Võimalus kohtuda Tõelise Valgustunud Meistriga

Valgustunud Meister Acharya Shree Yogeesh külastab 6.-10. augustil esmakordselt Eestit ning temaga on võimalik kohtuda Tallinnas, Bliss majas toimuval seminaril.

"Hallo, Kosmos!" mängib Viljandi Folgil kosmilisi mõttemänge

Homme, reedel kell 15 toimub Viljandis Koidu seltsimajas Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus, kus mängivad mõttemänge folklorist Anzori Barkalaja, elukutseline elu uurija Erki Kaikkonen ja antropoloog Marje Ermel.
Kommentaare: 1

Valgustunud meister Acharya Shree Yogeesh külastab esmakordselt Eestit

Acharya Shree Yogeesh on rahvusvaheliselt tuntud elav valgustunud meister, kirja- ja kõnemees, kes aitab tõeotsijail praktiliselt muuta oma elu, et edeneda vaimsel teel. 8.-10. augustil on võimalik temaga Tallinnas kohtuda ning tema õpetusest osa saada.

David Icke "Meelepetted": Jamade maailm

Alkeemia pakub lugejatele võimalust tutvuda legendaarse Inglise vandenõude uurija David Icke uue massiivse megateosega "Meelepetted". Värskelt eesti keeles ilmunud raamatu esimese osa sissejuhatuses jagab ta oma nägemust sellest, millises jamade maailmas me elame.

Amazonase hõimupealiku appihüüd: valge mees hävitab kõik

Brasiilia hõimupealik, kes pöördus Amazonase vihmametsa päästmiseks ka Stingi poole, on süüdistanud arenenud maailma selle kavatsuses "kõike hävitada" ja kutsunud üles maailma elanikke oma mõtteviisi põhjalikult muutma.

Obama nimetas valitsuse liikmeks UFO-saladuse avalikustamise pooldaja: on see märk millestki eesootavast?

John Podesta määrati hiljuti Barack Obama nõunikuks. 64-aastane Podesta, kes töötas president Clintoni valitsuse ajal Valge Maja personaliülemana, hakkab tegelema küsimustega, mis ulatuvad energiast toiduohutuse ja piirikaitseni – ning kes teab, ehk isegi UFO-saladuse avalikustamiseni?

Valel põhinev reaalsus ehk miks ei saa uskuda massimeediat

Informatsiooniajastul on teadmatus valik. Halb valik. Kaasaegse küberneetika rajaja Norbert Wiener on öelnud, et inimesel on kohustus hankida ja läbi töötada informatsiooni. Praegu on informatsioonitulv massiivne ja orienteeruda selles raske. Siin aitab loogika ja analüüsivõime ning mida rohkem on infokilde, seda avaram arusaamine.

Mari Metsallik: tingimusteta armastus kingib täieliku ja piiramatu vabaduse

Looduslaps Mari Metsallik kirjutab värskelt ilmunud raamatus "Metshaldja päevik", et vaid tingimusteta armastus ning vägivallatu suhtlemine suudavad tuua rahu ja harmoonia tagasi Maa peale.

Täna uuritakse Von Krahlis kontakti tundmatu eluvormiga

Täna õhtul kell 18 kogunevad Von Krahli ulmesõbrad, et arutleda põnevatel eksistentsiaalsetel teemadel: Kristjan Port, Arko Olesk, Igor Volke, Siim Veskimees ja Saale Kareda võtavad vaatluse alla kontakti tundmatu eluvormiga ning selle võimaliku mõju inimesele.

Dalai-laama: vägivald on iganenud nähtus, käes on dialoogi sajand

Tema Pühadus andis esmakordselt Baltikumis budistlikke õpetusi. Esimese päeva teemadeks olid lisaks Südasuutra seletamisele tõdemus, et inimkonnal on aeg oma arengus edasi liikuda ning lahendada konflikte mitte vägivalla, vaid läbirääkimiste teel.

ALKEEMIA AKADEEMIA XI: Aruteluõhtu "Solarise needus" uurib inimese kontakti tundmatuga

Teisipäeval, 27. mail kell 18 kogunevad ulmeasjatundjad Von Krahli ja Alkeemia ühisesse Akadeemiasse, kus toimub Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus, et lahti harutada, milles peitub "Solarise needus".

Raagad - peenmateerias eksisteerivad elusolendid

Andekas muusik Krista Citra Joonas jutustas Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" läbi muusika meie maailma ilmuvatest raagadest ja muusika metafüüsikast.

