Tervendades oma praegust elu läbi eelmiste

Paljud inimesed on mõelnud, kas neil on olnud elu enne praegust või isegi mitu elu. Sellisel juhul juureldakse tavaliselt järgmiste küsimuste üle: Milline võis mu elu olla? Kas ma olin rikas või vaene? Kas ma olin mees või naine? Kas ma tundsin siis ühte teatud inimest? Kas sellepärast tunduski esmakordselt kohtudes, nagu ma oleks teda alati tundnud? Miks tunnen ma sellist tõmmet või familiaarsust millegi suhtes, näiteks mingi koht, keel, teatud oskus või pühendumus millelegi (nt õiglus, keskkond)?
Kommentaare: 3


Paljud inimesed on mõelnud, kas neil on olnud elu enne praegust või isegi mitu elu. Sellisel juhul juureldakse tavaliselt järgmiste küsimuste üle:
• Milline võis mu elu olla? Kas ma olin rikas või vaene? Kas ma olin mees või naine?
• Kas ma tundsin siis ühte teatud inimest? Kas sellepärast tunduski esmakordselt kohtudes, nagu ma oleks teda alati tundnud?
• Miks tunnen ma sellist tõmmet või familiaarsust millegi suhtes, näiteks mingi koht, keel, teatud oskus või pühendumus millelegi (nt õiglus, keskkond)?
Kliendid tulevad eelmiste elude regressiooni teraapiasse ühel põhjusel järgnevatest:
• Neid huvitab eelmise elu nägemise kogemus.
• Nad soovivad uurida oma eelmist elu, et tuletada meelde tolles elus saadud õppetund, mis aitab neil praeguses elus paremini toime tulla.
• Eelmisest elust on jäänud lahendamata asju ja need tekitavad mingit probleemi praeguses elus, seega tulevad nad teraapiasse lahendusi otsima.


Sellesse kolmandasse rühma kuuluvad inimesed ei saa aru, miks nendega praeguses elus midagi juhtub. Nende asjade hulka kuuluvad hirmud, valud, mida arstid ei suuda seletada või korduvad mõtted, millel pole tähendust. Neile pakub huvi teada saada probleemide põhjust ja leida viis nende lahendamiseks. On lausa uskumatu, kui sageli nende „mõistetamatute" probleemide juured saavad alguse eelmisest elust.
Mõned minu kliendid on küsinud järgmisi asju ja saanud eelmise elu regressiooniteraapiast ka vastuseid:
• Miks ma olen nii rahutu, naudin reisimist ja tunnen tungivat vajadust kusagile uuesti minna niipea kui ma koju jõuan? Tema sai teada, et eelmises elu oli ta madrus, kes nägi oma kodu väga harva.
• Miks ma kardan vett? Tema sai teada, et eelmine elu leidis otsa just uppumise läbi.
• Miks mul on probleeme suhete hoidmisega? See naisterahvas sai teada, et olles eelmises elus mees, hukati ta sellepärast, et armus inimesse, kellega tal poleks lubatud abielluda.
• Miks mulle ei meeldi inimene, keda ma äsja kohtasin? Pärast seda, kui ta sai teada, et eelmises elus oli too teine tema elu lahingus lõpetanud sõdur, saavad nad nüüd täiesti normaalselt läbi.
• Miks ma kardan väikseid kohti? Tema oli eelmises elus ebaõiglaselt vangistatud väikeses vangikongis.
• Kui ma oma abikaasaga kohtusin, siis miks tundus mulle, nagu ma oleks teda alati tundud? Selgus, et nad olid abikaasad ka eelmises elus.
• Miks mul on nii hea suhe oma emaga ja miks tundsin ma sellist vajadust tema eest hoolitseda tema viimastel aastatel? Selgus, et eelmises elus olid nende rollid vahetuses.

Üks juhtum võib aidata ettekujutuse loomisel
Minu juurde tuli üks klient. Ta polnud sugugi kindel selles, kas ta uskus regressiooni eelmistesse eludesse, kuid ta tahtis teada, miks ta ennast koerte juuresolekul nii ebamugavalt tundis. Talle ei meenunud praegusest elust ühtegi juhust, mis seda seletada oleks võinud.

