Wikileaksi lekitatud dokumendid kinnitavad maavälise elu olemasolu

Me oleme jõudnud 2014. aastaga peaaegu poole peale, aga maailm on alles teadvustamas fakti, et me pole universumis üksi, et UFO-d on nähtavad meie radaritel ja sooritavad manöövreid, mis eiravad meile teadaolevaid füüsikaseadusi.
Kommentaare: 1
See, et me ei ole universumis üksi, ei ole enam ammu vandenõuteooria, vaid fakt

Juba üksnes möödunud aastal oleme näinud suurt edusammu UFO-de avalikustamise teemal. Mai alguses tunnistasid mitmed teadlased, aktivistid, poliitilised juhid ja kõrged sõjaväeametnikud UFO-de ning maavälise elu fenomeni paikapidavust Ühendriikide kongressi mitme endise liikme ees.

Kui soovid vaadata intervjuud 2008. aasta presidendikandidaadi ja endise kongresmeni Mike Graveliga (kes osales kõnealusel nõupidamisel), siis kliki siia. Kõigi üritusel osalenud senaatorite intervjuusid saab näha siit.

Kui tahad lugeda veel artikleid UFO-de ja maaväliste olevuste kohta, siis kliki SIIA.

Enne hiljutist teadlaste nõupidamist UFO-de ja maavälise elu teemal oleme kuulnud plahvatuslikke avaldusi ka NASA astronautidelt ja professoritelt. Osa neist avaldustest on võimalik näha ka siin ja siin. Maailm pole mitte ainult nende usaldusväärsete inimeste sõnu kuulnud, vaid kõigile on kättesaadavaks tehtud ka ametlikud dokumendid, mille on avalikustanud kümned valitsused kogu maailmas ja kus on kirjeldatud UFO-de fenomeni paikapidavust. Need dokumendid näitavad, et UFO-d on valitsuste jaoks tähtis küsimus ning nende uurimisele pühendatakse märkimisväärne hulk aega, püüdlusi ja ressursse. Lisaks valitsustele on ka sellised asutused nagu riiklik julgeolekuagentuur (NSA) avaldanud UFO-de teemal ametlikke toimikuid. Osa neist eelnevalt salastatud dokumentidest on võimalik lugeda siin.

Nüüdseks on teada fakt, et UFO-d on nähtavad meie radaritel ja sooritavad manöövreid, mis eiravad meile teadaolevaid füüsikaseadusi. Pidevalt saadetakse välja reaktiivlennukeid, et neid UFO-sid paremini näha. Tegu pole enam mingi vandenõuteooria, vaid faktiga.

Asjakohaste dokumentide avaldamine algas 2007. aasta algul teiste seas ka Suurbritannias. Sellest ajast peale on igal aastal avalikustatud tuhandeid uusi lehekülgi. 2013. aasta juunis avaldatud dokumendid on saadaval ka Suurbritannia riigiarhiivis ja neid saab lugeda siin.

Kulisside taga on kõrged Ühendriikide õhujõudude ametnikud sügavalt mures UFO-de pärast. Kuid ametliku salatsemis- ja naeruvääristamispoliitika abil on paljud inimesed pandud uskuma, et need tundmatud lendavad objektid on vaid väljamõeldised. —Endine CIA juht Roscoe Hillenkoetter, 1960.

UFO-de ja maavälise elu fenomen on kiivalt kaitstud saladus ning sellekohastele dokumentidele ja selle teema taga peituvale sügavamale tõele ligi pääsemine on peaaegu võimatu. CIA juhid, presidendid ja teised kõrged ametnikud omavad üksnes piiratud ligipääsu sellistele programmidele. Sellest hoolimata on üldsusele kättesaadavaks tehtud juba meeletul hulgal informatsiooni. Paneb lausa mõtlema, kui sügavale see teema tegelikult ulatub.

Nagu enamik maailmast tänapäeval juba teab, on Wikileaks rahvusvaheline mittetulundusühing internetis, mis avaldab salajast teavet, lekitatud uudiseid ja salastatud materjali anonüümsete allikate kaudu. Nad on juba mitu aastat kujutanud endast tohutut ohtu juhtivale eliidile ning kogunud tähelepanu ka suurtelt meediaväljaannetelt üle kogu maailma. Enamik neist väljaannetest on Assange’i laitnud ja viidanud väitele, et salastatud dokumentide avaldamine on oht riiklikule julgeolekule. See pole tõsi. Pigem on see oht tõele, mida eliit püüab igapäevaselt kinni mätsida, sest selle ilmsikstulek ähvardaks nende võimet rahvast kontrollida.

Kuna suur hulk ametlikke dokumente on juba avaldatud, ei tohiks Wikileaksi lekitatud materjal tulla suure üllatusena. Assange on juba maininud, et veel on avaldamata osad dokumendid, mis viitavad UFO-dele. See pole mingi nali. Allpool on välja toodud tsitaadid, mis on võetud Wikileaksi dokumentide ametlikest ärakirjadest. Neid on võimalik lugeda siin: http://wikileaks.org/cable/2010/01/10DUSHANBE82.html

13. jaanuaril külastas Ühendriikide suursaadik Dušanbe linnapead ja parlamendi ülemkoja spiikrit Mahmadsaid Ubaildullojevit tema parlamendihoones. Linnapea alustas kohtumist pika arutlusega Afganistani teemal, tänades Ameerika Ühendriike nende panuste ja ohvrite eest selles konfliktis ning öeldes, et Ühendriikide sealne tegevus on väga tähtis "kolmandasse aastatuhandesse ja 21. sajandisse astumise ajal". Ubaildullojevi arvates on peamine eesmärk Afganistanis luua rahvuslik identiteet etniliselt erinevate inimrühmade vahel ja ütles, et Ühendriigid on selles suhtes heaks näiteks. Ta märkis ka, et "sõda on väga ohtlik" ja ütles, et "me teame, et ka teistel planeetidel on elu, aga peame esmalt siin rahu saavutama."