Kristjan Port: teadaanne tulnukate peatsest saabumisest

Kui seni on võimsad tehisintellektid ja nutikate masinate poolt üle võetud maailm olnud pigem ulmekirjanike pärusmaa, siis nüüd on tunnustatud teadlased teinud avalduse, mille üle võiksime kõik tõsiselt järele mõelda.
Kommentaare: 3

Usutlus Brandon Baysiga: keha ja meele tervenemise rännak viib iseenda sügavustesse

Rännaku-meetod pakub praktilisi vahendeid ja elumuutvaid oskusi, et avastada oma tõeline võimekus ja elada rahuldust pakkuvat elu. Seda uuenduslikku ja vabastavat tööd kasutavad erineva etnilise, religioosse ja kultuurilise taustaga inimesed üle maailma.
Kommentaare: 1

Dalai-laama õpetusi Riias saab koos eestikeelse tõlkega jälgida otseülekandena internetis

Tiibeti usujuht ja Nobeli rahupreemia laureaat Tema Pühadus XIV dalai-laama Tenzin Gyatso annab 5. ja 6. mail budistlikke õpetusi Riias Kipsala messikeskuses. Õpetused on jälgitavad ka otseülekandena internetis.

Head töörahva püha!

Väidetavalt elanud inimesed kunagi arusaamaga, et töö on vahend millegi saavutamiseks. Seetõttu oldi valmis oma tööd teistega jagama. Laisemad või väsinumad teeks seda tänagi, kuid enamus hoiaks töö siiski endale. Selle äraandmine oleks ohtlik. Nii leiabki täna rohkesti neid, kes elavad töö jaoks. Töö on elu keskpunkt ja see täidab ärkveloleku ajast enamuse.
Kommentaare: 13

George Kavassilas: Lisaks maisele maatriksile peame teadvustama ka kosmilise maatriksi olemasolu

George Kavassilas on Austraalia kirjanik, tunnustatud avalik esineja ja alternatiivraadiojaamade saadete külaline, kel on elu jooksul olnud palju paranormaalseid läbielamisi. Kogetu on andnud talle laiapõhjalise arusaama inimesest, meie universumist ja paljust muust.

Bill Clinton: Ma poleks üllatunud, kui tulnukad meid külastaks

Maavälise mõistusliku elu võimalikkus huvitab kõiki. Nii avastas kolmapäeval ka endine Ameerika president Bill Clinton end sel teemal arutlemas menukas Jimmy Kimmel Live jutusaates.

Mari Metsallik: kohtle oma keha armastusega

Metshaldjas Mari Metsallik jutustab sellest, kuidas rääkides oma kehaga ning kuulates teda, on võimalik saavutada oma ideaalkaal ning suurepärane tervis ja enesetunne.

Taiji - toniseeriv tervisevõimlemine või sisemine võitluskunst meistritele?

Rahvusvaheliselt hinnatud Hiina sisemise võitluskunsti taijiquan meister Scott M. Rodell arutleb, mis on taiji tõeline olemus ning kuidas on juhtunud nii, et seda peetakse tänapäeval idamaiseks tervisevõimlemiseks või lihtsalt üldfüüsiliste harjutuste koguks.
Kommentaare: 1

Koomik Russell Brand sepitseb revolutsiooni

Briti koomik, näitleja ja sotsiaalterapeut ehk "professionaalne persoon" nagu ta end ise nimetab, Russell Brand, on viimastel aastatel võtnud sõna kehtiva ühiskonnakorralduse vastu. Nüüd otsib ta liitlasi, et algatada revolutsioon.

Kanada endise kaitseministri Paul Hellyeri tunnistus UFO-konverentsil

2013. aastal mai alguses Washingtonis toimunud UFO-de avalikustamise istungi viiendal päeval sai sõna Paul Hellyer, kelle sõnavõtu esimese, põneva ja vägagi mõtlemapaneva poole Telegram ära tõlkis.

Jüri Lina loeng "Lähikontakt tegelikkusega"

Järgmisel nädalal külastab kodumaad Rootsis elav väliseesti kirjanik ja vandenõude uurija, kes annab loenguid demokraatia müütidest ja varjatud tervisevalemitest.