Ta läks tagasi eelmisesse ellu, kus ta oli heal järjel nooremapoolne meesterahvas, kes nautis tööst vaba aega oma maakodus. Ta käis sageli metsas jalutamas, kuid ühel korral ründas teda kari metsistunud koeri. Ta pääses küll põgenema, kuid üks neist jõudis teda kannast hammustada. Hammustus muutus põletikuliseks, sest koeral oli marutaud ja ta suri selle tulemusena mõni aeg hiljem. Surres tundis ta tugevat viha nende koerte vastu, kes olid temalt röövinud elurõõmu ja lootuse tulevaseks õnneks.

Pärast seanssi sai klient aru oma ebamugavuse tagamaadest, sest koerad meenutasid talle seda põlgust, mida ta tundis tänu nendele metsistunud koertele, kes temalt kõik võtsid. Ta sai aru ka, et selle ebamugavuse põhjuseks ei olnud süüdi ükski koer tema praeguses elus ja see tõi väheke leevendust. Kaks nädalat hiljem võttis klient minuga ühendust ja ütles, et ta pole koerte juures end eales nii rahulikuna tundnud.

Mina ise olen töötanud inimestega üle 30 aasta nõustajana ja nüüd ka kliinilise hüpnoterapeudina. Alles siis, kui ma hakkasin otsima muid viise oma klientide aitamiseks, avastasin ma eelmiste elude regressiooni. Ausalt öeldes ei olnud ma alguses sugugi kindel, kas seda uskuda või mitte, kuid uudishimu sai minust võitu. Kui kaks isiklikku eelmiste elude regressiooni kogemust panid paika nii palju asju ja vastasid minu küsimustele, muutusin ma asjast väga huvitatuks. Nüüd kasutan tihti eelmiste elude regressiooniteraapiat aitamaks oma kliente ja olen ikka ja jälle tunnistajaks hämmastavatele tulemustele. Peale hirmude ja vaevuste taandumist ja elu umbsõlmede lahtihargnemist, on enim tuntud just oluliselt suurenenud hingerahu tunnet.

Kvalifitseeritud hüpnoterapeudina on mul ka tunnustatud oskused kliinilises hüpnoteraapias, regressiooniteraapias, eelnevate elude regressiooni teraapias ja kognitiivse käitumise hüpnoteraapias.

Ma olen sünnilt austraallane, kuid ma kolisin Eestisse 2008. aastal ja olen avanud Tallinnas oma praksise.

Loo autor on Martin Langron, DHP, Dip RTh, GQPH, Dip CBH.

Allikas: www.teraapia.com

 

 

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-02-18 20:06:50
EFFECTIVE LOVE SPELLS TO GET EX HUSBAND/BOYFRIEND OR EX WIFE/GIRLFRIEND AND CURE INFERTILITY THAT WORKS WITHIN 24 HOURS.  Contact Dr. Odunga at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/CALL +2348167159012
I got my ex husband back to me and also got fertile and gave birth to twins girls after 12 years of marriage.
When I came online last year, I met a testimony about Doctor ODUNGA how he has been helping people with marriage issues and I decided to contact him. We spoke on email at odungaspelltemple@gmail.com and later he gave me his Whats App number which is +2348167159012. He assured me he would help me get my ex husband back after 3 years of no contact. Doctor Odunga is the best spell caster I must say. My husband called me after 24 hours of contact. The third day, I received natural herbs for fertility and after using it, I became fertile and conceived. I and my husband reconnected, had sex and I was pregnant. Presently I am happy to say I am the mother of twins girls and this is ALL THANKS TO DOCTOR ODUNGA. I came online to say this If you need help, I believe you are saved with this man. Contact his email at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/Call +2348167159012 and you too will give a testimony too to help others
Alkeemik
2011-12-24 22:38:20
Mina olen proovinud ka Mai Väljataga plaati: Regressioon teise eksistentsi ja ka see töötab väga lihtsalt! Hämmastavaid asju on võimalik kogeda.. pole isegi mingit erilist sensitiivsust vaja ega mingeid suuri meditatsioonikogemusi..
Alkeemik
2011-11-03 15:55:22
Olen palju selle elu küsimusi lahendanud läbi meditatsioonide eelmistesse eludesse, antakse ainult seda teavet, milleks valmis olen-olin olnud. (doreen virtue plaat past life regressions on hea abi)
Meie minevikud, olevik ja tulevik on üksteisega tihedalt seotud.
Kõik kommentaarid