Uus teooria tõestab, et musti auke ei ole olemas

Allikas: www.telegram.ee
Põhja-Carolina Chapel Hilli ülikooli füüsikaprofessor Laura Mersini-Houghton ütleb ülikooli lehel avaldatud uudises, et tal on matemaatilised tõendid selle kohta, et mustade aukude olemasolu pole üldse võimalik.
Kommentaare: 17
Must auk tekib tähe kollabeerumisel oma eluea lõpus, kui tähe sisemusse suunatud gravitatsioonijõu ja tuumareaktsioonidest tekkiva rõhu tasakaal saab rikutud

Teadlased on pikka aega üritanud tõestada selle "matemaatilise kurioosumi" võimalikkust ja tänapäeva kosmoloogias valitseb üldtunnustatud teadmine selle kohta, et enamiku galaktikate keskmes on ülimassiivsed mustad augud. Mersini-Houghton seevastu on asunud nüüd musta augu teooriat ümber lükkama.

Mersini-Houghtoni teooria lähtub kahest kesksest kosmoloogia teooriast – Einsteini relatiivsusteooriast ja kvantfüüsika teooriast, mis on omavahel vastuolus. Kui kvantfüüsika põhimõtte järgi ei saa mis tahes energia universumis iial kaduda, siis Einsteini relatiivsusteooria ennustab mustade aukude moodustumist. Aga Mersini-Houghton tõlgendab "informatsioonikao paradoksi" nii, et see paneb teadlased ruumi ja aja suhteid ning universumi tekkelugu ümber hindama, kinnitab ülikooli teadaanne.

"Ma olen oma avastusest siiani šokis," ütleb Mersini-Houghton oma avalduses. "Me oleme uurinud seda probleemi üle 50 aasta ja selline lahendus annab meile rohkelt mõtteainet," tõdeb ta. Praegu tunnustatud teooriad oletavad, et must auk tekib tähe kollabeerumisel oma eluea lõpus, kui tähe sisemusse suunatud gravitatsioonijõu ja tuumareaktsioonidest tekkiva rõhu tasakaal saab rikutud. Stephen Hawking  tõestas, et mustad augud vabastavad kiirgust ja Mersini-Houghtoni teooria lähtub Hawkingi ideedest. Ta väidab, et kui tähed paiskavad välja kiirgust, siis kaotavad nad ühtlasi ka nii suurel määral oma massist, et neil pole piisavalt tihedust musta augu tekitamiseks.

"Füüsikud on üritanud aastakümneid ühendada Einsteini relatiivsusteooriat ja kvantteooriat, aga see teooria seob kaks erinevat lähtepunkti sujuvalt kokku," ütleb Mersini-Houghton, "ja see on suur asi".

Allikas: www.telegram.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Isabella005
2020-02-25 08:20:39
Tere, kõik, minu nimi on Isabella Williams Suurbritannia Londonist, ma olen täiesti põnevil ja tahan ka siin oma tunnistust maailmale jagada. Kõigepealt soovin öelda suurt tänu DR.MASAKOle rõõmu ja õnne minu ellu toomise, suhte taastamise eest. Ma ei uskunud kunagi nendesse asjadesse, kuni vabastasin oma mehe enam kui aasta tagasi.Kui arvasin, et kogu lootus on kadunud, tutvustas üks sõber mind DR.MASAKO-le, õigekirjavedajale, ja ta heitis mulle armukese, Pärast tema juhiste järgimist ütles ta mulle, et saan oma mehe tagasi kolme päeva pärast pärast loitsu valamist. Neli päeva hiljem helistas mulle võõras number, ma olin šokeeritud, kui ta häält kuulis, see oli mu mees, kes pole mulle juba üle ühe aasta helistanud. Ta palus mul, et ma annaksin talle andeks kõik, mis ta mulle ja lastele tegi ning ütles: ta tahab koju tagasi tulla. DR.MASAKO, taastasin lõpuks mu õnne. Olen siin, et tunnistada maailmale, sest olen elav tunnistus. Kas teil on mõni sõber või perekond, kes on haige? Kas olete abielus ilma lapseta? Kui soovite oma ametikohal edutamist, armastage loits, et tuua oma väljavalitu, poiss-sõber, sõbranna, endine abikaasa tagasi, hasartmängud, rikas elu õigekiri, Kui soovite kuulsaks saada, siis poliitika õigekiri, kaitse, raha ja töökoht. Allpool on tema e-posti aadress, võtke temaga ühendust olukorras, kus viibite. Olen tunnistuseks ja soovin, et ka inimesi päästetaks. võtke temaga kohe ühendust (e-post: masako.thetempleoflight027@gmail.com) Whats-app +2348137371314
Hopelinal99
2019-11-18 11:11:55
TÄHELEPANU PALUN ??? Kas teil on rahalisi raskusi? Kas vajate laenu võlgade konsolideerimiseks, ehituseks, kinnisvaralaenudeks, era- või äriotstarbelise raha refinantseerimiseks? Kas olete ärimees või naised, kes plaanivad oma äri laiendada, pakume igasuguseid laene. Huvi korral võtke meiega täna ühendust meie ettevõtte kaudu. E-post: kplendes@outlook.com Laenupakkumine @ 2% Võtke meiega ühendust nüüd, nimi: Riik: Kogus: Kestus: Telefoninumber: saatke meile e-kiri aadressil (kplendes@outlook.com) whatsapp: + 12052177288 Proua Lootus.
URGENT LOAN OFFER
2019-08-17 02:39:08
Dearest Esteems,

We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business.

Contact Dr. James Eric Firm via
Email: fastloanoffer34@gmail.com
https://urgentloanoffer22.blogspot.com/
Whatsapp +918929509036
Best Regards,
Dr. James Eric.
Executive Investment
Consultant./Mediator/Facilitator
Kõik kommentaarid