Sidrun ja söögisooda: võimas tervendav kombinatsioon

Sidrun ja söögisooda suudavad koos võidelda kantserogeensete rakkude ja haigustega inimkehas, samal ajal parandades keha võimet endast väljutada kõik see, mis neid haiguseid põhjustab. Sidruni lisamine oma toidukavasse on tervislik ning nende kahe söögiaine koos tarbimine on kasulik ka siis, kui sa parajasti haige pole.
Kommentaare: 2
Sidrunid on ka kasulikud abivahendid keha mürgisuse astme alandamiseks. Sidrunites on rikkalikult C-vitamiini ja see aitab kehal neutraliseerida rakke kahjustavaid vabu radikaale

Praegusel ajastul, kus vähki haigestumise juhtumite arv tõuseb uskumatult kiiresti, on muutunud üha tähtsamaks ka vajadus leida alternatiivseid ravivõimalusi. Aktiivselt uuritakse mitmeid eri meetodeid, millest ühte toetab Arizona ülikooli vähikeskuse professor ja doktor Marty Pagel, kes katsetab naatriumvesinikkarbonaadi ehk söögisooda mõju rinnavähihaigete puhul. Ta on saanud vastava uuringu läbiviimiseks riiklikelt terviseinstituutidelt (NIH-ilt) kahe miljoni dollari suuruse toetuse.

Üks tähtis asi, mis tuleks kohe endale selgeks teha – iga vähiravi reageerib erinevalt kõigi patsientide puhul, nagu ka eri vähivormide puhul. Traditsioonilised meetodid võivad töötada hästi mõne vähivormi puhul, aga teiste puhul üldsegi mitte. Sama võib öelda ka mitmete looduslike ravimite kohta. Lisaks nimetatud faktile mängib suurt rolli ka selle inimese keha, kes saab ravi ükskõik kumma meetodi abil. Kas neil inimestel on ligipääs puhtale orgaanilisele toidule? Puhtale veele? Kas nad usuvad ja tunnevad, et saavad oma haigusest üle? Need kõik on tähtsad tegurid ükskõik millise ravi puhul.

Mitmed varasemad uuringud on näidanud huvitavaid tulemusi elusas keskkonnas naatriumvesinikkarbonaadi kasutamise kohta vähkkasvajatega võitlemisel. Kuigi seda teemat käsitlevad uuringud pole veel täielikult lõpule viidud, näitavad varajased tulemused juba tugevat mõju kasvajate metastaasi peatamisel. See julgustab mõistagi täiendavate uuringute rahastamist, sest varajased märgid on paljulubavad.

Doktor Robert J. Gillies ja tema kolleegid on juba tõestanud söögisooda tõhusust hiirte puhul, muutes sooda abil kasvajate vahetu ümbruse aluseliseks. Samad teadlased avastasid ka, et vesinikkarbonaat suurendab kasvaja pH-taset ja pärsib spontaanset metastaasi hiirtes, kes olid haigestatud rinnavähki. [1]

Sidruni koostises on avastatud antikantserogeenseid omadusi, sest sidrun sisaldab limonoide ehk fütokemikaale, mis leiduvad mitmetes tsitrusviljades. [2] Sidrunil on ka tugev mikroobivastane mõju, mida on uuritud seoses ideega, et vähk levib kehas vägagi sarnaselt seenorganismiga. [3] Kui ravida vähki seenena, siis on võimalik selleks kasutada mitmeid meetodeid ning mõned inimesed on avastanud, et sidrun ja vesinikkarbonaat võivad aidata võidelda selle seene vastu, mis põhjustab mitut liiki vähki.

Sidrunid on ka kasulikud abivahendid keha mürgisuse astme alandamiseks. Sidrunites on rikkalikult C-vitamiini ja see aitab kehal neutraliseerida rakke kahjustavaid vabu radikaale. Sidrunites sisalduv aine limoneen aitab ka stimuleerida lümfivedeliku voolu, mis on tähtis tegur kehast kantserogeenide eemaldamiseks. Nõrk või alajõudlusega lümfisüsteem aitab haigusel palju kiiremini levida.

Sidruneid võib kasutada ka pH-taseme tasakaalustamiseks. Nii sidrunit kui ka soodat peetakse siinkohal lahutamatuks, sest usutavasti on sidrun üks kõige ohutumaid viise, mille abil viia kehasse kõrge aluselisusega aineid. Need ravimeetodid suudavad ligi pääseda kantserogeensetele rakkudele ja need hävitada ilma terveid rakke kahjustamata. See on samuti oluline fakt, sest kemoteraapia hävitab kõik rakud, sealhulgas ka terved.

Sidrun ja söögisooda suudavad koos aidata võidelda kantserogeensete rakkude ja haigustega inimkehas, samal ajal parandades keha võimet endast väljutada kõik see, mis neid haiguseid põhjustab. Sidruni lisamine oma toidukavasse on igatahes tervislik otsus ning nende kahe söögiaine koos tarbimine keha mürgisuse vastu võitlemiseks on kasulik ka siis, kui sa parajasti haige pole.

Üks meetod, mille abil seda segu joogina oma kehasse viia, on segada pool teelusikatäit söögisoodat 250 ml vette koos umbes pooliku sidruniga. Palun uuri ka teisi retsepte, mis võivad sinu jaoks paremini sobida. Mina ise olen seda segu joonud iga kord, kui mul on esinenud probleeme kõhuga või ma olen end pisut haiglasena tundnud. Sellest on olnud kasu iga kord. Muidugi tasuks alati asja lähemalt uurida ka omalt poolt ning soovi korral küsida nõu ka tervishoiuspetsialistilt.

Allikad:
1. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19276390
http://drsircus.com/medicine/sodium-bicarbonate-baking-soda/cancer-studies-ph-medicine
http://digitaljournal.com/article/323645
2. http://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/bk-1994-0546.ch015
3. Teadlased uurisid inimese DNA-d erinevate kudede ja organite põhjal, et neis tuvastada ning mõõta aflatoksiini DNA-aduktide taset. Neid adukte peetakse tõestuseks müotoksiini esinemisest vastavas koes. Ja mida teadlased avastasid? "Vähikudedel oli sama inimese puhul kõrgem aflatoksiini-aduktide tase võrreldes tavaliste kudedega."
http://www.collective-evolution.com/2014/04/15/lemon-baking-soda-shown-to-be-powerful-healing-combination/

Tõlkis: Joonas Orav

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2018-08-16 01:45:01


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Alkeemik
2014-04-24 12:39:45
Kõik kommentaarid