Teraapiaviisid, millest sa ehk polegi kuulnud

Otsid endale sobivat teraapiat? Toome siinkohal ära mõned teraapiaviisid, mis ei ole veel väga laialt levinud, aga millest ehk on põnev rohkem teada.
Kommentaare: 2
Selline näeb välja Inimese Disaini kaart, mis aitab sul paremini mõista, kes sa tegelikult oled ja milline on sinu eluülesanne

Kraniosakraalteraapia

Kraniosakraalteraapia (KST) on välja arenenud osteopaatiast. William Sutherland, kes peab ennast kraniaalse osteopaatia leiutajaks, pidas kraniopulssi keha "primaarseks hingamiseks”. Hugh Milne arendas KST holistiliseks teraapiaks, ühendades idamaade tervendamisoskused ja läänemaadest pärit osteopaatia. Tema mõtteviis oli: "Teraapiameistriks olemises pole küsimus maagiast, siin on küsimus harjutamisest, praktikast, ettevalmistusest, aistingutest, mõistmisest ja võimest võtta ühendus Kõrgema Minaga". KST aitab valude, traumajärgsete vaevuste, keskendumishäiretele, stessi jne leevendamiseks.

Kvantpuudutus

Kvantpuudutuse puhul kasutatakse erinevaid hingamis- ja kehateadvusharjutusi, et suunata elujõu energiat tervendamise eesmärgil. Seda saab kasutada seljavalu puhul, luustiku kõveruste ja nihete ümbervormindamiseks, organite töö tasakaalustamiseks, erinevate näärmete ja ringlussüsteemide töö parandamiseks, lihasvalude vähendamiseks, põletuste ja vigastuste raviks, paanikahäirete ja stressi vähendamiseks, spordivigastuste parandamiseks, aga ka loomade ja lemmikute raviks.

TRE tehnika

TRE (Trauma Releasing Exercises) on revolutsiooniline keha ja meele pingetest vabastamise meetod ja protsess, mis põhineb kehaterapeudi David Berceli (PhD) kogemustel ja uuringutel. Tegemist on kindlas järjekorras sooritatud keha vibreerima panevate stressist vabastavate harjutustega. TRE on tõhus eneseabi- ja  töömeetodina abistavate elukutsete esindajatele, kes oma igapäevatöös puutuvad  kokku teiste inimeste pingete, õnnetuste ja traumadega. TRE on efektiivne nii töö- kui traumajärgse stressi ja läbipõlemise korral.

Human Design System e Inimese Disaini süsteem

Kes Ma tegelikult olen? Milline on Minu eluülesanne tegelikult? Milline töö, amet või hobi oleks Mulle kõige rahuldustpakkuvam ja arendavam? Inimese Disaini süsteem annab igaühele personaalse ja visuaalse ülevaate tema tegelikust potentsiaalist, õppimiskohtadest, elusihist ja takistustest. Me kõik oleme unikaalsed ja erinevad, tulnud siia elama elu, mida armastame ja mis pakub rõõmu ning rahuldust. Mõistes paremini iseennast, saame paremini elada oma elu ja mõista paremini ka teisi. ID on tööriist enda ja teiste paremaks lahtimõtestamiseks ning mõistmiseks.

Koputamisteraapia ehk EFT

Kuidas mitte muretseda, mitte süüdistada, andeks anda? Kuidas vabaneda vihast ja hirmust või painavast valust? Kuidas saavutada rahulolu, kui need tunded mõnikord lausa lämmatavad ja tahtejõust üksi jääb väheks? Vastus on emotsioonide vabastamises ehk emotsioonide vabastamise tehnikas, energeetilises akupunktuuris, kus Hiina meditsiinist teada-tuntud meridiaanipunktidele koputamisele lisanduvad moodsatest psühhoteraapiameetoditest tuletatud afirmatsioonid.

Teetatervendus

Teetatervendamine on üks võimsamaid energiaga tervendamise tehnikaid. See on meditatsiooniprotsess, mis loob teeta ajulaineid kasutades füüsilist, psüühilist ja vaimset tervenemist. Tervendamine põhineb kontrollitud mõtte jõul ning oluline on tervendaja tunnistamise ja visualiseerimise võime. Suures osas on teetatervendamise puhul tegemist piiravate uskumuste ja tunnete muutmisega.

Kõigist neist aga veel paljudest teistegi teraapiaviisidega saab tutvuda 8.-10.augustil Sänna Kultuurimõisas toimuvas suvekoolis Inimese vägi ja looduse jõud.

Täpsema programmi leiab SIIT

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-02-17 19:20:27
EFFECTIVE LOVE SPELLS TO GET EX HUSBAND/BOYFRIEND OR EX WIFE/GIRLFRIEND AND CURE INFERTILITY THAT WORKS WITHIN 24 HOURS.  Contact Dr. Odunga at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/CALL +2348167159012
I got my ex husband back to me and also got fertile and gave birth to twins girls after 12 years of marriage.
When I came online last year, I met a testimony about Doctor ODUNGA how he has been helping people with marriage issues and I decided to contact him. We spoke on email at odungaspelltemple@gmail.com and later he gave me his Whats App number which is +2348167159012. He assured me he would help me get my ex husband back after 3 years of no contact. Doctor Odunga is the best spell caster I must say. My husband called me after 24 hours of contact. The third day, I received natural herbs for fertility and after using it, I became fertile and conceived. I and my husband reconnected, had sex and I was pregnant. Presently I am happy to say I am the mother of twins girls and this is ALL THANKS TO DOCTOR ODUNGA. I came online to say this If you need help, I believe you are saved with this man. Contact his email at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/Call +2348167159012 and you too will give a testimony too to help others
Alkeemik
2018-08-16 01:09:20


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid