Uued seksisaladused – tahad teada?

Allikas: www.kirss.net
Iga-aastaselt viiakse maailmas läbi umbes 80 seksi- ja seksuaalsuseteemalist uuringut, mille eesmärgiks on seksi saladusi paljastada. Mida näitavad uuemad uuringud?
Kommentaare: 2
Teadlased oletavad, et naised otsivad instinktiivselt hea huumorimeelega meest

1. Rohkem emotsioone – rohkem orgasmi

Briti teadlased on kindlaks teinud, et emotsionaalselt arenenud naised saavad seksist rohkem naudingut. Uuringu käigus analüüsiti 2035 naise vastuseid erilisele ankeedile, mis sisaldas kahte tüüpi küsimusi: esimesed puudutasid nende seksielu, teised emotsionaalset arengut.

Andrea Barry, üks andmeid analüüsinud teadlastest, seletab eeltoodud sõltuvust järgmiselt: emotsionaalne areng aitab naisi tasakaalustada oma ootusi seksi ning partneri suhtes ning saada seeläbi rohkem naudingut.

2. Kallid riided erutavad...

Ameerika teadlased John Townsend ja Gary Levy jõudsid järelduseni, et naisi köidavad meestes eelkõige riided, kusjuures esmajärjekorras pööratakse tähelepanu kallis ülikonnas mehele ning alles siis tavalistes riietes sugukaaslasele.

Uuringust võttis osa umbes 1000 naist, kellele näidati ühtede ja samade meeste pilte, kes aga olid erinevalt riietatud(nii ülikondades, sportlikes kui ka ametiriietuses). Naised hindasid mehi viie palli süsteemis. Kõige rohkem punkte kogusid kallites riietes meeste pildid.

3. Toit on tähtsam kui seks

Austraalia teadlased nendivad, et nüüdisaegse mehe jaoks on toit tähtsam kui seks. Kümme tuhat austraallast pidid määrama, kui palju naudingut saadakse ühest või teisest tegevusest. Nii sai esimese koha hea söök, teise isiklikud saavutused ja kolmanda aktiivne puhkus. Seks ei jõudnud isegi esikümnesse.

4. Naer on salajane relv

Austria teadlased, analüüsinud ligi miljon naiste ankeeti, tegid järelduse, et meeste tähtsaimaks iseloomuomaduseks peetakse huumorimeelt, mis on üsnagi loomulik. Naermise ajal toodab organism endorfiine, mis tekitavad erilise kerguse- ja rõõmutunde.

Endorfiin on muide ka looduslik valuvaigisti, stimuleerib immuniteeti ja kaitseb haiguste eest. Teadlased oletavad, et naised otsivad instinktiivselt meest, kes on võimeline tegema häid nalju, aidates seeläbi naise tervist säilitada.

Allikas: http://www.kirss.net

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 18:55:36
"Ma olen põnevil, et jagada oma tunnistust! Me kirjutada tänada Baba-do-hea võimas Spellcaster jaoks suur asi Ta on teinud meie elu.
See on olnud raske teekond meie pere ja sõpradega nagu me oleme läbimas probleemi viljatuse üle 10 aasta.
Arstid ei suutnud meid aidata, vaatamata kõigile oma parima.
Meil oli jõudnud punkti, kus olime põhimõtteliselt loobunud lootuse lapsi koos.
Kuid mõne aja eelmisel aastal, minu poolõde meid külastanud ja tutvustas mulle Baba-do-hea Spellcaster kaudu oma e-posti aadress
Võtsin Baba läbi oma isikliku e-posti aadress baba2goody@gmail.com Ta elab Ogun-State, Nigeria.
Mina ja minu abikaasa sõnumi edastamisega Baba ja ta luban, et aidata meil on laps meie endi, Ta Kirjuta meile ühe pudeli vaimne püha-vesi.
Me kehtestada see Baba tegi meile seda rakendada kohe i ja mu abikaasa tehtud armastuse koos sel ööl,
Me manustada Õigekirja Charm Baba andis meile seejärel täidetud mehe ja naise.
"Et meie suurim üllatus, meie palve üle kümne aasta vastas, et väga kuu! On 11. aprillist 2017,
mu naine pidas kopsakas baby boy! Me tahame kasutada seda võimalust tänada Baba-Do-Hea,
andsite ise kasutab gods.-Tõesti, vahemaa pole takistuseks, see ei ole nii kaua aega võtab jooksul 42hours hakkame näha muudatusi
Nimi meie poeg on Bernard Emma Samuel, me lubame, et jagada seda tunnistust ning teavitada avalikkust, et on olemas lahendus igale perekonnaseisu probleeme
Dr.Oduduwa on volitused lahendada mõned muud probleemid, nagu:
Tooge tagasi ex armastus õigekirja, Õigekirja saada tagasi usaldust suhetes
Õigekirja lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
soovite sünnitada oma last, Õigekirja Peatus Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
Pay-tagasi Spell, GOOG-õnne õigekirja, õigekirja saada edendamine tööl kontoris.
Eksami edu Õigekirja. Õigekirja on tugev erektsioon.
 ..information on power..copy ja kleebi teiste blogisid. võite lihtsalt säästa kellegi suhe / abielu täna.
  Kontakt Baba nüüd läbi .. baba2goody@gmail.com
Alkeemik
2013-09-13 10:58:12
Kõik kommentaarid