Väekate teadjanaiste iidsed tarkused

Kaia-Kaire Hunt kirjutab oma kohtumisest neljast ilmakaarest kokku tulnud Kolmeteistkümne Põlisrahva Vanaemade Nõukoguga ning nende pöördumisest, et kaitsta planeeti ja luua rahu ning naiste headuse väega päästa maailm.
Kommentaare: 5

Jón Gnarr tahab Reykjavikist teha sõjaväevaba linna

"Rääkisime täna linnavalitsuses rahust. Ma tahan teha Reykjavikist sõjaväevaba tsooni," teatas eile oma Facebooki lehel Reykjaviki linnapea Jón Gnarr, kes tahab Islandi pealinnast teha rahu linna.

40-tunnine töönädal ja kadunud vaba aeg

Kristjan Port kirjutab sellest, kuidas me saime viiepäevase töönädala tänu tööstusvisionääri soovile teha kaks päeva nädalast vabaks, et töölised saaksid oma palga poodides kauba vastu vahetada ja seda kaupa ka tarbida.
Kommentaare: 9

"Hallo, Kosmos!": Dalai-laama intervjuu. Almer Jansu gongikontsert

Sel pühapäeval, 22. detsembril kell 14 kõlavad saates "Hallo, Kosmos!" Roy Strideri intervjuu DALAI-LAAMAGA ja ALMER JANSU gongikontsert.

Tom Valsberg: Oled sa mesilane või porikärbes?

Muusik ja maailmarändur Tom Valsberg arutleb Linnateatri etendusest "Kassirabal" šokeerituna teemal, kuidas see, mida me vaatame ja tarbime, mõjutab meie elu ja teadvust.
Kommentaare: 5

Kim Eng: Harmooniliseks maailmaks peaksime olema ise sisemiselt tasakaalus

Eckhart Tolle mõtte-, töö- ja elukaaslane, vaimne õpetaja ja nõustaja Kim Eng räägib yin-yang energia tasakaalust ning sellest, kuidas kasvatada Uue Maailma lapsi.
Kommentaare: 2

R2 saatele "Hallo, Kosmos!" andis intervjuu legendaarne vaimne õpetaja Eckhart Tolle

Sel pühapäeval, 1. detsembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külalisteks maailmakuulus vaimne õpetaja ECKHART TOLLE ja tema kaaslane KIM ENG.

Dalai-laama 18 juhist eluks

Uue sajandi algul andis Dalai-laama välja 18 reeglit eluks. Need reeglid võiks meile kõigile igapäevaselt teed juhendada. Igal juhul on tegemist väga heade ja aegumatute juhistega, mida tasub endale vahest meelde tuletada.
Kommentaare: 16

Ilmus raamat imeravija Kaika Lainest

Täna kell 16 toimub Solarise Apollos kirjastuse Pilgrim uue raamatu "Kaika Laine inimesed" esitlus. Raamatus räägivad Võrumaa imeravijast Kaika Lainest 28 tema abiga terveks saanud või teiste tervenemist näinud inimest.
Kommentaare: 4

KUULA! Alkeemia Akadeemia "Toit & tervis" kõlab pühapäeval saates "Hallo, Kosmos!"

Sel pühapäeval, 27. oktoobril kell 14 kõlab saates "Hallo, Kosmos!" Alkeemia Akadeemia kuues vestluring, kus osalevad ADIK LEVIN, NATALIA TROFIMOVA, SILLE POOLA.

Rene Bürkland: talvel pole mõtet niiskust sisse süüa

Hiina meditsiini doktor ja qigongi õpetaja Rene Bürkland mõtiskleb talve eel aastaaegadega tasakaalus toitumisest ja elamisest.
Kommentaare: 11

Tarmo Urbi 10 soovitust, et olla õnnelikum ja tervem

Julgust ja vaprust on vaja, kui sa tahad olla õnnelikum, tervem ja rõõmsam, sest keegi teine ei tule sind päästma. See aeg on möödas. Meie ise oleme need, keda me oodanud oleme!
Kommentaare: 23

Jüssi, Turovski ja Vseviov räägivad elulistest õppetundidest

Sel reedel, 27. septembril kell 16 toimub kinos Sõprus Tallinna Tudengipäevade raames Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus, kus esinevad vanameistrid Fred Jüssi, Aleksei Turovski ja David Vseviov.

