Salapärased "orbid" ilmutavad end fotodel

Millistel tingimustel võivad fotodele ilmuda viirastused, UFO’d, tulnukad, kodukäijad ja muud vaimse maailma veidrused? Füüsik Klaus Heinemann teab vastust – see toimub nähtuse puhul, mida ingliskeelses teaduskirjanduses kutsutakse terminiga "orb". Sealjuures pole liiast ettevaatus, kui juttu tuleb teemast, mis balansseerib teaduse ja müstika piirimail.
Kommentaare: 3

Teadlased tegid õnnestunud telepaatiakatse

Aju ja telepaatia uuringutega tegelev teadlastegrupp teatas, et neil õnnestus tegelikkuses telepaatilise sõnumi saatmine. Sõnum edastati ajust ajju interneti ja aju elektromagnetlainete abil, edastab YLE.

David Icke "Meelepetted": Jamade maailm

Alkeemia pakub lugejatele võimalust tutvuda legendaarse Inglise vandenõude uurija David Icke uue massiivse megateosega "Meelepetted". Värskelt eesti keeles ilmunud raamatu esimese osa sissejuhatuses jagab ta oma nägemust sellest, millises jamade maailmas me elame.

Valel põhinev reaalsus ehk miks ei saa uskuda massimeediat

Informatsiooniajastul on teadmatus valik. Halb valik. Kaasaegse küberneetika rajaja Norbert Wiener on öelnud, et inimesel on kohustus hankida ja läbi töötada informatsiooni. Praegu on informatsioonitulv massiivne ja orienteeruda selles raske. Siin aitab loogika ja analüüsivõime ning mida rohkem on infokilde, seda avaram arusaamine.

Wikileaksi lekitatud dokumendid kinnitavad maavälise elu olemasolu

Me oleme jõudnud 2014. aastaga peaaegu poole peale, aga maailm on alles teadvustamas fakti, et me pole universumis üksi, et UFO-d on nähtavad meie radaritel ja sooritavad manöövreid, mis eiravad meile teadaolevaid füüsikaseadusi.
Kommentaare: 1

Atlandi ookeanis Bermuda kolmnurgas asuv kristallpüramiid on kosmiline suhtlusportaal

Saksamaa ja Ameerika uurijate sõnul on Atlandi ookeani anomaalses piirkonnas asuv tohutu ehitis, mis on isegi suurem kui Egiptuses asuv Cheopsi püramiid, tõenäoliselt kujuteldamatuid aegruumi rännakuid võimaldav kosmiline portaal.
Kommentaare: 3

Spetsialistid uurivad Põlvamaa metsas toimunud enneolematut olendi ilmumise juhtumit

Põlvamaal, Mooste vallas asuvas metsatukas juhtus esialgsetel andmetel eile ajavahemikus 14-14.30 šokeeriv ja arusaamatu intsident, mille käigus viieliikmeline matkagrupp oli väidetavalt tunnistajaks tundmatu olendi ilmumisele ja sellele järgnenud sündmuste ahelale. Juhtunut on asunud uurima spetsialistide meeskond koos Eesti Kaitseväe ja Kaitsepolitseiga.

Jüri Lina loeng "Lähikontakt tegelikkusega"

Järgmisel nädalal külastab kodumaad Rootsis elav väliseesti kirjanik ja vandenõude uurija, kes annab loenguid demokraatia müütidest ja varjatud tervisevalemitest.

David Icke: olen ühe elu jooksul mitu ära elanud

Inglise autor ja legendaarne vandenõude uurija David Icke rääkis, et tunneb, et on ühe elu jooksul mitu elu ära elanud. Icke, kes on olnud professionaalne jalgpallur, ajakirjanik ning rohelise erakonna eestkõneleja, rääkis Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!", et teadis juba väikse poisina, et temast peab saama suure mõjuga inimene.

David Icke: Ääretu armastus on ainus tõde

Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!" käis koos alternatiivuudiste portaaliga Telegram Inglismaal ja uuris vandenõumaailma superstaarilt David Icke’lt lähemalt tema ilmavaate kohta.

Telegrami intervjuu David Icke’iga, II osa

Jätkame David Icke’iga tehtud intervjuud, mis sai teoks Telegrami külaskäigu ajal legendaarse inglise kirjaniku ja vandenõude uurija juurde. Icke rääkis kõigest, alates reptiilidest ja arhontidest, lõpetades New Age’i, keemiapilvede ja mõistusekontrolliga.

Telegrami intervjuu David Icke’iga, I osa

Telegram külastas koos Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!", Matrix kirjastuse ja Ulmefilmiga legendaarset Inglise kirjanikku ja vandenõude uurijat David Icke’i. Icke rääkis kõigest – alates reptiilidest ehk arhontidest, lõpetades teiste maaväliste olendite, New Age’i ja mõistusekontrolliga. Muidugi ei jäänud puudutamata ka teemad hingele.

