Puhas kuld

Jiddu Krishmanurti: "Kui su südames tekib see eriline võimas tunne, mida kutsutakse armastuseks ja sa tunned selle sügavust, rõõmu ja ekstaasi, siis sel momendil avastad, et maailm on sinu jaoks muutunud."

 

Eesti keeles ilmus erootilise menutriloogia teine osa "Viiskümmend tumedamat varjundit"

Maailma raamatuturgudel fenomenaalselt eduka triloogia teine osa ilmus eesti keeles. Sarja esimene osa "Viiskümmend halli varjundit" oli möödunud aastal ka Eestis üks enimmüüdud raamatuid.

KAUR KENDER: "Viiskümmend halli varjundit" muudab rahvusliku seksi paremaks

See raamat räägib hirmutamata, ettevaatlikult ja hellalt aktiivsetele, toredatele, arukatele naistele, et seksis on veel käimata teid.

Kired tulevase filmi ümber: kellest saavad Christian Grey & Anastasia Steele?

Maailmas üle 60 miljoni raamatu müünud seksuaalseid tabusid murdev erootiline menuromaan "Viiskümmend halli varjundit" jõuab millalgi ka kinolinale.

MENUROMAANI AUTORI E.L Jamesi lugu

Delfi Publik teeb meid tuttavaks sensuaalse lugemisseikluse autori E.L. Jamesiga ning jutustab sellest, kuidas "Viiskümmend halli varjundit" sündis.

Kas pealkiri on õigesti tõlgitud?

Lugejad, kes pole süvenenud triloogia "Fifty Shades of Grey" nimega seonduvasse sõnamängu, kommenteerivad vahel, justkui oleks pealkiri eesti keelde valesti tõlgitud. Aga see ei ole nii.

Tiina Ristimets: Ligi pooled raamatu ettetellijatest on mehed

Täna ilmub eesti keeles sensatsiooniline menuromaan "Viiskümmend halli varjundit", mida on maailmas müüdud juba 60 miljonit eksemplari. Ehkki raamatut armastavad fantaseerimishimulised naised üle kogu maailma, loevad seda põnevusega ka väga paljud mehed.

MEESTELE: 30 võtet, kuidas olla oma naise Christian Grey!

Delfi Naistekas annab meestele nõu, kuidas inspireerituna maailma ihaldusväärsemast lugemisseiklusest oma magamistoas toimuva elavdamiseks šnitti võtta.

Maailma ihaldatuim lugemisseiklus ilmus eesti keeles!

Neljapäeval, 22. novembril ilmus eesti keeles ülemaailmne überhitt - E. L. Jamesi erootiline menuromaan "Viiskümmend halli varjundit", mis on murdnud mitmeid seksuaalsusega seotud tabusid ning troonib kõige kiiremini bestselleriks müünud raamatute edetabeli tipus.

KILLUKESI menuromaani "Viiskümmend halli varjundit" teemadel

Mõned huvitavad faktid ja tsitaadid ülemaailmse menuki kohta, mis sel neljapäeval eesti keeles lugejateni jõuab.

FANTASEERIMISMÄNG Delfi Naistekas!

Millised on Sinu kuumimad seksifantaasiad? Mis on kõige erutavam stsenaarium Sinu peas, mis võiks viia Sind orgasmilainetuse tippu?

Loe Ekspressist eksklusiivselt esimest katkendit menuromaanist!

Pilgrimi partner nädalaleht Eesti Ekspress sai esimese erutava ampsu neljapäeval ilmuvast maailma ihaldatuimast lugemisseiklusest "Viiskümmend halli varjundit"

Priit Hõbemägi: Sadomaso ­seksiromaani viiskümmend varjundit

Priit Hõbemägi kirjutab E. L. Jamesi sadomasohhistliku seksiga küllastatud kohe eesti keeles ilmuvast triloogiast "Viiskümmend halli varjundtit", mis on maailmas kõigi aegade kõige kiiremini müüv naistekas, mis on tõlgitud pea 50 keelde ja mida on müüdud üle 60 miljoni eksemplari.

Erootiline menuromaan “Viiskümmend halli varjundit”

Kirjastuse Pilgrim vahendusel ja koostöös Eesti Ekspressiga jõuab lugejateni maailma raamatuturgude überhitt – E. L. Jamesi erootiline menuromaan "Viiskümmend halli varjundit". ETTETELLIMINE ON ALANUD!