Kulunud väljenditega täidetud kohtumise käigus ütles Dušanbe linnapea Mahmadsaid Ubaildullojev, et eelseisvad valimised on vabad ja õiglased, toetus Roguni tammi ehituseks on vabatahtlik ning Ühendriikide kantud kaotused Afganistani konfliktis mõjuvad tadžikkidele nagu nende enda omad. Ubaildullojev palus abi tadžiki tudengite vastuvõtmiseks Harvardi ülikoolis, aga keeldus ise sisuliselt aitamast leida uut asukohta Dušanbe Ameerika kvartali rajamiseks. Ta kinnitas elu olemasolu teistel planeedil, mööndusega, et peaksime siiski keskenduma probleemide lahendamisele Maal. Kokkuvõtte lõpp.

Need väited panevad kulmu kergitama ja lisaks sellele annab Julian Assange’i enda intervjuus esitatud avaldus põhjust teema edasiseks uurimiseks. Tema video heli kõlab hilinemisega, nii et miks arvata, et see intervjuu on ehtne? Esiteks pole teksti raske jälgida, kui suudad huultelt lugeda. Teiseks on kõneleja hääl täpselt sama nagu Julianil. Kolmandaks avaldasid mitmed tähtsaimad meediakanalid (Telegraph, CBS News ja mitmed teised) video originaalversiooni, mis kohe ka maha võeti. Üks neist tähtsatest kanalitest oli Forbes, kelle halvasti kirjutatud artiklit on võimalik lugeda siit. Artiklis on näha, et ligipääs videole on takistatud. Suurte meediakanalite kirjutatud artiklid on tavaliselt väga kehvad ja püüavad kõigest väest UFO-de olemasolu naeruvääristada. Originaalversioonil oli ideaalne heli, sama tekst ja sama seadistus.

Ma olen möödaminnes öelnud, et Cablegate’i lekitatud dokumentides on ka teavet UFO-de kohta. See on küll tõsi, aga need on vaid harvad ja põgusad viited. Enamik materjale puudutab UFO-kultuseid ja nende kultuste värbamisviise. Näiteks üritame järgmise paari päeva jooksul avaldada ühe üpris mahuka dokumendi, mille keskmes on raeliidid – UFO-kultus, mis on Kanadas laialdaselt levinud ja muret põhjustanud ka Ühendriikide suursaadikule Kanadas – Julian Assange

Pole üllatav, et Ühendriikide suursaadik Kanadas tundis selle rühmituse pärast muret. Kõrged agentuurid on samuti mures inimeste pärast, kes on tulnukate poolt röövitud või kellega on ühendust võtnud maavälised olevused. Nende inimeste kirjad margistatakse erilisel viisil, neid jälgib pidevalt sõjaväeluure, nende kõnesid kuulatakse pealt ja neid kimbutavad "mehed mustas" (luureametnikud). UFO-de fenomeni aktiivselt uurivad agentuurid hoiavad hoolega silma peal UFO-de ja maaväliste olevuste tegevusel ka väljaspool oma mõjusfääri. Sellest hoolimata pole siiski mingi üllatus, et Ühendriikide suursaadik huvitus sellest "UFO-kultusest". Kõik maavälisega seonduv on eliidi jaoks põhjus muretsemiseks, sest nemad on aktiivselt ametis selle kõige varjamisega.

Me elame praegu erakordselt ainulaadsel ajal, mil meie maailm on muutunud palju läbipaistvamaks kui kunagi varem. Nende arvukate uute arusaamade üheks küljeks on UFO-de ja maaväliste olendite fenomen, mis aga ulatub näiliselt kõigisse meie reaalsuse valdkondadesse, sõltuvalt sellest, kui süviti teemasse siseneda. Meie arusaam elust teistel planeetidel pärineb suuresti erinevatest kõrvalistest allikatest nagu näiteks telesaadetest. Seetõttu tunnevadki paljud inimesed peamiselt hirmu, kui sellele teemale mõtlevad. Loodetavasti see hirm kaob, nüüd kui me liigume koos meie planeediga läbi praeguse teadvusnihke, sest hirmul pole enam inimkonna edendamiseks põhjust. See on kahtlemata üks tähtsamaid arusaamu inimkonna ajaloos. Minu arvates ületab seda vaid inimkonna lõputu potentsiaali tunnustamine, mille abil on võimalik luua uusi kogemusi rahu, armastuse, koostöö ja teineteise mõistmise võtmes.

Karta pole mitte kui midagi.
Palju armastust kõigile.

Allikad:
http://wikileaks.org/cable/2010/01/10DUSHANBE82.html
http://www.forbes.com/sites/andygreenberg/2011/02/07/wikileaks-ufo-cables-more-about-raelian-cult-than-alien-life/
http://ufos.nationalarchives.gov.uk
http://www.collective-evolution.com/2013/06/29/wikileaks-cables-confirm-existence-of-extraterrestrial-life/

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2021-07-30 03:59:01
I want to testify about TD Ameritrade who helped me invest my bitcoin and made me who I am today, I never believe in investing in bitcoin until I met TD Ameritrade. I saw so many testimonies about him helping people to invest their bitcoin. I decide to contact him and invested $500 and, after 72 hours, I get my $ 5,000 profit in my bitcoin wallet. Since I invested with them and I always receive my profit without delay, so if you want to invest your bitcoin, TD Ameritrade is the best deal with which you can invest and make profit is a guarantee. So, if you want to invest, just contact him and he will guide you on how to start your investment. Email: tdameritrade077@gmail.com
Kõik kommentaarid