Kristjan Port: Elame suures arvutimängus?

Viimasel ajal on palju spekuleeritud teemal, et meid ümbritsev maailm on kellegi tänasest inimesest arenenuma loodud arvutisimulatsioon. Kristjan Port arutleb seda teooriat toetavate ja ümber lükkavate faktide üle.

Mehed Mustas – kes nad tegelikult on?

USA raadiosaatele "Coast To Coast AM" andis intervjuu ufoloog Nick Redfern, kes on uurinud nähtust Mehed Mustas (Men in Black – MIB) üle 30 aasta. Redfern on vaadelnud mitmeid juhtumeid alates esimestest UFO-nähtustest kuni tänapäevani. Kes on tõelised Mehed Mustas?

Marsi kuu Phobos on hiiglaslik kosmoselaev?

Juba 1959. aastal arvutas Nõukogude Liidus töötanud astronoom ja astrofüüsik Jossif Samuilovitš Šklovski Marsi kuu Phobose orbitaalliikumise muutusi ning jõudis uskumatule avastusele, et Phobose orbiit on kahanev, mis vihjab sellele, et see võib olla seest õõnes, kunstlik ning põhimõtteliselt suur titaanist kosmoselaev.

Teadlased kinnitavad David Icke’i ulmelist teooriat

David Icke on inglise kirjanik ja uurija, kes on üle 20 aasta paljastanud maailmavalitsejate telgitaguseid ja vandenõusid ning seoseid tulnukrassidega. Icke usub, et juba iidsetest aegadest peale on maailma valitsenud kujumuutvad tulnukrassid, kes on välja aretanud tulnuka ja inimese hübriidrassi ning pannud valitsusse ja suurkorporatsioonidesse tööle tegelased, kes näiliselt esindavad rahva huve.

Einstein: "Maailm on väga ohtlik koht…" ehk mõistusekontrolli karmid mängud

Mõistusekontrolli tehnika olemasolu ei eita enam keegi – 1950-ndate algusest kuni 1973. aastani tegutses USA valitsuse juhtimisel ametlikult salajane projekt MK Ultra, mis uuris ja katsetas mõistusekontrolli meetmeid inimeste peal.

Endine FBI juht Ted Gunderson: "Keemiapilvede pritsimine tuleb lõpetada"

Endine Los Angelese FBI juht Ted L. Gunderson tegi 21. jaanuaril 2011 videopöördumises avalduse, milles kutsub üles lõpetama lennukitelt keemiapilvede pritsimist.

USA sõdurite hitt-medikament: anti-suitsiidi ninasprei

Ameerikas on suureks mureallikaks sõdurite kõrge enesetappude arv, mis New York Timesi andmetel ületab isegi lahingus hukkunute arvu. Probleemi üheks lahenduseks pakub Indiana teadlane anti-suitsiidi ninaspreid.

Bilderbergi kohtumine 2013 – kas jälle Virginias?

Kus võiks toimuda tänavune Bilderbergi grupi kohtumine. Erinevate allikate kohaselt kostitab mõjukas organisatsioon oma külalisi 22.–24. juunil taas Ameerika Ühendriikides, Virginia osariigis Chantilly linnas Westfields Marriotti hotellis, kus konverentsi peeti ka aastatel 2012, 2008 ja 2002.

Inimeste orjastamine vee abil

Ülemaailmne veetarbimine kahekordistub iga 20 aasta järel, mis on enam kui kaks korda kiirem planeedi elanikkonna kasvust. Käiku on lastud plaan maailma põlvili surumiseks globaalse eliidi loodud kunstliku veepuuduse abil.

2012 FENOMEN: Maailmalõpp - kas hirmul on lihtsalt suured silmad?

Ingrid Peek kirjutab Maalehele tähendusrikkusest, mida tänavusele talvisele pööripäevale 21.12.2012 omistatakse. Olenevalt kannatustekoorma raskusest oodatakse või kardetakse maailmalõppu.

Eestikeelsete subtiitritega animatsioon American Dream

"Ameerika Unelm" (orig. American Dream) on 30-ne minutiline animatsioon, mis läbi huumorispektri kujutab, kuidas kodanikke petetakse päevast-päeva kõige kõrgemalt tasandilt – valitsuse omanike poolt.

Rockefellerid ja Rothschildid ühinevad

Kaks finantsmaailma kõige mõjukamat dünastiat, Rockefellerid ja Rothschildid, on tänaseks avalikult ja ametlikult teatanud, et on alustanud tihedat koostööd.

President ja peaminister osalevad Trilateraalse komisjoni kohtumisel

Viimastel aastatel on ka peavoolu meedia pööranud üsna palju tähelepanu poliitiliste sidemetega kõrgkihi kogunemistele. Nendest ühe maailma mõjukaima valitsusvälise organisatsiooni tööst võtavad osa ka meie mehed.