Rudra Shivananda: Mida kõrgem on teadvus, seda suuremad on õnn, õndsus ja kaastunne

Joogafestivali peaesineja Rudra Shivananda viib sel nädalavahetusel Haapsalus läbi festivalil avamise ja lõpetamise ning Nada jooga ja Kolmanda silma avamise töötoa.
Kommentaare: 3
Rudra Shivananda on ka Reiki Meister, Shakti tervendaja ja tunneb hästi ravimtaimi, kristalle ja vääriskive ning õlisid

Joogafestivali peaesineja, Rudra Shivananda on meister Krija, Hatha, Mantra ja Kundalini joogas. Tema õpetuse tuumaks on teadmine, et ainus tee püsivalt õnneliku eluni on tuua oma ellu pidev teadvelolek ja transformatsioon. Ta on ka Reiki Meister, Shakti tervendaja ja tunneb hästi ravimtaimi, kristalle ja vääriskive ning õlisid. Rudra on kirjutanud viis raamatut erinevatesl vaimsuse ja tervendamisega seotud teemadel. Rudra on töötubasid ja pühitsusi läbi viinud üle maailma: USAs, Kanadas, Inglismaal, Indias, Hispaanias, Iirimaal, Brasiilias, Venemaal, Jaapanis, Austraalias, Singapuris ja Malaisias. Eestis on Rudra varem käinud Lilleoru MTÜ kutsel. Ka sel korral viib Rudra pärast Joogafestivali Lilleorus läbi kursusi.

Hariduselt on Rudra elektroonikainsener ja ärijuht ning tal on ka õigusteaduse doktorikraad. Enne kui ta pühendus täielikult ühiskonna vaimsete vajaduste teenimisele  on ta töötanud 28 aastat Silicon Valley tehnoloogia-professionaalina. Tema peres on kaks last.

Mis käivitas sellise sisemise muutuse ja nihke, et ühest Silicon Valley tehnoloogiaprofessionaalist, kellel lisaks veel ka taskus PhD õigusteadustes, hakkas hoopis vaimseks õpetajaks?

Inimese parim võimalus oma vaimsust kogu maailmaga jagada on teha seda töö ja hariduse kaudu. Mina isiklikult huvitusin vaimsusest juba teismelisena, pärast paari sugulase surmast saadud šokki. Pärast rohkem kui 30 aasta pikkust praktiseerimist, sain oma vaimselt õpetajalt 1998. aastal loa ka ise teisi õpetama hakata.

Sa õpetad nada ehk sisemise hääle joogat, milles väljendub universumi algvõnge – kuidas selle heli olemust tuleks tegelikult mõista?

Nada ilmus veel enne seda, kui kogu materiaalne universum loodi. See on maailma sünniümin. Me kõik püüdleme selle hääletu materiaalsete tasandite taustal kulgeva võnke kuulmise ja tajumise poole nii enese sees kui ka väljaspool.

Milline on vaikuse hääl? Kuidas seda kuulda?

Kui välised helid inimest ei sega ja ta on jõudnud katkematu ühte punkti fokusseeritud keskendumiseni, siis avaneb talle ligipääs nada hävitamatule helile. Nada on alati kõikjal olemas.

Õpetate ka kõrgema teadvuseni jõudmist – kuidas on võimalik sellist kogemust saavutada ja mis siis juhtuma hakkab?


Kõrgem teadvus on inimese evolutsiooniga kaasnev loomupärane avardumine. Kõik olendid on ühel ja samal evolutsioonilisel teekonnal, kuid selle läbimiseks võib kuluda tuhandeid ja miljoneid aastaid. Jooga on mõeldud selle teekonna kiirendamiseks. Kõrgema teadvuse saavutanud inimene ei lase end enam häirida madalamaist, loomalikest kirgedest ja ihadest. Mida kõrgem on teadvus, seda suuremad on õnn, õndsus ja kaastunne.

Kuidas leida üles oma tõeline olemus, mis on tavaliselt mattunud ego kihistuste alla, mis koosneb erinevaist eneseidentifikatsioonidest, mille me enesele ühiskonna toel loonud oleme? Ja veel – kuidas leida elus oma tee ja elusiht?

Kui eraldada enesest kõik see, mis ei ole sinu tegelik olemus, siis leiabki aset eneserealisatsioon. Kõik erinevad joogateed teenivad sama eesmärki – eemaldada ego ja teadmatus.

Rudra Shivananda viib 26. ja 27. juulil Haapsalu Joogafestivalil läbi avamise ja lõpetamise ning Nada jooga töötoa ja Kolmanda silma avamise töötoa. Osta festivalipass ja töötubade piletid SIIT

Joogafestivalil on esindatud 14 põnevat joogastiili, parimad õpetajad, väemuusika, bazaar ja lasteprogramm. Vaata lisa joogafestivali kodulehelt.

Loe lähemalt Rudra Shivananda esimemise kohta Lilleorus 2. augustil

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 09:40:55
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
Alkeemik
2020-02-17 19:19:10
EFFECTIVE LOVE SPELLS TO GET EX HUSBAND/BOYFRIEND OR EX WIFE/GIRLFRIEND AND CURE INFERTILITY THAT WORKS WITHIN 24 HOURS.  Contact Dr. Odunga at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/CALL +2348167159012
I got my ex husband back to me and also got fertile and gave birth to twins girls after 12 years of marriage.
When I came online last year, I met a testimony about Doctor ODUNGA how he has been helping people with marriage issues and I decided to contact him. We spoke on email at odungaspelltemple@gmail.com and later he gave me his Whats App number which is +2348167159012. He assured me he would help me get my ex husband back after 3 years of no contact. Doctor Odunga is the best spell caster I must say. My husband called me after 24 hours of contact. The third day, I received natural herbs for fertility and after using it, I became fertile and conceived. I and my husband reconnected, had sex and I was pregnant. Presently I am happy to say I am the mother of twins girls and this is ALL THANKS TO DOCTOR ODUNGA. I came online to say this If you need help, I believe you are saved with this man. Contact his email at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/Call +2348167159012 and you too will give a testimony too to help others
Alkeemik
2018-08-16 01:09:34


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid