Uus teooria tõestab, et musti auke ei ole olemas

Allikas: www.telegram.ee
Põhja-Carolina Chapel Hilli ülikooli füüsikaprofessor Laura Mersini-Houghton ütleb ülikooli lehel avaldatud uudises, et tal on matemaatilised tõendid selle kohta, et mustade aukude olemasolu pole üldse võimalik.
Kommentaare: 19
Must auk tekib tähe kollabeerumisel oma eluea lõpus, kui tähe sisemusse suunatud gravitatsioonijõu ja tuumareaktsioonidest tekkiva rõhu tasakaal saab rikutud

Teadlased on pikka aega üritanud tõestada selle "matemaatilise kurioosumi" võimalikkust ja tänapäeva kosmoloogias valitseb üldtunnustatud teadmine selle kohta, et enamiku galaktikate keskmes on ülimassiivsed mustad augud. Mersini-Houghton seevastu on asunud nüüd musta augu teooriat ümber lükkama.

Mersini-Houghtoni teooria lähtub kahest kesksest kosmoloogia teooriast – Einsteini relatiivsusteooriast ja kvantfüüsika teooriast, mis on omavahel vastuolus. Kui kvantfüüsika põhimõtte järgi ei saa mis tahes energia universumis iial kaduda, siis Einsteini relatiivsusteooria ennustab mustade aukude moodustumist. Aga Mersini-Houghton tõlgendab "informatsioonikao paradoksi" nii, et see paneb teadlased ruumi ja aja suhteid ning universumi tekkelugu ümber hindama, kinnitab ülikooli teadaanne.

"Ma olen oma avastusest siiani šokis," ütleb Mersini-Houghton oma avalduses. "Me oleme uurinud seda probleemi üle 50 aasta ja selline lahendus annab meile rohkelt mõtteainet," tõdeb ta. Praegu tunnustatud teooriad oletavad, et must auk tekib tähe kollabeerumisel oma eluea lõpus, kui tähe sisemusse suunatud gravitatsioonijõu ja tuumareaktsioonidest tekkiva rõhu tasakaal saab rikutud. Stephen Hawking  tõestas, et mustad augud vabastavad kiirgust ja Mersini-Houghtoni teooria lähtub Hawkingi ideedest. Ta väidab, et kui tähed paiskavad välja kiirgust, siis kaotavad nad ühtlasi ka nii suurel määral oma massist, et neil pole piisavalt tihedust musta augu tekitamiseks.

"Füüsikud on üritanud aastakümneid ühendada Einsteini relatiivsusteooriat ja kvantteooriat, aga see teooria seob kaks erinevat lähtepunkti sujuvalt kokku," ütleb Mersini-Houghton, "ja see on suur asi".

Allikas: www.telegram.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-06-09 14:48:29
I want to thank Dr Emu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Emu and told him every thing and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him, i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within 48 hours, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with via email: Emutemple@gmail.com or add him up on his whatsapp +2347012841542 is willing to help any body that need his help.
Website: http://emutemple.website2.me/
MICHELLEROLAND
2020-06-01 22:32:27
Hello everyone,

I want to testify about Luis Carlos who help me invest my bitcoin and made me who i am today, i never believe in bitcoin investment till i met Luis Carlos, I saw so many testimony about Luis Carlos helping people to invest their bitcoin, So i decide to contact him and invested $500 and after 72 hours i receive my profit of $15,000 on my bitcoin wallet, Ever since i have been investing with them and i always receive my profit without any delay, so if you want to invest your bitcoin, Luis Carlos is the best trade you can invest with and getting your profit is guarantee, So if you want to invest just contact them and they will guide you on how start your investment . Email: tradewithluiscarlos@gmail.com or WhatsApp : +16234044993
Isabella005
2020-02-25 08:20:39
Tere, kõik, minu nimi on Isabella Williams Suurbritannia Londonist, ma olen täiesti põnevil ja tahan ka siin oma tunnistust maailmale jagada. Kõigepealt soovin öelda suurt tänu DR.MASAKOle rõõmu ja õnne minu ellu toomise, suhte taastamise eest. Ma ei uskunud kunagi nendesse asjadesse, kuni vabastasin oma mehe enam kui aasta tagasi.Kui arvasin, et kogu lootus on kadunud, tutvustas üks sõber mind DR.MASAKO-le, õigekirjavedajale, ja ta heitis mulle armukese, Pärast tema juhiste järgimist ütles ta mulle, et saan oma mehe tagasi kolme päeva pärast pärast loitsu valamist. Neli päeva hiljem helistas mulle võõras number, ma olin šokeeritud, kui ta häält kuulis, see oli mu mees, kes pole mulle juba üle ühe aasta helistanud. Ta palus mul, et ma annaksin talle andeks kõik, mis ta mulle ja lastele tegi ning ütles: ta tahab koju tagasi tulla. DR.MASAKO, taastasin lõpuks mu õnne. Olen siin, et tunnistada maailmale, sest olen elav tunnistus. Kas teil on mõni sõber või perekond, kes on haige? Kas olete abielus ilma lapseta? Kui soovite oma ametikohal edutamist, armastage loits, et tuua oma väljavalitu, poiss-sõber, sõbranna, endine abikaasa tagasi, hasartmängud, rikas elu õigekiri, Kui soovite kuulsaks saada, siis poliitika õigekiri, kaitse, raha ja töökoht. Allpool on tema e-posti aadress, võtke temaga ühendust olukorras, kus viibite. Olen tunnistuseks ja soovin, et ka inimesi päästetaks. võtke temaga kohe ühendust (e-post: masako.thetempleoflight027@gmail.com) Whats-app +2348137371314
Kõik kommentaarid