Puhas kuld

Echkart Tolle: "Kuula vaikust igalpool, see on kõige lihtsam viis olla olevikus. Isegi kui sind ümbritseb müra, on selle taga ja müra vahel alati kusagil vaikus."

TÄNA: Almer Jansu viib gongihelidega sisekosmilisele rännakule

Allikas: www.telegram.ee
Täna, 5. novembril kell 20 toimub Tallinnas Rootsi-Mihkli kirikus Almer Jansu gongide ja kristallkausside kontsert ehk meditatiivne heliderännak. Metallist gongi helide tervendavat mõju peab ta eriti oluliseks just praegu, sügisel.
Kommentaare: 1
Gongi helid on ülemhelid, mis kehaga koos vibreerivad ning tervendavad

Almer Jansu, miks ning millal hakkasid ise gongide ja kristallkausside vastu huvi tundma?

Kõike, mida ette võtan, teen selleks, et enda maailma huvitavamaks luua. Nii tantsimine kui ka nüüd idamaade teraapiad on minu aeg ja selles ajas olen mina ise loojaks. Terapeudina teen näiteks Tai ja Jaapani massaaži ja gongid ning kausid on heliteraapia näol sellele suurepäraseks täienduseks. Heli on lummav, kristalli ja gongi vibratsioonid aitavad luua ning puhastada sisemaailma ja ümbruskonda.

Kristallkausid avastasin enda jaoks Austraalias messil ja terapeutide juures õppimas käies, see oli aastal 2004 või 2005. Gongid tulid mu ellu Londonis, kui 2006. aastal joogakoolis õppisin.

Kas nimetad ise kausside ja gongide helisid pigem muusikaks või teraapiaks?

Ikkagi muusikaks aga kuna tegemist on nn orgaaniliste helidega ehk ülemhelide, vibratsioonidega jne, mis kehaga koos vibreerivad, siis on neil ka teraapiline mõju.

Ülemhelid toimivad ka füüsilisel tasandil ning vibratsioonide abil on võimalik määrata, milline osa kehast on parasjagu tasakaalust väljas ja vajab ravi. See on tegelikult väga sarnane näiteks ultraheliga.

Vaimsel tasandil aitavad vibratsioonid meil beeta-sageduselt alfa-sagedusele ehk loovuse tasandile tõusta, see aitab meil lõdvestuda. Samuti kiireneb seejuures ainevahetus ehk siis mõjutatud saab taas ka füüsiline keha.

Kas gonge ja kristallkausse võivad kõlistada kõik või on nende mängimiseks vaja spetsiifilisi teadmisi?

Kindlasti soovitan ma kõigil koju kausid või gongid osta ja neid mängida, oskused tulevad kogemustega. Samas ei ole need kausid, mis meil enamasti poodides müüakse, tihti puhta sagedusega ja sellised nn poolsurnud kausid helisevad küll, aga neil puudub pulss, seega ei pruugi nad anda teraapilist tulemust. Pulss on see, mis meid elus hoiab ja tervendab.

Gongid kui metallinstrumendid on kasulikud just sügisel, idamaade filosoofias on sügis metalli element ning metalli energia aitab meil lahti lasta vanadest mõttemustritest ja avardab teadvuse erinevaid tasandeid.

Almer Jansu gongide ja kristallkausside kontsert toimub 5. novembril kell 20 Tallinnas Rootsi-Mihkli kirikus.

Allikas: www.telegram.ee

Loe lisaks: http://alkeemia.ee/artiklid/Puhakojas-kolavad-Almer-Jansu-mustilised-gongid/l-142/c-1413/

Kontserdi leht Facebookis

Kuula saadet "Hallo, Kosmos!" Almer Jansuga siit.

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2018-08-16 00:56:40


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid