Valmista ise pesupesemisvahend - lihtne, soodne ja keskkonnasõbralik

Allikas: www.hingepeegel.ee
Kas oled kunagi mõelnud teha ise pesupesemisvahendit? See on oluliselt soodsam ja puhtam kui tavapoes müüdav, seega tee proovi ja veendu ise.
Kommentaare: 5
Ise tehtud pesuvahend on keskkonnasõbralik ja sobib ka tundlikule nahale

Mida siis koduse pesupulbri tegemiseks vaja läheb? Tegelikult nimekiri on lühike, võrreldes pesupulbrite koostistega.

Kodune pesupulber

Pesuseep (185 g)
250 g pesusoodat
220 g booraksit
Eeterlikku õli 40 tilka

Kindlasti ei tohi pesupulbrit teha suvalisest seebist, sest ihule mõeldud seebid on natukene teise koostisega ja ka vahutavus on teine.

Esmalt võtta pesuseep, kas soetatud looduspoest või tavapoest. Kui seep riivitud, lisada juurde pesusooda ja booraks. Segada korralikult läbi ja hoida õhukindlalt suletud purgis. Kokku saab pesta sellega 120 pesukorda ning pesukorra hind tuleb väga soodne.

Igale pesukorrale lisada 1-2 sl pesuvahendit, vastavalt pesu määrduvusele. Pesu on pehme, mis tähendab seda, et pesuloputusvahendit vaja ei ole. Kui froteerätikud jäävad tavaliselt pesust tulles (ilma pesuloputusvahendita) kõvaks/karedaks, siis peale isetehtud pesupulbriga pesemist on rätikud pehmed.

Pesugeel

Eelpool valmistatud pesupulbrist 1/2 kogust
800 ml keeva vett
7 l vett
Eeterlikku õli (soovi korral)

Kui teha vedelat pesuvahendit, siis pärast koostisosade kokkusegamist valada segule keev vesi ning pliidil madalal kuumusel sulatada kogu segu ühtlaseks vedelaks massiks. Kui teil ei ole kodus nii suurt keedupotti, kus kõik kokku segada, siis peale pliidilt segu võtmist valada ülejäänud 7,5 l vett ämbrisse või mõnda suuremasse 10-15 l kaussi ja valada peale pliidilt lahustunud segu. Segada hoolega läbi ning kui soovite pesuvahendile lõhna, siis lisage sellele kogusele 35-40 tilka eeterlikku õli ja doseerige pesuvahend soovitud anumatesse – sobivad hästi näiteks 3 l purgid.

Purkidele kaaned peale ning lasta seista üleöö, järgmiseks päevaks on purkides mõnus pesugeel valmis kasutamiseks. Enne igat kasutamist tuleks purki korralikult loksutada või läbi segada. Igale pesukorrale kasutada korraga 60 ml pesuvahendit. Sellest kogusest saab ca 134 pesukorda, mis teeb üheks pesukorra taas väga soodsaks.

Teine variant pesupulbrit

Kui pesusoodat ei ole võtta, siis saab asja aetud ka söögisoodaga.

100 g pesuseepi
500 g booraksit
800 g söögisoodat
2 sl lavendli eeterlikku õli

Seep riivida, segada sisse sooda ja booraks ning lavendli eeterlik õli. Kasutada 1-2 sl saadud pulbrit igal pesukorral. Sobib ideaalselt ka eestlaetavatele masinatele.

Ise tehtud pesuvahend on:

Kanalisatsioonile ohutu;
Sobilik tundlikule/allergilisele nahale;
Ideaalne imikupesu ja riidest mähkmete pesuks;
Keskkonnasõbralik;
Eestlaetavatele pesumasinatele ohutu;
Vähene vahutavus, seega sobilik täisautomaatsetele ja eestlaetavatele masinatele;
Kontsentreeritud;
Eemaldab tõhusalt plekke ja pesusse kogunenud pesuvahendite jäägid.

Allikas: www.hingepeegel.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:18:24
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
Dora
2020-11-11 08:56:37
Olen vandeadvokaat Elisabeth Dora, elan ja töötan Dresdenis, pärast abikaasa surma 13 aastat tagasi ei otsusta ma enam kunagi suhetesse astuda, just hiljuti leidsin Dresdeni arsti, kes ka kaotas on naine, kohtun temaga ühel kohtingulehel nimega Match, pärast mõningat vestlust otsustame kohtuda üksteisega, kellega kohtume ja ta meeldib mulle, samuti meeldib ta mulle, enne kui me teame, et me üksteist nii väga armastame elu oli hea ja täiuslik, pärast seda, kui mõnikord oli meil kokkulepetest valesti aru saadud, ja ta lahkus, mõne päeva pärast helistasin talle, ja ta ei tulnud järele. Läksin tema töökohta, ta ei rääkinud minuga, nii et me läksime lahku, ma armastan teda nii palju ja ma tean, et see oli minu süü, et me lahku läksime, kuu aega hiljem lugesin artiklit selle kohta, kuidas dr Lomi, kuidas ta aitab naisel oma meest tagasi saada, kogusin kiiresti tema numbri ja helistasin talle, pärast mõnda vestlust ta ütles mulle, et ta saab mind aidata, et mu väljavalitu tuleb minu juurde tagasi, nii et kui ma sain loitsu materiaalse vajaduse, tegi ta t ta palvetas ja mu väljavalitu, kes pole mulle umbes kuu aega helistanud, helistas mulle ja hakkas mind paluma ja ütles, et soovib, et me saaksime jälle koos olla, ja me oleme nüüd mõlemad jälle koos, kõik tänu dr Lomile on suurepärane abi temaga ühenduse võtmisel e-post; lomiultimatetemple@gmail.com või WhatsAppi kaudu; +2349034287285 abi saamiseks teeb ta teile parima.
Alkeemik
2014-10-01 12:08:36
Tegin ise õpetuse järgi söögisoodast pesusoodat, teda kuumutades praeahjus pannil. Aga ikkagi ei saanud ma kogu seda pesuvahendit ühtlaseks, tükid jäid sisse. Ma ei tea, mida ma valesti tegin?
Kõik kommentaarid