaku seminari (täpsem info www.rannak.ee).

Keeldudes tavameditsiinist leidis Brandon oma kaasteeliste (kelle hulka kuuluvad mitmed mõjukad alternatiivravi spetsialistid ja meedikud) abil päris oma tervenemismeetodi.

Los Angelesi tohtrid soovisid naise pärast läbivaatust haiglasse operatsioonieelsesse ettevalmistusse saata, kuid alternatiivravi, enesearengu ja tervisliku toitumise teemadega aastaid tegelenud Brandon kauples nimekalt doktorilt 40 minutit kestnud vaidluse käigus välja veidikene ajapikendust. Selleks, et end ise aidata. Kuigi tal ei olnud sel hetkel aimugi, kuidas ta seda peaks tegema. Arst andis talle vaid kolm päeva aega sisemise verejooksu peatamiseks ja kuus nädalat operatsioonini.

Kuue ja poole nädala pärast kliinikusse naasnud ning kõik vajalikud analüüsid andnud Brandon Bays ́iga tegelenud meditsiinilist personali tabas jahmatav üllatus. Kasvaja oli kadunud. Brandon oli alateadlikult tegutsedes leiutanud meetodi, kuidas hirmuäratav haigus oma kehast taanduma sundida.

Autor: Rando Tooming

KUULA! Kaheksanda Alkeemia Akadeemia salvestus Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!", kus külaliseks oli Brandon Bays

Uuri lisa 9.-11. mail Tallinnas toimuva Journey Intensive kursuse kohta: www.rannak.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Ajani
2020-12-04 06:25:56
Hello everyone. My name is Ajani from South Africa.  I want to give a testimony about my HIV virus that was cured by a great spell caster called Dr Sahabi. Since the last 6 months I have been HIV positive. I never think I will live long again and i wanted to kill myself because the problem is very too much for me. But I am so grateful about this great man called Sahabi who cured my HIV AIDS last 3 weeks. I was in great pain so a friend came to visit me. And I told her my problem; She told me that there is a great spell caster that can cure my HIV. I asked her if she had his email address, she gave me his email sahabinaannabi11@gmail.com, and I emailed him. He talked to me and he perform the necessary rituals and he told me that after one week I should go for a test and Which I did, when the doctor told me that am now an HIV negative, I couldn't believe myself, I went to see another doctor the result was still the same, I was human on planet earth again, so I emailed him and thanked him. Email sahabinaannabi11@gmail.com or you can also reach him through thanks whatsapp number (+2348104676647) Dr. Sahabi for helping me at this young age if you need help contact
him Here are some of the problems he can do also.
1) He has herbs to cure HIV cancer, kidney .
2) He fixes broken relationships, marriages.
3) He cures madness/stress/addictions/long illnesses.
4) He has mixtures of herbs for sexual weakness.
5) love spell portion to win games
6) Restore back Lost Love Spells
7) Divorce Spells
8) Spouses' trust spouses
9) binding spelling to living together forever
10) Breakup Spells (terminate relationship)
11) Magic roots and herbs for strong erection and long lasting sex
12) Magic spell promoted in your Job office
13) Magic spell to have a baby. (women fruit of womb)
Note: I was desperate to get back my ex love man, it worked faster only for desperate ones seeking an urgent result to restore back true love and peace in a marriage relationship.  Problems solved 100%
Alkeemik
2018-08-16 01:45:03


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid