Armastus

Nädalavahetuse filmisoovitus, humoorikas ja intelligentne suhtefilm "Kõrvalehüpe"

Prantsuse draama "Kõrvalhüpe" räägib suhetest ja individuaalsest kasvamisest ühe prantsuse naise silme läbi, kes tõukarja aretajana kasvas läbi emotsionaalse suhtekriisi.
Kommentaare: 81
Artiklid teemal: Armastus

Pere & sõbrad

9 fakti naeratuse kohta

Seda, et naer on terviseks, teavad ilmselt küll kõik. Spetsialistid on uurinud aga ka täpsemalt, milliseid positiivseid muutusi sinu kehas ja suhtlemises kutsuvad esile naeratamine ja naer.
Kommentaare: 93
Artiklid teemal: Pere & sõbrad

Seks

Tantraõpetaja Swami Hariprem: Tantra hävitab kõik ootused

Tantra lõhub kõik ootused ja avab sulle täiesti uue elukogemuse. Ootused tulevad sellest, mida sa oled varasemalt teadnud ja kogenud või lugenud raamatutest, näinud filmides. Tantral on tohutu jõud - see lammutab kõik sinu elu ja armastusega seotud mõtted, unistused, kontseptsioonid.
Kommentaare: 10
Artiklid teemal: Seks

Rasedus & laps

Midagi hingele: Pärast lapse rääkima õpetamist tutvusta talle vaikimist. Ja endale ka

Kas mäletad kui pikalt sa pärast rääkima õppimist järjest vait oled olnud? Istu maha ja tuleta meelde. Paljudele ei meenu päevagi, mil poleks suud lahti tehtud. Kui õpid koos lastega vaikima, lood oma pereellu imelise uue mõõtme.
Kommentaare: 22
Artiklid teemal: Rasedus & laps

Tolerantsus

Kuidas andestada?

Üks kõige okkalisemaid ja raskemaid asju, mis inimestel elus ette võib tulla, on kurjusele lahkusega vastamine ja andestamatu andestamine. Kuid üha rohkem uuringuid näitavad, et pikaealise elu ja tugeva tervise üheks võtmeks on teha harjumuseks tänutunde ilmutamine ja vanade vaenude unustamine.
Kommentaare: 19
Artiklid teemal: Tolerantsus

Raamatud

Mari Metsallik: tingimusteta armastus kingib täieliku ja piiramatu vabaduse

Looduslaps Mari Metsallik kirjutab värskelt ilmunud raamatus "Metshaldja päevik", et vaid tingimusteta armastus ning vägivallatu suhtlemine suudavad tuua rahu ja harmoonia tagasi Maa peale.
Artiklid teemal: Raamatud

VIISKÜMMEND HALLI VARJUNDIT

Artiklid teemal: VIISKÜMMEND HALLI VARJUNDIT