Võimalus kohtuda Tõelise Valgustunud Meistriga

Valgustunud Meister Acharya Shree Yogeesh külastab 6.-10. augustil esmakordselt Eestit ning temaga on võimalik kohtuda Tallinnas, Bliss majas toimuval seminaril.
Dr. Acharya Shree Yogeesh on pühendanud üle neljakümne aasta oma elust jagamaks vägivallatuse ja ühtsuse ideed ning aitamaks tõeotsijatel totaalselt muuta oma elu, et edeneda vaimsel teel

Dr. Acharya Shree Yogeesh on india juurtega filosoofiateaduste doktor, kes on rahvusvaheliselt tuntud valgustunud joogameister, tuhandete inimeste inspireerija, paljude vaimsete raamatute autor. Ta on asutanud Siddhayatan Tirth-i – 60 ha suurusel pinnal asuva vaimse koolituse keskuse ja meditatsioonipargi, mis asub Dallase lähedal Texases. Lisaks Yogeesh Ashrami Los Angelese lähedal Californias, Yogeesh Ashram Internationali Indias ja laste kooli Haryanas Indias.

Dr. Acharya Shree Yogeesh on pühendanud üle neljakümne aasta oma elust jagamaks vägivallatuse ja ühtsuse ideed ning aitamaks tõeotsijatel totaalselt muuta oma elu, et edeneda vaimsel teel. Ta inspireerib inimesi muutma oma sotsiaalseid ja religioosseid uskumusi näidates, kuidas omada otsest kogemust tõest ja oma hingest ning praktiliselt läheneda vaimsele elule selles maailmas. Tema juhendusel praktiliselt saavutatav aitab sul kogeda vääramatut õnnetunnet, koguda tarkust ja õppida, kuidas jääda mõjutamatuks hinge tavaliste takistuste ees nagu illusioon, sisemine vägivald, viha, ego, pettus ja ahnus. Kui su keha ja mõistus on puhastunud, tunnetad sa tõde enda ja teiste kohta ning su elu ei tundu enam kunagi  tühi.

Sa ei leia neid õpetusi kusagilt mujalt, sest need on ajavoogudesse kadumas ja neid on väärtõlgendatud tuhandeid ja tuhandeid aastaid. Kaasaegsed õpetajad ei ole valgustunud ja seega ei saa nad edastada teile õpetuse ajalugu, eesmärki ja ohutuid tehnikaid. Maailma mõjutavad sageli inimesed, kes väidavad end olevat meistrid ja õpetajad ning sellega teevad rohkem halba kui head, eriti viimasel ajal, mil jooga on pööratud ärihuve teenima.

On ainult üksikud  valgustunud meistrid, kes elavad praegusel ajal, kuid paraku ei kõnele nad inglise keeles ning elavad peamiselt vaikuses. Üheks erandiks on Acharya Shree Yogeesh, kes jagab oma tarkusi kõigile soovijatele.

Ta on öelnud järgmist: "Minu jagatavad õpetused on üldiselt väga ohutud. See õpetussüsteem oli peaaegu kadumas, kuid inimesed on jälle hakanud sellest huvituma. Sa pead teadma palju asju enne, kui hakkad oma chakraid aktiveerima. See on kergesti järgitav süsteem ja kui su chakrad on aktiveerunud, muutub su elu täielikult - sa oled rõõmus, rahulolev ja tasakaalus.

Kinnitan siiski, et pole hea hakata oma chakratega tegelema omapead. Kui harjutad tõelise valgustunud meistri juhendamisel, kellegi, kes on jõudnud kõrgeima teadvuse seisundini, siis on see ohutu. Tõeline meister teab õpetuse tähendust ja tehnikate toimet ning tajub, kuidas need just sind mõjutavad. Ta näeb, mis toimub sinu sees. Kuid see peab olema tõeline meister, mitte lihtsalt keegi, keda sina pead meistriks. Ainult tõelise meistri juhendusel on chakrate aktiveerimine ohutu."


Tasuta üritused

6. august kell 19.00 Raamatuesitlus Solarise Apollo Raamatupoes
7. august kell 18-00-21.00 Avalik esinemine Bliss majas Mustamäe tee 17

8 – 10. august SEMINAR

8. august - Oma elu täielik muutmine. Vabanemine kõigest mittetoetavast, tervislik eluviis
9. august - Inimese energiad (praktilised õpetused tšakrate aktiveerimiseks)
10. august - Meditatsioon, jooga, hingamine. Oma isikliku õpetaja valimine ja palju muud

Soovi korral on võimalik kokku leppida personaalne kohtumine Meistriga. Privaatkohtumised toimuvad 11. ja 12. augustil.

Acharya Shree Yogeeshi peaõpilane Sadhvi Siddhali Shree viib läbi päevase töötoa AINULT NAISTELE.

TEEMAD: Enese tunnetamine, eneseusaldus, kontakt oma väega, häälepraktikad ja palju huvitavat.
Täpse kuupäeva avaldame www.yoursoul.info

Võib­olla oled sa hea haridusega, mõnusas suhtes, sul on kaunis kodu, terve pere ja piisavalt vahendeid, et elust rõõmu tunda, kuid ometi peatud vahel mõttel, et miks ma siis üdini õnnelik pole. Või hoopis polegi sul midagi ihaldusväärset ning vaatamata ponnistustele ei suuda sa oma unistusi ellu viia. Tunned, et su elus on midagi puudu. Mis see küll võiks olla? Ja kuidas seda leida? Sa usud, et keegi kusagil teab tõde. Öeldakse isegi, et tõde võib leida iseenese seest. Kuidas selleni jõuda? Inimene on loodud otsijaks. Samas, oleks ju tore, kui keegi suudaks anda vihjeid, suunata soovitud rajale. Maailm on täis tarku raamatuid, netiavarustes leidub mõõtmatult huvipakkuvat, kuid siiski puudub kohalolek, isiklik side elava hingega, keda võid usaldada. Inimene vajab juhendamist. See, kuidas valgustunud meister inimestega töötab, on sõnulseletamatu. Sa näed teda, kuuled, tajud kõigi oma meeltega. Sa võid temalt küsida mida iganes. Ja sa saad kõik vastused!

Kõik tõlgitakse eesti keelde.

INFO:

Acharya Shree Yogeesh

Acharya Shree Yogeeshi visiit Eestis

Bliss maja

Piletid Piletilevis ja kohapeal

Lisa kommentaar

Kommentaarid