Suhted, mis teevad südamele head ehk kuidas luua unistuste elu

Allikas: www.teraapia.com
Kas igatsed suhete järele, mis tervendavad südant? Teadmised energia liikumisest võivad transformeerida su võime luua positiivseid suhteid ja ennetada üksindust. Tehes lihtsaid energeetilisi muudatusi, saad tõmmata häid asju enda ellu.
Kommentaare: 2
Austa oma sisetunnet suhete osas ja tuvasta need, mille osas tunned sügavamat sobivust

Esimene energeetiline seadus (peenenergia liikumise seadus): Me tõmbame ligi seda, mis me ise oleme

Mida positiivsemat energiat me välja anname, seda enam sama vastu same. See töötab nii - armastus tõmbab su ellu armastust. Kibestumine tõmbab kibestumust. Kirg tõmbab kirglikkust. Raev tõmbab raevu. Nagu lapsed ütlevad:  "kes teisele teeb, see ise on". Täpselt nii ongi.

Kõigepealt pane tähele positiivsust endas ja mida see sinu jaoks loob, ning ma ei mõtle siinkohal käitumist ega suhtumist. Vaata pindmise taha. Ära muretse, kui oled väga kaugel positiivsusest. Tegu on arenguga. Mõtle sellele, mida väärtustad enim nii endas kui teistes ja alusta selle oma ellu tõmbamist. See seadus töötab laitmatult, kui oled enda vastu aus.

Ideeks on luua vastastikuselt toimivaid ühendusi, mitte võita ära populaarsusvõistlust. Loomulikult tekitab teistele meeldimine hea tunde. Kuid olen näinud seda vajadust muutumas sõltuvuseks. Järgmine harjutus aitab sul suurendada su väljaantavaid positiivseid signaale.

Tuvasta oma parimad omadused ja alusta nende maailmale projitseerimist. Enne uute inimestega kohtumist või tähtsatele üritustele minekut tunnusta ennast. Võid mõelda nii: "Ma ei keskenda oma tähelepanu ebakindlusele, vaid oma tugevustele, nagu näiteks tundlikkus, kaastunne või huumor. Ma tunnen ja usaldan enda positiivset energiat. Ma kasutan mootorina oma hingejõudu". Selliselt selektiivselt valides saad asetada parimad osad endast esiplaanile ja keskmesse. Nii hakkavad nad looma seda, mida soovid.

Teine energeetiline seadus: Intuitsioon selgitab välja õiged valikud

Suhted on keerulised; nad võivad olla väga segased isegi siis, kui silmad on lahti. Oleme harjunud tegema järeldusi selle põhjal, mida näeme (arvame): kui kena teine tundub olevat, või kuidas olukord näib paberil. Kuid muutust loovad energeetilised hoovad toimivad sügavamal: selleks, et panna need sinu jaoks õiges suunas tööle, tuleb arvestada ka teiste koostisosadega. Austa oma sisetunnet (intuitsiooni) suhete osas ja tuvasta need, mille osas tunned sügavamat sobivust.

Selget pilti võib sageli ähmastada ärevus või intensiivne seksuaalne meeldivus. Kui see on nii, siis aeglusta tempot suhtlemises kuni momendini, mil oled võimeline kuulatama taas oma intuitsiooni.

Häälestu. Vali selline suhe või situatsioon, mis vajab selgust – võibolla oled segaduses mõnest sõbrasuhtest või reisiplaanist. Lõdvestu ja lase see läbi oma intuitsiooni ja tunnetuse: Kuidas end selles suhtes tunned? Kas tunned end häirituna või hoopis energiliselt ja turvaliselt?

Tegutse sisetunde järgi. Ebakindlus, ego, iha/himu või jonn võivad varjutada hindamisvõimet. Kui tunned end energiliselt, positiivselt, siis alusta võimaluste uurimist. Kui signaalid on segased või vastandlikud, siis ära hetkel reageeri või vähemasti oota mõnda aega. Kui kõik tundmused on negatiivsed, siis leia endas julgus astuda minema, hoolimata sellest, kui ahvatlevad need valikud võivad olla. Seejärel vaatle kuidas sellisel moel energeetiline kuulatamine juhib sind kõige mahlakamate võimalusteni. Kannatlikkust kroonib edu.