EKSKLUSIIV! Nädala Alkeemik: VELLO VIKERKAAR

Populaarne ja humoorikas kolumnist Vello Vikerkaar andis just äsja välja oma teise raamatu "Tantramees" ning rääkis Alkeemiale spiritualismist, materialismist ja muidugi seksist.
Kommentaare: 2

NÄDALA ALKEEMIK: KERLI KÕIV

Juba varasest east alates on armastatud popstaar Kerlit huvitanud esoteerika, eneseareng ja teadlikkuse tee. Ta levitab armastuse ja valguse sõnumit ning räägib Alkeemia lugejatele, kuidas hirmust üle saada.
Kommentaare: 4

Nädala Alkeemik: Mona Polacca

Sel nädalavahetusel, 25.-28. juulil Juminda poolsaarel toimuva Indiaanilaagri ehk nelja päevase vaimse kogunemise süda on indiaanirahva pärimuse kandja, üks 13 Põlisrahva Vanaemade Nõukogu asutajaliikmest, väekas Naine - Mona Polacca Arizonast.

Täna algab indiaanilaager

Täna algab Juminda poolsaarel Indiaanilaager ehk nelja päeva pikkune vaimne koosviibimine, kus saab tutvuda Põhja-Ameerika indiaanlaste kultuuri ja kommetega. Vendade Urbide poolt ellukutsutud sündmus toimub tänavu juba 17. korda.
Kommentaare: 2

Joogafestivali peaesineja David Lurey: elu ei pea alati võtma nii tõsiselt

Joogafestivali peaesineja David Lurey on tulemas esimest korda Eestisse ning ta avaldas lootust, et iga festivalil osaleja saab sellest inspiratsiooni ja lootust, mida tuua oma igapäevaellu.
Kommentaare: 1

Nädala Alkeemik – Moses Somananda Maimon

Iisraelist pärit tuntud tantraõpetaja räägib eestlaste seksuaalprobleemidest, vasaku ja parema käe tantrast, pornost, seksuaalsuse abil virgumiseni püüdlemisest ning oma uuest raamatust "Tantra - seks hingele", mida ta esitleb laupäeval Tantrafestivalil.
Kommentaare: 1

Erik Grünberg: tähtsaim on sisemine mehelikkus

Mis on mehelikkus ja millest see sõltub? Mida peaks mees silmas pidama, et tunda end hästi, loomulikult ja tasakaalus olevana?
Kommentaare: 1

"HALLO, KOSMOS!" tähistab sünnipäeva tulevikuvisioonidega!

Sel neljapäeval, 13. juunil kell 18 tähistab kinos Sõprus saatesari "Hallo, Kosmos!" kolme aastat audiorännakuid Raadio 2 eetris. Sünnipäevapeol kõlavad kõned oma ala ässadelt!

"Hallo, Kosmos!" saab täna kolmeseks!

Täna õhtul kell 18 algab kinos Sõprus Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" sünnipäev ehk avalik salvestus, kus kõlavad laulud ja kõned.

"Hallo, Kosmos!": Alkeemia Akadeemia V: Thule Lee nõiatarkus, armumaagia ja võlunipid

Sel pühapäeval, 2. juunil kell 14 kõlab saates "Hallo, Kosmos!" eluülikooli täiendõppe sündmustesarja Alkeemia Akadeemia salvestus, kus tänapäeva nõiakunstist rääkis Leesoja nõid Thule Lee.

Mari Metsalliku keemiavaba elu looduses

R2 saatele "Hallo, Kosmos!" andis intervjuu 22-aastane Mari Metsallik, kes elab keset Vääna-Jõesuu metsi väga looduslähedast elu, toitudes vaid metsaandidest, veest ja mahlast.
Kommentaare: 17

David Icke: Ääretu armastus on ainus tõde

Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!" käis koos alternatiivuudiste portaaliga Telegram Inglismaal ja uuris vandenõumaailma superstaarilt David Icke’lt lähemalt tema ilmavaate kohta.

Thule Lee 4 võtit paarisuhte sobivuse välja selgitamiseks

Leesoja nõid Thule Lee räägib tantrast ja seksuaalsusest ning sellest, et õnneliku suhte nimel on vaja olla enda vastu ülimalt aus ning tuleb julgeda tunnistada, kas teie vahel tegelikult ikka on sobivus neljas olulises aspektis.
Kommentaare: 13

Kristjan Port: Elame suures arvutimängus?

Viimasel ajal on palju spekuleeritud teemal, et meid ümbritsev maailm on kellegi tänasest inimesest arenenuma loodud arvutisimulatsioon. Kristjan Port arutleb seda teooriat toetavate ja ümber lükkavate faktide üle.