Kolmas energeetiline seadus: Inimestes parima nägemine väestab neid

Selle asemel, et reflektiivselt rõhutada halvimat teises inimeses või olukorras, võid valida positiivsete kvaliteetide väestamist. Asi ei tööta meeldida püüdes, kena olles, olukorda siludes, poliitiliselt korrektne olles või hoiatavaid intuitsioonisignaale ignoreerides; või silma kinni pigistades kellegi varjukülgede suhtes, ärakasutamist mahendades. Eesmärk on kaevata kulda positiivsetes ja mõlemaid osapooli jõustavates suhetes ning õhutada kommunikatsiooni rasketes suhetes.

Areng toimub meis siis, kui saame tunnustatud meie heade külgede osas. Nii kogeme peegeldust. Kui soovid loovat ühendust kellegiga, siis märka tema heade omaduste varasalve. Ütleme näiteks, et kolleeg on nipsakas. Tea, et õnnelikel inimestel ei ole vaja negatiivselt käituda. Selle asemel, et vastata talle samaga, suuna energia ümber, kommenteerides tema võimekust teha pikki töötunde või tema maitsekust riietumises. Kasutades sellist suunatud lähenemist nädala, samuti tehes alljärgnevaid harjutusi, võid märgata energeetilise resonantsi muutust nii endas kui teistes.

· Ütle vähemalt kahele inimesele midagi, mis sulle neis meeldib ja mille osas oled tänulik.

· Kohanda oma suhtumist. Veeda pärastlõuna kõikide teel kohatavate inimeste positiivsete omaduste märkamises.

· Tunnusta inimeste võimeid/võimekust.

Neljas energeetiline seadus: Südamest andmine loob küllust

Andmine/jagamine peab looma tegijale hea tunde; kui see ei ole nii, siis on midagi valesti. Andmine südamest hea tundega avardab võimet olla hoolivam – andes rõõmust, midagi vastu ootamata. Vastupidiselt, kaassõltuvuslikul andmisel jookseme energiast tühjaks; see on tegu ajendatuna kohustusest ja ootustest ning tekitab märtrikompleksi. Lõpuks jätab tunde nagu oleks tühjaks tõmmatud, ärakasutataud, teiste poolt tänamatu.

Soovides jagada põhjustel, mis suurendavad head tunnet, mitte võttes kohatut vastutust teiste eest. Järgnevad strateegiad aitavad luua külluslikult heaolutunnet nii endale, kui teistele. Kui jagad midagi avatud südamest, siis sinu elujõud kasvab.

Jaga spontaanselt. Iga kord, kui tunned andmiseks impulssi, kasvõi lihtsaid tänuavaldusi sõpradele või kolleegidele: küünal, roosiõis, väike taimeke, münt tänaval kerjavale kodutule või naljakaart ülemusele. Jagamine ei pea olema esemeline, piisab heast sõnast väljendatuna hea tundega. Kuula oma intuitsiooni nõuandeid ja tegutse.

Anna anonüümselt. Aita vanainimene üle tee, hoia liftiuksi lahti, et kiirustaja jõuaks sisse või tee kellegile head ilma temale teada andmata. Sellised heateod avardavad ja valgustavad su energiavälja ning hakkavad tõmbama headust sulle tagasi.

Kasuta neid seadusi selleks, et avardada oma elu võimalusi, kasvatada headust iseendas ja tunnetada oma hingesuurust. Empaatiliselt ütle "ei" kõigele, mis ei tule otse südamest. Rõõmusta iga edumomendi üle ja tunnusta end alati. Ära peta ennast hüpates liiga kiirelt järgmise ambitsiooni rüppe. Selle asemel väärtusta igat väiksematki õnnestumist. Selline ongi positiivse elamise kunst. Tundub lihtne? Proovi järele.

Autor: Elina Kirt

Allikas: www.teraapia.com

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2018-11-12 17:15:48

Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +233558502814.
brianna
2018-10-05 15:40:50
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid